מתלבטת אם לשלוח את זה...

מתלבטת אם לשלוח את זה...

אני כמעט בטוחה שבסופו של דבר אני אשלח את ההודעה הזאת, אבל אחרי הרבה לבטים לפני הלחיצה הגורלית על הכפתור "שלח"... חבר´ה, מה אני אגיד לכם... דיכאונון קטנטן תפס אותי. אין סיבה מיוחדת, באמת שאין. לכאורה הכל טוב ויפה, לכאורה אני צריכה לחייך ולהיות מאושרת כמו תמיד... אבל משום מה, ללא סיבה מוגדרת, אני לא. אני עצובה. הלוואי שהייתי יודעת למה... זה היה עוזר. אבל איני יודעת מדוע ואיני יכולה להסביר מאיפה הדיכאונון הזה צץ, אני רק יודעת שהוא כאן, שהוא תקף אותי לפני כמה שעות ושהוא פשוט לא עובר. ולי... לי יש תכונה כזאת, תכונה כזאת צבועה... אני כישרונית ב"לשחק אותה"... לעשות את עצמי מאושרת גם כשאני כה מדוכאת, לחייך גם כשאני ממורמרת... צבועה שכמותי...
. אף אחד לא ממש יודע שכואב לי {וכפי שכבר אמרתי, גם אני לא יודעת ממש}, אני ממשיכה להתנהג כרגיל, אבל בפנים, אני דועכת... אז באתי לכאן, לבית שלי. אני מצטערת שאני ככה פתאום מדוכאת, אני יודעת שזה לא במקום, אבל אני פשוט כ"כ אוהבת אתכם כאן, אני לפעמים מרגישה אליכם קרובה יותר מכל, ועם כמה שזה ישמע פתטי ביותר - לעיתים אני מרגישה קרובה אליכם הרבה יותר מאשר חברים לא וירטואלים שלי...
מסתכלת בדברים שכתבתי... שוב עוברת על הקבצים שלי ב- word, כשהשיר "against all odds" של מריה קארי מתנגן לי ברקע (הורדתי אותו לפני כמה ימים בדיוק...), דימעה שובבה זולגת לי על הלחי... והקטע הכי מוזר הוא ש... אין לי מושג למה!!! אוף, אני שונאת להיות עצובה... אני שונאת לבכות... אז למה, למה אני בוכה?! הרי לא קרה שומדבר שאני "צריכה" לבכות בגללו... אז למה, למה, למה? והנה אני, באה אליכם, בחולשתי... מבקשת
. אמנם איני יודעת מדוע אני צריכה את החיבוק הזה, אך אני יודעת שאני צריכה אותו, צריכה אותו יותר מכל עכשיו... שיהיה חיבוק גדול כזה... זאת בקשה יותר מדי גדולה?... ... והנה מוצאת אני קובץ שכתבתי לפני שנה, לפני שנה בדיוק (ינואר של שנה שעברה...), באותה תקופה קשה שעברתי, אחרי שסבתא שלי נפטרה: "השמש כבר שקעה בין העננים, הצבע הכתמתם סתם מעמיד פנים. הוא אוהב לעשות רושם של כתום מובהק אבל כל המצב הזה עושה אותו נחנק." ... ועכשיו עולות בי המחשבות של: "לשלוח את זה, או לא?"... אבל אני חושבת שאשלח... הרי גם אני בנאדם... גם אני נופלת לפעמים... ועם כמה שקשה לי להודות בזה... אני צריכה אתכם. "how could I just let you walk away, let you leave without a trace? ... so take a look at me now, there´s just an empty space"... (מצטערת מראש על שגיאות הכתיב, במקרה ויש...
).
על ההודעה המדכאת, ככה מאמצע שומקום... אני מצטערת... אבל אני פשוט צריכה אתכם.
אוהבת אתכם תמיד, גם כשאני כך, כה שבורה... עצובה, אך לא יודעת למה, עדי התל-אביבית

