נא לכתוב בסגנון מכבד

יאיר5741

New member
נא לכתוב בסגנון מכבד

הודעות תוקפניות יימחקו מהפורום, כפי שנאלצתי לעשות זה עתה.
חג שמח

יאיר5741

New member
כמוהל אני יודע להעיד מה אני עושה

אבל הסגנון שתוקף אישית לא יכול להתקבל. חבל שניגרר לפינה הזאת

tomer benner

New member
אם כך אז תסביר בבקשה את הפקיד "המפריד" בעברית ברורה ומפורטת

ההסבר שלך למטה לא ברור אודות תפקיד המפריד.
האם תוכל בבקשה להסביר שוב לפרטים מה בדיוק עושה המפריד בצורה ברורה שכל אחד יוכל להבין?
האם ההסבר שלך יכולל לכלול גם הסבר לכך שהערלה מחוברת לבשר איבר המין של התינוק וכיצד בדיוק "מפרידים" אותה מהבשר?

אגב - הנה תמונה של מקוחות "מרוצים".

תומר

שונצו

New member
אבל למה אתה תוקף את המוהל?

הוא עושה מה שמבקשים ממנו.

מי שאתה צריך לבוא אליהם "בטענות" אלה ההורים.
וגם לא- רק להסביר. כל הורה יעשה את הבחירות שלו בסופו של דבר.

tomer benner

New member
תשובה חלקית

קשה לי לענות לך תשובה מלאה מתוך חשש שמנהל הפורום ימחוק שוב את ההודעות שלי אם התוכן לא יתאים לו.
&nbsp
אז הנה תשובה חלקית:
&nbsp
1) הוא אמנם מנומס אבל הוא מתפרנס מתקיפה של תינוקות חסרי ישע. (אגב - המילה "תקיפה" היא של ארגון הרופאים באירופה, לא שלי).
&nbsp
2) התירוץ שלו הוא שההורים ביקשו ממנו לתקוף את התינוק שלהם, ולכן זה בסדר.
&nbsp
3) הוא מכחיש ומסתיר את התפקיד האמיתי של המפריד: הוא מחק הסבר שלי על המפריד. הוא כתב תשובה לא ברורה ומטעה מאד לגולש אחר ששאל על המפריד, ושוב לא ענה (בינתיים) בשרשור זה. בתור מוהל - הוא יודע כמובן שהערלה מחוברת לעטרה כמו עור לבשר ושהמפריד קורע את הערלה מהבשר, אבל הוא מנסה להסתיר זאת מההורים.
&nbsp
4) אדם כמוהו (מוהל אחר) תקף אותי באלימות כשהייתי בן 8 ימים, גרם נזק בלתי הפיך לאיבר המין שלי (לא אפרט כאן), מצץ את איבר מיני בפה שלו כמו פדופיל (ובכך סיכן את חיי מחשש למחלות). והנה כשגדלתי ואני (ועוד רבים בעולם) זועקים נגד הפשע המחריד הזה שעברנו, במקום להתנצל המוהלים ממשיכים במנהג ועוד מתבטאים בנימוס כאילו הם בני תרבות.
&nbsp
תומר
&nbsp
&nbsp
&nbsp

תומר, אתה מתנהג בבוטות ובגסות

מתפרץ לפורום ועושה בו שמות בשביל האמונה שלך (בינינו, גם להאמין בלא להאמין זו אמונה...)
נכנסתי לפורום מהתעניינות ויצאתי המומה. אתם מתקיפים בצורה בוטה כל דתי שמנסה להיכנס לפורומים שלכם, והנה אתם בעצמכם מתנהגים בצורה הגרועה ביותר.

למעלה