נא לקרוא...

רמירז

New member
נא לקרוא...

טוב מכיוון שעכשיו ככה בוקר ואין לי ממש מה לעשות אז החלטתי לשתף אותכם קצת במספר מקרים שקרו לי..וקצת להאיר את עיניו של אורן..אז ככה: המקרה הראשון קרה לי כשהייתי בכיתה ג בערך וזה היה איזה שנה אחרי שהפסתי לילמוד קראטה (כזכור), אני ואח שלי חזרנו מהבית ספר כשפתאום באו אלינו ילדים בכיתה ז נראה לי (אז הם היו גדולים ומפחידים בשבילי.) והכריחו אותנו ללכת על מין פס צהוב שהיה מצויר לאורך הרחוב, אני ואח שלי סירבנו והם התחילו לידחוף אותנו וליצעוק.מובן שלשאר האנשים שעברו ברחוב לא היה איכפת כלל מין המתרחש..לבסוף כשאני ואח שלי התחלנו להיתקדם במהירות הם רצו אלינו ותפסו אותנו במעילים שלנו (בתקופת חורף זה היה) וישר היסתובבנו שנינו והנחתנו להם שני אגרופים לבטן ופתחנו בריצה והם אחרינו, לאחר שרצנו את כל המדרחוב (לא לנסות בבית) הם שוב התקרבו אלינו והפעם החזקנו את המעילים שלנו וכמו נונצ`קו הצלפנו בהם בתוספת אדיבה של כמה בעיטות..והם ברחו..וחזרו עם חברים שלהם(!) אז אני ואחי החלטנו שזה יותר מדי ופשוט פתחנו ספירנט אדיר לביתנו..סיפור מרגש הא? (מימחטות משהו?) בכל מקרה אורן אתה לא יכול לקרוא לכל אומנויות הלחימה זבל כי אני חושב שאם אתה יודע לישלוט בעצמך ומתי לעשות ואיך לעשות..תוכל להיתגבר על כל דבר..יש לי עוד כמה מקרים שאפרט בהודעות הבאות...

למעלה