אוסי7

New member
עדי יקרה ואהובה

אינני יודעת בת כמה את - אני משערת שאת בגיל בי"ס תיכון - אך לא משנה למעשה הגיל. בכל שלב בחיינו ישנן מעמסות רבות אם רגשיות ואם פיזיות שמטרידות אותנו במהלך החיים. למעשה אפילו אם שפר עלינו גורלנו ויומנו נקי וחלק והשמים מאירים לנו את הפנים מספיק להדליק מהדורת חדשות כלשהי וכבר התוגה שוטפת את כל גופנו. עד היום עשית עלי רושם של בחורה לבבית, אוהבת, מקסימה, נפלאה ונהדרת (שנאמר קצרה היריעה מלהכיל את המחמאות) אך גם לכזו מותר לפעמים לדעוך, לפול מעט, להתכרבל בתוך העצב הפנימי שלה ולבכות. כן כן גם לבכות. בכי הוא המשחרר הגדול ביותר מרגשות שליליים. החל מעצב וכלה בכעס. הרשי לעצמך יקרה שלי לפרוק את רגשותייך, לבכות, לצעוק, להכות בכרית. פשוט תוציאי את זה. אל תחשבי על למה אלא תחשבי כמה. פשוט תשתחררי מזה. שולחת לך אלף נשיקות ועוד אחת אלפי חיבוקים ועוד אחד ויותר מהכל יקרה אני מסתכלת לך עמוק בתוך העיניים ואומרת לך "עדי... תהיי עצובה, תבכי, שחררי ואח"כ תחזרי אלינו במלוא המרץ שלך, במלוא אהבתך, עידודך ויופייך". אוסי. נ.ב. - פורום לטוב או לרע. אנחנו כולנו כאן חברים. חברים הם גם בשעת צרה. אל תתנצלי על מצברוחך הרע. שתפי אותנו. הרי לא נהייה חברייך אם לא תשתפי אותנו... :)

s u g e r

New member
הי חמודה!../images/Emo25.gif

קודם כל קבלי מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא
אני קודם כל רוצה לומר לך ש טוב שכתבת את זה!!! אל תתחרטי!!! אני מכירה טוב מאוד את התקופות העצובות, אפילו את אלה שאי אפשר להסביר... נכון שזה מרגיז שאי אפשר להסביר כי קודם כל לא מבינים מ א י פ ה ז ה ב א וחוצמיזה אי אפשר לתקן כדי להחזיר את השמחה כי לא יודעים א ת מ ה אבל אבל אבל אני מבטיחה שזה יעבור אולי לפעמים צריך לעבור ימים כאלה כדי קצת לחשוב או לעשות חשבונות נפש כאלה... ואולי זה פתח לתקופה שמחה... מי יודע? אני לא מכירה אותך אבל ה ר ג ש ת י אותך מאוד דרך המייל... אני מרגישה ממש מן כאב כזה בלב. ממש. אני לא צוחקת. מניסיון, אני בכל זאת ממליצה לך שאם יש לך חברה שיודעת להקשיב תשתפי אותה. אני לא משתפת הרבה במחשבות והרגשות הכי פנימיות שלי אבל בזמן האחרון היו לי דברים שהעציבו אותי וכו´ אז שיתפתי 2 חברות שלי וזה עושה לי ממש ממש ממש טוב. עם אחת הייתה לי שיחת לילה חד פעמית והיא הייתה מצויינת ועם השניה יש לי על זה שיחות פעם בכמה ימים וזה גם ממש טוב לי. את צריכה אבל חברה שי ו ד ע ת ו ר ו צ ה להקשיב. זה ממש חשוב . לא כל אחת מתאימה לסיטואציה. בכל מקרה- אנחנו באן !!! אז תחזרי ותספרי קצת מה שלומך היום... לטוב ולרע...
חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק ל ה ת ר א ו ת .....................................................

עדידי... ../images/Emo13.gif

לא תמיד צריכה להיות סיבה מוגדרת לעצב. לפעמים זה סתם משהו שקופץ עלינו, בגלל שחורף, ואפור, ואפשר פתאום לשמוע איזה שיר אחד שיהיה הטריגר ויגרום לדמעה ההיא לזלוג.. אבל מה שאני כן יכולה להגיד לך, שזה העצב הזה תמיד עובר. ואני יכולה גם להגיד לך שאת לא לבד- אני רואה את כל האנשים מסביבי, נתפסים לעצבות, וכנראה שגם אני הייתי נתפסת לעצבות אם היה לי זמן לזה..
. ועוד דבר: את לא צבועה. זאת לא צביעות. זה אחד הדברים שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב- לחייך ולשמוח, דווקא כשהכי רע לנו. את לא צריכה להתנצל על הודעה מדכאת..! ואם תעזי להתנצל ככה שוב...!
בכל אופן עדי- שולחת לך
אחד כזה ענק ענק, שנמשך לפחות דקה, ומבטיחה לך שזה יעבור, אולי אפילו לפני שתשימי
.. אוהבת, הדס

