נימפומנית יקרה

meandu

New member
נימפומנית יקרה

אני לא יודע אם את עדיין זוכרת את שאמרת לי לפני מס´ ימים, וזה גם לא מעניין אותי כי ההפסד כולו שלך... אבל בנוגע ליחס הכללי שלך- אני חושב שאת מחזיקה מעצמך קצת יותר מידי, ועדיין לא הוכחת שיש לך סיבה... אל תקחי את זה כתקיפה אלא כהתגרות...

היא אכן יקרה, דומני

והגברים האלו... ישר מתגרים את לא מסוגלת, את לא עומדת במילותייך את לא מתנהגת יפה את מחזיקה מעצמך אוף, נודניקים אתם רוצים משהו, תגידו אנחנו לא צריכות להוכיח כלום. נימפו, המשיכי בדרכך, ותצליחי בה ושיקפצו לך כולם......

בודדה באפלה

מי כמוך מבינה את חושי הגברים, מהר מאד מכל שטות מתגרים, רוצים איתנו להיות, לאכול מכל הפירות, בלי בעיות אנחנו מקפיצות אותם, ואז לראש עולה להם הדם. (לראש הגדול, וגם לראש הקטן). בודדה, תודה על הברכה, וגם לך בהצלחה במימוש הפנטזיה ואם חשוך לך מידי באפלה, אשמח לבוא ולהאיר את דרכך

מינדיו..מינגווי?.. אולי לא בא לה?

-- אולי לא בא לה על אף אחד? אולי יש לה בתוכה מישהו מיוחד? כלום לא תחפש לך מישהי שתרצה אותך?... אני למשל לא הצלחתי אז הולך לי ליפו לפישפשים, אתה בא?

דו-מיני - יודעת שאתה לא כזה,

סתם זה מתפרש לי ככה. זוכרת גם זוכרת כל מה שאמרתי גם שלחתי לך הבוקר מכתבון בעניין זה. נכון, אני מחזיקה מעצמי הרבה, כי אני שווה את זה, ועוד איך........ ובסיבה תווכח במו עיניך, תרגיש במגע ידיך תראה שלא צריכה להוכיח פשוט מאד תרגיש.....ותרגיש.....ולא תרצה להפסיק. מרוב התגרות.....תרצה "לתקוף" ולאהוב.

למעלה