משפחה ענפה וחמה שלי :)

משפחה ענפה וחמה שלי :)

הבנתי ששוחחתם אתמול שוב.. ואספר לכם את קורותי אם זה מעניין מישהו, לפני שתרשמו לי שוב מינוס ביומן...:) בפעם שעברה, הועפתי מהצ`אט ולא הצלחתי להיכנס שוב. אתמול, איך שקיבלתי את הודעתו של דני ``לצ`אט עכשיו``, נכנסתי, והופפפפפפפפפ נדפק לי כל המחשב.... נמחק לי האי סי קיו, ועוד צרות מצרות שונות... אז, ישבתי עד 3 לפנות בוקר להחזיר את הכל לקדמותו, ושוב פיספסתי אתכם.... :-( אוהבת את כולכם, ו... כנראה לא אהיה השבוע, כן, אני סופסוף יורדת לים המלח!!!!!!!!!!!!!!!!!! לכמה ימים בלבד עם חברה.. ת-------ק-------נ------א--------ו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עור/אור ואהבה, גילי פרי

Espresso

New member
לא פיספסת כלום נשמה טובה

גילי הצ`אט מתוכנן להיום חוץ מזה כל יום משעה 21:30 מי שרוצה נכנס ומצ`אטט שמחתי לשמוע שאת יורדת לים המלח, תעשי חיים אני מקווה שהם טיפלו בבעיית המיזוג.

הדרומי

New member
תטגני תשטזפי ותהני עד כמה שאפשר

בהצלחה אפילו כמה ימים זה טוב ולא ל``השתולל`` יותר מידי עור \אור ואהבה מאחל הדרומי B-)

KaZaA

New member
המסקנה שלי - יש לך וירוס רמי מור..

ועכשיו ברצינות - שתהיה לך שהות נהדרת בים המלח! ותשמרי לי על החדר... כן זה מול המעלית.

גודי

New member
לגילי B-)

היי יקירתי, איזה כייף לך, אכן מקנאה, אבל שמחה בשמחתך!!! העיקר שתהני ותעשי חיים.... והכי חשוב הרבה אור/עור ואהבה - כדברייך ג`ודי

danistar

New member
גילייייי תהני ותבליייייייייייי (-:

ותחזרי בצבע של אספרסו ( מעניין איך הטעם ... (-: )

חגית*

New member
בילוי נעים לגילי

אוי גילי כמה שאני מקנאה בך............הייתי מתה להיות שם עכשיו. היום יום ראשון ומוישיק שמואלי ינעים לך את הזמן בלובי של גני מוריה (לא יכולה להתרגל לשם החדש) וכמובן דרורי והבינגו,.......בקיצור תעשי חיים תשכחי את העולם ותחזרי חלקה ושזופה....אם אפשר תחתימי בשמי כרטיס בלובי.להשתמע בקרוב-חגית

למעלה