מחר הריון??

נעם83

New member
מחר הריון??

שלום, פעם ראשונה שאני בפורום הזה, עד עכשיו הייתי צופה נסתרת בפורום פוריות. אבל שמעתי על הפורום הזה, ואמרתי שאולי מקומי פה. אכן, גם אני פוליציסטית ביותר. אחרי כמה טיפולים כושלים באיקקלומין, התחלתי החודש טיפול בגונאל. הרופאה התחילה במינונים יחסית נמוכים, אבל כמובן שהגבתי בטירוף, ויש לי אלפי ביציות קטנות ובינוניות, וגם 2 יפות (20*19, 18*19) ואולי עוד שאי אפשר היה לראות בגלל שהן דחוקות אחת אל השנייה. מחר אני אמורה לקחת אוביטרל, והביוץ אמור להיות תוך 36 שעות. הבעיה היא שעכשיו התחלנו כמובן לחשוש ממצב של ריבוי עוברים, ומצב של תגובתיות יתר בהריון. ששני הדברים האלה נשמעים כמו צרות של עשירים, אבל בכל זאת מדאיגים. וגם, נראה לי שההורמונים שלי משתוללים, כי אני במצבי רוח מטורפים מהבוקר. אשמח לעצות ותגובות... ואגב, רציתי להגיד לכן שחודש אדר הוא חודש של בשורות טובות. אני מוקפת באנשים שהתארסו, נכנסו להריון וילדו. והשנה יש שניים! אז בתקווה שכולנו נחווה בהם בשורות טובות... תודה.

ספרייט 7

New member
ברוכה הבאה, לביתנו החם..

ומחזיקה לך אצבעות לחודש מנצח, יש לי חברה שילדה שלישיה בנים מטיפול של זריקות, והיום היא המאושרת באדם.. הריון קשה יותר אבל היא אומרת שזה שווה..

פוליפז

New member
המון הצלחה!

שיהיה בהצלחה ויופי של הודעה!! שימחת אותי עם ה-פעמיים אדר... קחי את זה בקלות, יש את העניינים הפיזיים , אבל בצירוף להם גם הנפשיים. תהיי קשובה לגוף שלך ולצרכים שלו. תעשי מה שעושה לך טוב. בשורות טובות, פולי

minimousegi

New member
שלום לך וברוכה הבאה! שיהיה לך בהצלחה בטיפול!

הרבה זקיקים פחוץ חשובים יותר חשוב שיש לך שני זקיקים מובילים! שוב הרבה בהצלחה!

למעלה