מתאם לדיסק 320MM

מתאם לדיסק 320MM

שלום, יש ברשותי מתאם לדיסק הנ"ל הבנתי שהיה מורכב על KTM 450 2009 ניסיתי להרכיב וגיליתי שהוא איננו מתאים לאופנוע שברשותי KTM 400 2010 הפער בין הפין לחור גדול יותר מזה שברשותי מישהו נתקל ? יש הצעות יצירתיות ? תודה לעוזרים

45degrees

New member
תייצר מתאם מתאים

קח את הדוגמא שיש לך למקום שמתמחה ב CNC, ובקש שייצרו משהו שיתאים למזלג שיש לך כרגע על האופנוע. לחילופין - תקנה מתאם מקטלוג ה HARD PARTS

זה יספק את הסחורה ?

סליחה על הבורות כמה יעלה אחד ביצור ב-CNC בארץ מול הרכישה מ-EBAY בהנחה שמתאים לאופנוע שלי תודה לעוזרים

נתקלתי בבעיה הזו לפני כמה ימים

לק.ט.מ יש קליפרים חדשים, קטנים יותר, מ-2010 (ו-2009 לגרסאות סיקס-דייז ו-SX). לכן גם המתאמים שונים. מתאם מקורי של ק.ט.מ לדיסק 320 מ"מ, זה שמופיע בקטלוג, עולה כאן בארץ כ-600 שקל. אני חושב שזה יהיה פתרון זול יותר, ובטוח אלגנטי יותר, מאשר להמציא את הגלגל מחדש ולייצר לבד. ייצור עצמי יעלה לך יותר כסף, יבזבז לך זמן רב ובטוח ייראה פחות טוב.

45degrees

New member
הא? בקטלוג HARD PARTS?

הקטלוגים האלו מכילים כל כך הרבה תופינים ודברים טובים שזה יותר גרוע מפורנו. איך יכול להיות שאין?

תוריד את הקטלוג האחרון

שם תמצא את המתאם החדש. אני יודע כי שם אני מצאתי אותו וקניתי במחסן החלפים של מוטוספורט. לדעתי הקטלוג זמין להורדה באתר של מוטוספורט.

45degrees

New member
720 ש"ח זה יקר. מצד שני - זה פתרון מהיר וזמין

הרבה יותר מאשר חלק ב CNC.

למעלה