משאל עם על צפייה בפורנו

האם אתם צופים בפורנו ואם כן באיזה תדירות

• פעם בשבוע

Votes: 0 0.0%
  • כל יום

• כמה פעמים ביום

• רק עם הבן/ת זוג

• Total voters
    7

Yakir4179

Well-known member
האם אתם בעד או נגד?
אני למשל צופה בפורנו של אנשים אמיתיים חובבנים שמצלמים את עצמם ,לא שחקניות שעברו תקיפה מינית או אונם בעברם ונכנסו לעולם הזה,מאוד מגרה אותי האנשים האמיתיים כמו השכנה ממול וכו,יש זאנרים אהובים כמו מסיבות רווקות מצלמה נסתרת ,ברכבים וגם נשואות בוגדות עם טשטוש פנים ,ומסיבות חילופי זוגות ,ולסביות עם חיזור מצולם ,ואורגיות קבוצתיות

אור הסקרן

Active member
אני למשל צופה בפורנו של אנשים אמיתיים חובבנים שמצלמים את עצמם ,לא שחקניות שעברו תקיפה מינית או אונם בעברם ונכנסו לעולם הזה,מאוד מגרה אותי האנשים האמיתיים כמו השכנה ממול וכו,יש זאנרים אהובים כמו מסיבות רווקות מצלמה נסתרת ,ברכבים וגם נשואות בוגדות עם טשטוש פנים ,ומסיבות חילופי זוגות ,ולסביות עם חיזור מצולם ,ואורגיות קבוצתיות
כיום אומנם קשה לי להאמין שעדיין יש תקיפות בתעשיה(אני לא מכחיש שהיו או שיש כרגע פשוט זה פחות נפוץ).לעיתים רחוקות יוצא לי לראות פורנו של חברות גדולות בדרך כלל אני צופה בחברות קטנות שזה מאוד חובבני וקל לזהות מתי הבחורות החדשות מזייפות ומתי זה אמיתי.

חוץ מזה אונליפאנס זו פלטפורמה מדהימה.

Yakir4179

Well-known member
כיום אומנם קשה לי להאמין שעדיין יש תקיפות בתעשיה(אני לא מכחיש שהיו או שיש כרגע פשוט זה פחות נפוץ).לעיתים רחוקות יוצא לי לראות פורנו של חברות גדולות בדרך כלל אני צופה בחברות קטנות שזה מאוד חובבני וקל לזהות מתי הבחורות החדשות מזייפות ומתי זה אמיתי.

חוץ מזה אונליפאנס זו פלטפורמה מדהימה.
רובן של השחקניות הן עברו בעברם תקיפה או אונס,יש גם לא מעט סמים בתחום,זה לא קל עבור כל אישה שכולם צופים ויודעים שהיא בזאנר הזה!
זה תעשייה שצברה זינוק מטורף בגלל הרשת ואינטרנט,ולכן אני מעדיף סרטונים של מי שהולך על זה מבחירה והוא שפוי וצלול!

כנ"ל....

אור הסקרן

Active member
אני אישית "משתמשת" בזה לצורך אוננות כשאני ממש חרמנית ובא לי חפוז עם עצמי,מעבר לכך אין לי עניין בפורנו כלל כי זה טכני/מתועש מידי.
יש המון סרטונים של זוגות צעירים וזוגות לא מתוך התעשייה ממליץ בחום אבל ברור שעם צפייה מגיעה גם אוננות לא?

אור הסקרן

Active member
על פורנו כתוב לא חשבתי להוסיף לשאלה אבל מצויין גם אני קורא המון...
אוהב מאוד את דורנוב ואת ביינשבלאד

אור הסקרן

Active member
אני בעד בהחלט.
כשאני חרמן אש ואין מוצא - פורנו הוא התשובה. יש רק סוג מסוים של פורנו שמדליק אותי, כשאני "מרגיש" תשוקה אמיתית - סרטי חובבים זו אחת הבדיחות הכי גרועות בעסק.
זו בהחלט הקטגוריה האהובה עלי גם

Yakir4179

Well-known member
אחרי שאוננתי כמה פעמים ונשברו כמה כיסאות , מעדיף להיות עם הטאבלט במיטה יותר נוח, הכל תלוי בסף הגירוי שלי , אם זאת נשואה עם פנים מוסתרות אז התשוקה תהיה גדולה יותר, הכי מציאות אמיתית ופחות משחק​

למעלה