מכבי ת"א - מכבי פ"ת

bister

New member
מכבי ת"א - מכבי פ"ת

מכיוון שמשום מה הליגה נמשכת, גם השבת יש משחק, והפעם מול הקבוצה המיותרת העונה, שהדבר היחיד שהיה מעניין בה העונה זה התקווה המחודשת שהיא כבר לא תהיה כאן בעונה הבאה, תקווה שגם היא די התאדתה לאחרונה. אז מה יהיה לנו? עטר ופאביצ'ביץ' חוזרים וזה אמור לשנות משהו, או שלא. בינתיים קבוצת הנוער, ספינת הדגל המכבית, מצוייה בפיגור מפתיע מול בני יהודה. האם גם בארזים תיפול שלהבת?

bister

New member
אין חדש תחת השמש

הים אותו ים, הלוזרים אותם לוזרים. מזל שהגביע ביום שלישי הקרוב, בקרוב תיגמר שארית האשליה של הפואנטה של העונה הזו.

rd2310

New member
כל תגובה מיותרת לקבוצה הזאת,לשתוק וזהו

צריך לשתוק וזהו. התסכול מהם או יותר נכון לומר הזלזול של השחקנים בנו האוהדים כבר גובל בגועל נפש. מי הם חושבים שהם חבורת המיליונרים הזאת. אין מה להוסיף,רק לחכות שהעונה תסתיים ואז נוכל לחלום שוב,עד אשר שוב יתנפץ החלום. לחכות ובתקווה שלא נקלע למאבקי תחתית

abbale2

New member
ביזיון

אין מילים אחרות להתנהלות של הקבוצה הזאת. החל מהראש ועד אחרון השחקנים. בעל קבוצה שרק מדבר על מקצועיות אך לא מפגין זאת. מאמן שיש לו חשק לאמן את הבוגרים כמו שלי יש חשק לראות משחק בין הפועל ג'לגוליה לכפר קאסם. שחקנים שמפגינים נחישות כמו שאני מפגין שצריך לשאוב את השטיח (עושה אך ממש בלי רצון) אם כל הכבוד לוגסי ולוי צריכים לרדת קצת לספסל. לוי עושה טעויות שעולות לנו בנקודות ולוגסי רק רץ לרוחב. פשוט ביזיון אחד גדול

mongol1

New member
שוער,הגנה,קישור-להחליף את כולם

כי אין ברירה פשוט, כולם נכשלו..שוב צריך לעשות מהפכות השוערים שלנו בינוניים ולא טובים לרמה שלנו, מילא ברק לוי יכול להיות שוער שני עוד, אבל את חיימוב צריך לשחרר..להביא את אניימה\שוער זר מנוסה ההגנה כל הבלמים הביתה, פונצץ' להשאיל אותו, את סאבו וניבאלדו לשחרר, את צ'וקול ואחרים לשחרר..להביא את בן הרוש ומגן זר קשרים אחוריים-לוגסי חלש להחריד, ואלברמן טוב, אבל לא מספיק טוב...צריך לצרף עוד קשר שיודע לעשות הגנה והתקפה...זר, קשרים לשחרר את מדוניאנין, להשאיל את קהת וזיזוב, לנסות לצרף את עזרא\וירמוט או רוצ'ט וההתקפה טובה, אלא אם כן עטר\קולואטי יעזבו ואז לנסות לצרף את ארביטמן\זר\אחר

crazy87878

New member
אם זו הקבוצה שמובילה את ליגת הנוער

אוי ואבוי לכדורגל שלנו 0 מצבים במשחק שלם פשוט בזיון

mongol1

New member
שכחתי

בן חיים וזר חדש להגנה.. צריך לנסות לקחת את הבסיס הסגל צריך להראות ככה לדעתי(שוב לדעתי): אניימה\זר ברק לוי ורד מגן ימני זר בלם זר טל בן חיים\ישראלי אחר אבי סטרול(סתם סותם חורים) יגיל ביטון(מהנוער) עומרי בן הרוש\אלירן דנין\זר גל אלברמן משה לוגסי רפי דהאן פליימיקר זר קשר התקפי 1\חן עזרא\ישראלי אחר\זר קשר התקפי 2\אדריאן רוצ'ט\גיל וירמוט\ישראלי אחר\זר דור מיכה גאל מרגוליס ברק יצחקי אלירן עטר\אחר רוברטו קולואטי\אחר מואנס דאבור כמובן שכל הדברים האלה בגדר פיקציה וזה לא יקרה, רוב הסיכוים שלא יחתימו אף אחד מהשחקנים האלה.......

bister

New member
אתה מתכוון רוב הסיכויים שגם אם יחתימו אותם

נראה בדיוק אותו דבר.

mongol1

New member
רוב הסיכוים שלא יחתימו, אבל למה ניראה אותו

דבר? קבוצה טובה מתחילה מהגנה חזקה, שוער ברזל, בלמים טובים ומגינים יציבים-את זה אין לך הקשרים ההתקפים שלנו לא מספיק טובים\מעבר לשיא\לא בכושר\אתה בכלל לא משתמש בהם.. אז אתה משחק רק עם חלוצים ובוא אני אחדש לך, מכבי השנה, לא טובה, אבל היא גם לא רעה שהיא מגיעה למשחקים.. הבעיה המרכזית היא ההגנה החלשה שלך(הגול של בן חיים רק ממחיש את זה) והקישור החסר יצירתיות שלך.. ההתקפה שלנו לא חלשה, 3 חלוצים כבשו 8 שערים כל אחד פחות או יותר........אבל בכל שאר החלקים, טעון שיפור בצורה רצינית..

bister

New member
הבעיה המרכזית היא שאין דין ואין דיין

ואח"כ אין הגנה. כבר ניסינו את כל סוגי המהפכים שיש. אם עד עכשיו לא הבינו שמהפכה סיטונית, ואפילו איכותית ויקרה בסגל, לא מספיקה אני לא יודע מה יעשה את זה. קבוצה טובה מתחילה ממועדון מתפקד ובריא, והוא מתחיל מהנהלה פעילה ועירנית, וצוות מקצועי סמכותי ואחראי. עד אז אתה יכול להביא חזרה את בן חיים וזה לא יעזור.

mongol1

New member
אני מסכים איתך

שאין בטחון וגב בקבוצה, יכולים על כל טעות קטנה לאכול את כל הקבוצה ומהר מאוד לאבד את הבטחון.. אבל ברור לי שרוב אלה שציינתי לא ישארו

bister

New member
כל מי שנגמר לו החוזה לא יישאר

כמה פשוט, ככה נכון.

למעלה