מצאנו חמוס ברמת גן

guti30

New member
מצאנו חמוס ברמת גן

יוחזר בשמחה לבעליו על פי פרטים מזהים!

guti30

New member
כיוון שהוא לא ברח אלא להיפך רץ אליי וקפץ לי לתיק אז הוא אצלי

בבית בינתיים. לנו יש ארנבת ננסית שחייה במרפסת ללא כלוב תחת גגון וכלוב טיסה של חתולים כ"איזור לינה" . בינתיים סגרנו את החמוס בתוך הכלוב טיסה הזה כדי שלא יבוא במגע עם הארנבת. מה גם שראיתי פשפשים על החמוס.
עוד כשעה קופצץ לחברה לקחת אוכל חתולעם שיהייה מה לתת לחמוס בינתיים.
מחר אקפוץ איתו לוטרינר לבדוק אולי יש לו שבב. וגם לטפל בפשפשים ובכלל לבדוק את בריאותו.
עד שימצאו בעלים או בית מאמץ (כבר יש מועמדים שהביאו עניין) נשכן אותו בינתיים אצלינו.
לצערי לא נוכל להשאיר את המתוק הזה אצלינו לצמיתות בגלל הארנבת -כי אני לא אוהבת את הרעיון שאחד מהם יצטרך להיות בכלוב

WTR

New member
מבינה אותך לגמרי..

קשה לגדל טורף וטרף בבית אחד

כל הכבוד שהצלת אותו!! ואני שמחה לשמוע שיש מועמדים לאימוץ.. רק צריך להקפיד היטב לשאול שאלות נוקבות כדי לבדוק למי מוסרים.. שלא מחר יזרקו אותו כי לא ידעו את גודל האחריות
והרבה פעמים "קופצים" ילדים שנורא רוצים אבל ההורים מתנגדים... או שהחמוס בטיפול הבלעדי של הילד ואז זה גם בעייתי לפעמים...
אם תרצי עזרה אשמח לעזור טלפונית ולהנחות אותך מה לשאול
&nbsp
נ.ב. - לחמוסים יש פרעושים, לא פשפשים

guti30

New member
אשמח לעזרה!!!

אנינעכשיו באמצע הרחוב מחפשת בנייד וטרינרים באיזור ר"ג-ת"א
054-6762129

guti30

New member
חזרנו מהוטרינר

אין שבב, יש מלא פרעושים. קניתי אמפולות של רוולושן גורים ומסרק. רציתי לשאול האם חייבת לרכוש את הכלי המשולש לצרכים או שניתן להשתמש בקופסת פלסטיק מלבנית בגובה נמוך. לא בא לי להיכנס להוצאות מיותרות בשביל בע"ח שלא בטוח שישתכן אצלינו מעבר לשבוע.
קיבלתי מהוטרינר גם מידע לגבי הגיל והמין.
האנשים שכתבתי שמעוניינים הם 1) דודה שאני סומכת עלייה בעיניים עצומות ו2) חברה עם ילדים שכבר גידלה בעבר חמוס.
הבנים שלי דיי רוצים שאם לא ימצאו הבעלים שתשאר אצלינו. הוטרינר דווקא היה אופטימי ואמר שאם הארנבת בוגרת יש סיכוי שיסתדרו

WTR

New member
נשמע לי סיכון מיותר

כל חמוס "נורמלי" ינסה לאכול ארנבת... וזה יכול להגמר בשניות
לגבי המסרק זה די מיותר הם מסרקים את עצמם כמו חתול
וארגז חול מלבני יספיק בהחלט לשבוע, המשולש ממש לא חובה רק יותר נוח להם לפעמים

למעלה