../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

מותר להיות עצובים. חשוב לבכות. לתת לרגשות לסעור, ואחר-כך הכאב נחלש. אל תעצרי את הבכי, תתני לנפש שלך להחלים. היתה לי תקופה ארוכה שבה הייתי מאוד מדוכאת, אבל כלפי חוץ לא ראו כלום. חברה שלי אפילו שאלה אותי אחרי שיחה איתה "אז איך את נשארת אופטימית אחרי כל זה?" לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. צריך רק לזכור, שההרגשה הזאת זמנית. העולם שלנו מקסים! האנשים מקסימים (גם את!!)! ואחרי העצב, את תראי את זה ותחייכי מבפנים.
ואני מקווה שגם מבחוץ אוהבת דסתמונתס

סופי1

New member
קחי את כול החיבוקים שאת צריכה

אני מקווה שיש כאן מספיק חיבוקים בשבילך... זה בסדר הדיכאונון הזה תופס את כולנו.... אותי למשל תופס לפני ה..... בזמן ואחרי וכול החודש.... לפעמים אנחנו צריכים להיות קצת עצובים כדי להתנקות.... אין לך על מה להצטער, את כולה אנושית ואנחנו כאן כדי לעזור לך..... לבקש חיבוק זו לא בקשה גדולה מידי....
כול מה שתצטרכי-אנחנו כאן בשבילך....

יאו, אני פשוט המומה...

מכן, מכולכן, מהקרנת האהבה הזו, מהחיבה שגורמת לי להרגיש כ"כ טוב, מהחיוך שהעליתן לי על הפנים ומה
ים החזקים שקיבלתי מכולכן!!!
פשוט תודה. אין לי מילים. הדיכאון עבר לי, כבר היום בבוקר התעוררתי על רגל ימין והכל היה טוב ויפה, אע"פ שהייתי כ"כ לחוצה בביה"ס, בגלל שהיה בלאגן עם כל הקטע של ההתרמות {כידוע, היום נערכות ההתרמות לאגודת אל"וט, שזה לילדים אוטיסטים...}, ואני הייתי הפחות-או-יותר אחראית מהכיתה שלי לחלק את הכרטיסיות וכל זה... אז הייתי די לחוצה, אבל עבר עלי יום אחלה, באמת. בינתיים אני וחברה שלי התרמנו 80 ש"ח, אבל עוד מעט אנחנו יוצאות עם עוד כמה חברות להתרים עוד, כמובן... יש בכרטיסיה סכום של שש מאות ועשרים ש"ח שאפשר להתרים, אז אנחנו רוצות להתרים לפחות חצי מזה!!! זאת השאיפה שלנו...
וויש אס לאק!!! טוב, אני לא רוצה לבלבל לכן ת´שכל יותר מדי, אני רק רוצה לומר לכן שוב:
רבה על כל האהבה הזאת ששפכתן עלי, ממש כשהייתי צריכה את זה...
רבה על כל החיבוקים והנשיקות והאייקונים שהאירו לי את העיניים
.
רבה על זה שאתן כה מקסימות. אני מבינה עכשיו יותר מכל, כמה זה, המקום המדהים הזה, הוא ה
שלי...
.
אוהבת כ"כ
:) עדי

סופי1

New member
את לא צריכה להיות המומה....!

תראי, אני לא פעילה בפורום, לרוב השאלות אני לא יודעת מה לענות, אז אני רק קוראת את השאלות והתשובות, אבל עכשיו כשאני יודעת מה אני רוצה לומר.....למה אשאני לא אומר...? כשאני בדיכי ורצה לפורום, אז ישר אני מקבלת ה-ר-ב-ה תשובות ועידוד, אז למה שאת לא תקבלי, ועוד את כזאת פעילה כאן...... אני שמחה שקמת על רגל ימין ובהצלחה בהתרמה....

טוניה

New member
מכירה את ההרגשה,אבל...

