מכור לאוננות במצלמה

קראתי מה שכתבת אבל..

אני מכבד את מה שכתבת לי, אבל אני חושב שלהפך אני מאוד אוהב את עצמי ואולי כאן שורש הבעיה. יש דברים כמו כל אדם שיש לי בהם חוסר ביטחון ןיש דברים שיש לי חוסר ביטחון, בכל מיקרה פלפלת מודה לך על התגובות בפורום שיהיה לך רק טוב

motiml77

New member
אתה מוזר

שאתה בא לזיין מישהי במציאות עומד ך פחות ממה שבמצלמה?!!? ואז מה שלוקח לך יותר זממן,זה יותר טוב!! ככה אתה מענג את האישה

sinbad69

New member
היי

פלפלת גבר לא צריך להיות יפה בשביל לזיין טיפשונת גבר צריך להיות גבר. פלפלת רואים שהניסיון המיני שלך שואף לאפס. לא כל גבר יפה יכול להעמיד את הזין.חחחחחחחחחחח

אז זהו ש ...

אצלי זה אחרת אני מעדיפה גבר חתיך ושווה שיזיין אותי . ולא איזה פלוץ מכוער שלא ידגדג לי עליו בכלל ! ישששש ? קאפיש ?

sinbad69

New member
פלפלת

כל מי שחתיך יכול לזיין?חחחח את ילדונת מתבגרת. יש לך מזל שאני לא מסתובב עם קטינות.חחח נשתמע תותה.אני דווקא מעדיף שושנה.חחחחחחחחח

The DRH

New member
זה ניראה לך כמו פורום של אנשים

שיכולים לעזור לך ברצינות? גש לפורום אחר.. עדיף פה כולם טיפשים

sinbad69

New member
היי

זו תופעה אופיינית לגילך. אל תתבאס אחי אני בגילך ויש לנו את אותה תופעה. זה טיבעי. בחורים בגיל 20 יותר קל במציאות לגמור בגלל חוסר רגישות לצד השני. אתה כל כך משתדל לספק את הצד השני שאתה לא חושב על עצמך. זה בסדר. תמשיך בדרכך כולם מאוננים. אני אגלה לך סוד כמה שאני מזיין יותר ככה אני יותר מאונן.

rmirmi

New member
דיעה שלי בנושא

כי התרגלת לסקס ורטואלי ולא לדבר אמיתי לגע של אישה

למעלה