משחק חדש!!!

משחק חדש!!!

אבל!כדי שהמשחק יצליח אתם צריכים להבטיח לא לרמות ולחפש באיטרנט,כי אז זו לא בעייה. המשחק הוא מאוד פשוט בנוסח של לא נפסיק לשיר מישהו נותן קטגוריה של שיר "תמצא שיר שיש בו שם של מקום/ילדה/כלי רכב/ או לחילופין " תמצא שיר שיש בו את המילה "ירח" אז מישהו שואל שאלה,השני מחזיר לו תשובה+נותן שאלה אחרת,אז השלישי מחזיר לו תשובה ונותן שאלה אחרת וכך הלאה וכך הלאה. אבל אסור להציץ באינטרנט כדי שזה ייעבוד כמובן! אז המשימה הראשונה היא- למצוא שיר שיש בו חייה זוחלת כלשהיא (בכוונה זוחלת כדי שיהיה יותר קשה) בהצלחה!

רק Danit

New member
אפשר גם לועזי?

אם כן, אז Karma Chameleon -Culture Club אמממ תנו לי שיר שיש בו את המילה "ג'ינס". בהצלחה!

אפשר גם לועזי../images/Emo13.gif

אממ לא מכירה תשיר..אני מניחה שיש בו שם של חייה זוחלת
וואי וואי ג'ינס..קשה קשה! אני אחשוב על זה קצת.

רק Danit

New member
אני אוהב שוקולד ועוגות גבינה..../images/Emo170.gif

תנו לי שיר עם המילה "כדור הארץ" גם המילה "גלובוס" הולך...

אני מניח ש-Earth, במשמעות הזאת, נחשב?

אם כן, Samael - On Earth. הופה, מטאל וכאלה. ועכשיו - שיר עם גרביים!

רק Danit

New member
הופה.. ראש בראש!

קבל ח"ח על התשובה ולגבי גרביים: כוורת- הנעליים של ברוך תנו לי שיר עם המילה "נקודות" או "נקודה"

זה המגפיים של ברוך! המגפיים!

אגב, כאתגר, חפשי שיר שהמילה גרביים מופיעה בשם שלו
לגבי מה שאת נתת, קלי קלות: טיפקס - Twelve Points (אחד מהשירים שהם הציעו לאירוויזיון). ועכשיו - שיר (עם) עט.

רק Danit

New member
אופס :/ מודה על טעותי..

כאתגר, הרעיון היה לא לחפש באיטרנט אז אני מודה שאין שיר עם גרביים באמתחתי. וכתשובה לך- Pen Cap Chew -Nirvana עכשיו אני רוצה שיר עם צמד המילים "שיר ערש"... Zzz

נו, באמת

לא שמת לב לניק שלי?
שוב מטאל, הפעם eternal tears of sorrow. מאוד אהבתי את זה לפני 4 שנים ככה, והכינוי נשאר. ועכשיו, כמחווה לכינוי שלך, שירים עם המילה טנגו.

הייתי יכול לומר stairway to heaven

אבל בשביל הגיוון, נלך על נושאי המגבעת - האלוהים שלי עייף. "עולים במדרגות, לא יכולים לרדת". שיר נפלא, אגב. שיר עם המילה חמור לפורום 450! שיר עם המילה חמור לפורום 450!

רק Danit

New member
שיר עם חמור+ אתגר ../images/Emo26.gif

משינה - אני צוחק איתך (אל תעייפי אותי, אני זה לא חמור) תנו לי שיר עם המילה "גומי"

Rubber Soul של הביטלס

(לפחות אלבום כזה יש, אני די סגור על זה שיש בו גם שיר שנושא את השם הזה). ועכשיו - שיר עם המילה וילון.

רק Danit

New member
לראות אותה היום- תיסלם

(מעבר לרחוב, הוסט פתאום וילון) תן לי שיר עם המספר 8 או 80 או 800 בהצלחה!

למעלה