מזל טוב לפורום שנפתח מחדש

AVriL AddiCt

New member
עונה../images/Emo13.gif

שמכם: שרונה גיל: 22 תאריך לידה: 1/11/86 איזור מגורים: מרכז יצור קסום אהוב: פיה להקה אהובה: אוונסנס שירים אהובים: יש הרבה..של אוונסנס..אבריל לאבין, ג'ורג מייקל ספר אהוב: לא ממש אוהבת לקרוא ספרים סרט אהוב: טיטניק סדרת טלוויזיה אהובה: מגרש ביתי,סמולוויל,על טבעי מה מתכננים לוולטיינז? כלום...

Kawaii Me

New member
טיטניק לנצח ../images/Emo6.gif

ראיתי את הסרט לא מזמן ביס, נוסטלגיה

Bakura

New member
../images/Emo96.gif עדן מה קוררוש ../images/Emo24.gif

שמכם: ענבר גיל: 17 תאריך לידה: 15.11 איזור מגורים: מרכז יצור קסום אהוב: קנטאורים
ודרקונים. ודונצ'ה
להקה אהובה: אין~ שירים אהובים: גם אין, זה תלוי באיזה יום תפסתם אותי. ספר אהוב: פנג הלבן. סרט אהוב: בוא נגיד אחד מהם- קונג פו פנדה, מגניב אש. וול אי. הנה, שניים. סדרת טלוויזיה אהובה: האופנוברים ממאדים! מה מתכננים לוולטיינז? לשבת ולבכות על מר גורלי, ובטח גם שיעורי בית.

Anwanis

New member
אני רואה שהבאת איתך את כל החברים.... ../images/Emo6.gif

מצוין, מצוין. טוב לדעת שלא הייתי המנהלת האחרונה בפורום הזה ושיש עוד מי שאיכפת לו מספיק מהמקום האהוב הזה (חוץ ממני ומבר...
). שם: עדי גיל: אוטוטו 23... איך זה קרה?! תאריך לידה: 24.3.1986 איזור מגורים: רוב הזמן ירושלים. בזמן שלא ירושלים אז עמק יזרעאל (קשים הם חיי הסטודנט!
) יצור קסום אהוב: בתולות ים להקה אהובה: אינקובוס, כמובן
. ורד הוט צ'ילי פפרס. שירים אהובים: השיר הכי אהוב עליי בעולם הוא love hurts של אינקובוס... מעבר לזה קשה להתמקד, אוהבת כל דבר שיש בו גיטרות חשמליות משתוללות ו\או קול גברי מיוחד. ספר אהוב: אין מצב שאני מצליחה לבחור אחד!!! יכולה להגיד שהסופרים האהובים עליי הם ג'יימס הריוט וטולקין. סרט אהוב: מלך האריות סדרת טלוויזיה אהובה: דקסטר, איך פגשתי את אימא, מופע שנות ה-70. מה מתכננים לוולנטייז? - חרישה מתמדת למבחני סוף סמסטר... בהצלחה לך כמנהלת ולנו כפורום!

Kawaii Me

New member
חחחח בשמחה ../images/Emo9.gif

ולא גררתי אף אחד, רק המלצתי בחום של 5000 מעלות צלזיוס

אנייייי

כי עדן גררה גם אותי >_>" שמכם: חופית :) גיל: 19 וחצי. תאריך לידה: 15.5.89 איזור מגורים: מרכז (או דרום, תלוי מתי) יצור קסום אהוב: פיות, אלפים, הכל בערך 3333> +_+ וכמובן, היצורים הקסומים שעדן, ליטל ואני המצאנו! XD להקה אהובה: אין |: שירים אהובים: יש המון, אין לי כוח לציין >-< ספר אהוב: כרגע - כל הסדרה של Twilight סרט אהוב: יש המון ם.ם;; סדרת טלוויזיה אהובה: Gossip Girl! חח. סתם, למרות שזה טוב >>" אין משהו ספציפי. מה מתכננים לוולטיינז? לישון הרבה. אנ יאהיה אחרי ניתוח לייזר בעיניים :)

Kawaii Me

New member
את לא שמחה להיות פה? ../images/Emo10.gif

וואי איזה כיף היה להמציא. כשיהיה לך זמן שוב נארפג לנו!! חובה! והתחלתי את אקלפיס! אומג

TanTanIM

New member
../images/Emo210.gif"ואיך יודעת ללטף בי את הכאב"....../images/Emo79.gif

שמכם: טניה גיל: 16 וחצי תאריך לידה: 05.07.92 איזור מגורים: עמק יזרעאל יצור קסום אהוב: עלפים, ערפדים. אבל העלפים של טולקין אם כבר להקה אהובה: סליפנוט, כרגע אבל אני חורשת על מוש בן ארי שירים אהובים: תמיד משתנה ספר אהוב: כל מני. סרט אהוב: יש הרבה חח, לא דעת. סדרת טלוויזיה אהובה: על טבעי, רק שאני רואה את זה במחשב. מה מתכננים לוולטיינז? סתם בטח לשבת עם החבר בבית או לצאת רגיל...

lgmtk

New member
איזה קפיצה עשית מסליפנוט למוש O_O

ויש סיבה שאת עלפים ולא אלפים?

למעלה