מעוניינים לפתוח דיון על x-men???

גלעד ו.

New member
מעוניינים לפתוח דיון על x-men???

אז הקומיקס האהוב עלי זה x-men לפי דעתי זה ההכי טוב שיש!! פשוט.... אין אין מילים מת על העלילה הדמויות הכל.... תאמת שראיתי כל פרק שהיה בטלויזיה. היו לי 7 קומיקסים של זה אמור ליהיות לי חלק מהם איפה שהו..
בכל מיקרה את מי אתם הכי אוהבים?? אני כמובן את וולברין מחכה לתגובות

gl

New member
אני לא קורא מושבע של הסידרה

אבל ראיתי את כל הסידרה כמה וכמה פעמים אני הכי אהבתי את ביסט ואייס מן ומהרעים את אופוקליפסה GREEN LANTERN קומיקס של DC

NuckBunnies

New member
אם אנחנו מדברים על הסידרה

אז אני חייב להגיד שבאמת נורא אהבתי, והייתי רוצה שישדרו אותה מההתחלה עד לסוף. אני מכיר את זה שדיבב את וולורין.
בכל מקרה, אם אנחנו מדברים על הקומיקס, יש כל כך הרבה כותרים... Ultimate X-Men Uncanny X-Men New X-Men Xstreme X-Men X-Factor Cable ועוד מלא... אני אישית הכי אוהב את אקס מן מכל הקומיקסים כיום, בעיקר בגלל שהם כל כך מאגניבים. כן כן. הם אנשים עם כוחות מדהימים, ולכן העלילה מדהימה בהתאם. אקוקליפסה באמת אחלה נבל, וגם כמעט קניתי בלונדון קומיקס שמסביר את המוצא שלו (אני יספר אבל לא עכשיו, אני כרגע קמתי מהמיטה), אבל לא היה כסף... בכל מקרה הסידרה האהובה עלי היא Ultimate X-Men, בגלל הכתיבה האיכותית והציורים המדהימים. NuckBunnies

ויאגרה

New member
אני לא אוהב את ה-X-Men

הציורים,מידי פעם,בהחלט יוצאים מגדר הרגיל,אבל הסיפורים לא ממש מוצאים חן בעיני.הבעיה שלי עם האקס מן היא שכל הסיפורים שלהם,בעיקרון,זהים ברעיון הכללי שלהם - או שהם נילחמים נגד מוטאנטים (רעים) או שהם נילחמים למען מוטאנטים (כי אנשים רעים,לא מוטאנטים,רוצים להרוג אותם)...ואותי,באופן אישי,זה כבר לא כל כך מעניין. על מנת להנות מסיפורים של קבוצה שנילחמת (ומנצחת) במגוון רחב של איומים, קרא את ה-Avengers,גם הם של מארוול.

NuckBunnies

New member
כמובן שרוב המלחמות הם כנגד

מוטנטים, היות שאין הרבה אתגרים אחרים לאנשים שיכולים לפוצץ במבט ביניינים או "רק" להרים אותם. מדי פעם הם גם נלחמים באתגרים אחרים, דרך אגב. א-ב-ל, יש הבדל בין מה שהם עושים לבין למה ומה הם עוברים. הקונפליקט התמידי, של להיות החומה בין אבדון לשלום למין האנושי זה לא תפקיד קל לישב, וזאת בדיוק המהות של האקס מן. NuckBunnies

gl

New member
למען האמת הסידרה משודרת מחדש

מהיום בפוקס קידס נראה לי כל יום ב15:35 לא בטוח כל הקומיקס הוא גם נגד גזענות(מסר מוסתר למי שלא הבין) תספר על האופוקליפסה איזה עוד אתגרים הם נלחמים מולם יש מישהו חוץ ממני שחושב שהאנסולט היה רעיון גאוני מי חשב על זה אגב לפעמים (תחפשו ותראו ) יש שידורים של הסדרות הבאות תוצרת מרוול: ההאלק האיום אירון מן פנטסטיק פור(כן כן זה גם שודר) ספיידרמן ספיידרמן המופלא (הידוע גם כספיידרמן ללא גבולות) ואקס מן הם בעיקר משודרים בערוצים פוקס קידס 11 ו22 GREEN LANTERN אני מודה קראתי קצת אקס מן החיי

גלעד ו.

New member
לא.. איזה אין אקס מן ולא בטיח>>

יש להם טעות הם רושמים התוכנית הבאה אקס מן ושמים את זה עם האבירים.. אני מדבר על פוקס קידס כמובן.. פאשלה....

gl

New member
אתמול בצהריים היה אקס מן ראיתי

אני בטוח לא היה המלך ארתור היה אקס מן עם הפתיחה שמראים את כול הדמויות בציפור השחורה והפרק הראשון שג´ובילי מגיעה GREEN LANTERN ראיתם רק התעוררתי וכבר התחברתי

למעלה