מחשבים בהשאלה

Noga Avni

New member
מחשבים בהשאלה../images/Emo24.gif

האם קיימים גופים אשר משאילים או מעניקים מחשבים משומשים לאנשים מוגבלים, האם קיימים מתנדבים אשר מפעילים מחשבים אלו? אשמח לקבל מידע בנושא, תודה נגה.

אאב

New member
השאלת מחשבים

אהלן נגה, מה נשמע? אני שמחה לקרוא שבענייני מחשבים עסקינן... יש לי אינפורמציה שיתכן ותוכל לעזור לך: 1. כחלק מהשירותים הניתנים במכון ייחודי לשימושי מחשב ע"ש קרטן ת"א, אנו גם משאילים מחשבים, לשימושם של אנשים עם מגבלות, העתידים להשתלב בתעסוקה בתחום המחשבים. על פי רוב הבקשה להשאלת מחשב עבור האדם, נעשית דרך עובדת השיקום בביטוח לאומי. 2. למיטב ידיעתי ל"יד שרה" היה פרוייקט (יתכן ועדיין קיים...)של השאלת מחשבים משומשים לאנשים עם מגבלות לשימוש ביתי, וכן מערך מתנדבים להדרכה בבית. נדמה לי שענת בן זקן רכזה פרוייקט זה. אנסה לעזור לך בבירור פרטים נוספים לגביו. לדעתי כדאי לפנות בעניין לסניפי יד שרה בירושלים ובראשון, לקבל פרטים מעודכנים ומהימנים יותר. להתראות ובהצלחה, איריס אדטו בירן מרפאה בעיסוק מכון ייחודי לשימושי מחשב ע"ש קרטן ת"א

השאלת מחשבים

...גם לאשל יש שרות נפלא להשאלת מחשבים. בנוסף הם מפעילים בני נוער מתנדבים אשר נותנים תמיכה ומלמדים את רזי המחשב בביתו של האדם. תוכנית זו מופעלת בעיקר עבור קשישים אבל שווה לבדוק אם ניתן להתאים תוכנית זו לאדם המבוקש. מצורף קישור לקרטן שאיריס דיברה עליו לאשל ועוד בהצלחה טל

למעלה