ניתוח כליה בתינוק

revitalharom

New member
ניתוח כליה בתינוק

יש לי שאלה ואשמח לשמוע ממישהו שעבר את זה, ולהתייעץ איתו. הבן שלנו בן 10 חוד' , נולד עם אגני כליה מורחבים בעקבות חסימה של צינור השופחן. צרין לעבור ניתוח בקרוב מאוד. בשערי צדק בירושלים ע"י בוריס צירטין. אם מישהו עבר משהו דומה ען הילד שלו ,אשמח לשמוע .

ליה575

New member
אגן כליות מורחב

בני בן חודשיים וחצי עם הרתבה ניכרת בכיליה ימנית אנחנו אחרי מיפוי שבו נאמר לנו שיש חסימה משמעותית וכנראה ניצטרך ניתוח למה דווקא בשערי צדק? קיבלת המלצות על הרופא הזה? יום טוב הילה

revitalharom

New member
ניתוח בשערי צדק

הגענו לשערי צדק בעקבות הנפרולוגית של הבן שלי שהמליצה על הרופא הספציפי הזה. אבל לפני יומיים היינו אצל רופא אחר לחוות דעת נוספת לפני הניתוח, (ד"ר בן חיים) , והוא רוצה לעשות מיפוי נוסף , כי הוא לא רואה סיבה לניתוח כרגע. ועכשיו אני מבולבלת נורא, כי שני הרופאים הם נחשבים מאוד בתחום. ולשניהם דיעות מנוגדות , ואני כרגע מבולבלת. לאיזה רופא אתם פניתם?

ליה575

New member
אגני כליות

אנחנו מטופלים אצל בן חיים ואני רוצה גם לקבל חוות דעת נוספת מפרופסור ליבנה בשניידר מישהיא שהבת שלה עברה את הניתוח הזה המליצה לי עליו תעשי מה שהכי מרגיש לך נכון ותחשבי מי מבין השניים נירא ונישמע יותר הגיוני ואכפתי מאוד חשוב שהוא יהיה בן אדם כי הוא הולך לנתח את הילד שלך אני מאוד מרוצה מבן חיים

למעלה