אני יודעת שכבר היום זה עבר לך,אבל בכל זאת אני חייבת להגיב. לפעמים,גם לי זה קורה! אבל תאמיני לי,זה לא מועיל בשום דבר!!! באמת!!! כל פעם שאני ככה,אני פשוט נזכרת בכל האנשים שאוהבים אותי,ובמקרה שלך יש עד אין סוף,ופשוט חיוך ענק עולה לי על הפנים.
למקרה שאת לא יודעת,אני אוהבת אותך כ"כ,וגם כשאת עצבוה,וגם כשלא! בקיצור בכל מצב. אוהבת באמת.עם כל ה
. וכאן בשבילך תמיד!!
לסיום,אני שולחת לך המון המון
מחממים שיחממו לך את הלב בימים קרירים אלו
וגם כדי שיזכירו לך עד כמה אני
אותך! מדהימה שלי,מיוחדת שלי, בריאה עלייך בכל מצב. אני,שכ"כ אוהבת,כ"כ אכפת לה,וכ"כ שלך!

טטנוס

New member
ובימים כאלה...

ימים טובים -------------------------- מילא שיהיו ימים כאלה, יש רעים יותר מאלה וזה לא כל כך נורא. מילא- שיהיו ימים כאלה יש טובים יותר מאלה, הם יבואו חזרה. אף על פי שביננו מפעם לפעם נדמה שאיבדנו כל טעם ואין לזה סוף. בכל זאת מזל שהשמש זורחת, וטוב שאנחנו ביחד או... מילא-שיהיו ימים כאלה אף על פי שלרוב המצב פה מתוח ומה שכבר לגמרי בטוח שאין לזה סוף. ובכל זאת- בנתיים הדרך נמשכת ולנו עוד נשאר ללכת. מילא- שיהיו ימים כאלה אף על פי שהקשר לקוי וגרוע הגשר נטוי ורעוע- יהיה לזה סוף בכל זאת- כל מה שיכולנו לשמוע, ככל שעלינו גבוה או... מילא- שיהיו ימים כאלה, יש רעים יותר מאלה וזה לא כל כך נורא. מילא- שיהיו ימים כאלה יש טובים יותר מאלה הם יבואו חזרה. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ עדידי שלי מדהימה... לכולנו יש ימים כאלה. שאנחנו מרגישים בדיכאון והכי עצובים והכי בודדים שאפשר... אל תשכחי לעולם שאנחנו פה איתך באש ובמים ברגעים היפים והלא יפים אז את עצובה... אוי ואבוי! לרגע היה נדמה לי ש... לאאאאא! לא נדמה לי... שניה...בשקט בשקט אומר... {כולם לעצום עיניים חוץ מעדי} את אנושית
אמרתי את שלי... ואני שלך לנצח נצחים עולמי עולמים בטוב וברע בעצב ובשמחה בבכי ובצחוק ומותר לך לבכות ומותר לך לצרוח ולכעוס ולהתעצבן ולא להיות במיטבך ולבוא אלינו כי את אנושית ואת אדם שבמקרה שלך- בעל נשמה קסומה וטהורה... פה בשבילך
אני

לטטוש ולקרינוש המדהימות! ../images/Emo23.gif

אין לי מילים, פשוט אין לי מילים!!! אני כ"כ אוהבת אתכן, מדהימות שלי!!! אתן פשוט... ואוו!!! אני ממש חסרת מילים!!! אני כ"כ אוהבת אתכן, את שתיכן וכ"כ מודה לכן על הכל, אבל בעיקר על זה שאתן תמיד במצב רוח כזה, תמיד שמחות ומאושרות, גם אם לא הכל כה ורוד, על זה שאתן תמיד יודעות איך לגרום לי לחייך ו... בכלל, אתן מדהימות!!!
אוהבת כ"כ ומודה לכן, ומצטערת שההודעה הזאת קצרה, פשוט אין מילים בפי כדי להגדיר את עוצמת התודה... I love you girls!!!
תמיד כאן בשבילכן, אתן יודעות את זה, ושוב - תודה :) עדי

טוניה

New member
יפיופה שלי!!!!

מתוקה שלי,אין על מה להגיד תודה.
כל מה שנכתב,וכל מה שנאמר, נעשה הכל מה
. שכ"כ אוהב,שכ"כ דואג! כמו שאמרתי, גם את בנאדם, וגם לך יש מצבים שאת פחות מאושרת. ובקשר לזה שאנחנו תמיד שמחות,זה נכון,כי אני וטטושקה זה שילוב קטלני!!!
כל הזמן צוחקות ביחד, משתגעות ביחד!!!
ו...כמו שאמרתי, אין בעד מה והכל ה-כ-ל נעשה ובא מה
! (((((
אוהבת אותך כ"כ!!!!!!!
))))) אני,אחת שכ"כ אוהבת אותך!!!!! תמיד!!!!!!!

למעלה