נסיון אישי ברכיבה...

taz512

New member
נסיון אישי ברכיבה...

אני מציע שכל אחד יספר על עצמו ועל הנסיון שלו בסוסים וברכיבה. ככה נכיר אחד את השני הרבה יותר טוב. אז אני ראשון
אני רוכב כבר עשר שנים פלוס. אני רוכב בסגנון רכיבה מערבי, ואני מדריך רכיבה בנוסף. כרגע אני לא עובד בסוסים מהסיבה הפשוטה של הצבא. אבל עדיין אני כמובן לא מוותר על הסוסים. יש שני סוסים שאני מטפל בהם ורוכב אליהם בבני ציון. ואני בכללי רוכב באיזור מהפרדסים היפים עד לים הפתוח
וזה אני בערך אני הנסה לעזור כמה שאני יכול לכל בעיה. אבל חשוב לזכור שברכיבה יש כמה שיטות וכמה דרכי טיפול. ולכל אחד יש את הדרך שלו. כמו הפתגם הידוע "כמה דרכים לפשוט עור של חתול"
אז אני מקווה שנהנה
טאז שד רוכב

*Trinity*

New member
היי כולם, קוראים לי טריניטי...

ואני אלכוהוליסטית..
אני רכבתי כ-6 שנים בהתחלה בסגנון אנגלי ואח"כ עברתי לטיולים רגועים עם הסוס שלי, כי פשוט הבנתי שהוא לא אוהב את הרכיבה במנז´. ותרתי על תחרויות קפיצות ודרסאז בשביל להנות עם הסוס ולהיות רגועה. בסופו של דבר נאלצתי להפסיק לרכב בגלל בעיות רפואיות. יש לי המון סיפורים על סוסים והמון חוויות שאשמח לשתף איתכם.

לבי

New member
שלום אני ליבי

אני רוכבת יחסית לכולם פה קצת... 3 שנים! אני חולה על סוסים אבל אני לא יודעת עליהם מספיק. החבר´ה שלי לא בקטע הזה ואין לי עם מי לדבר אז... אשמח לדבר ולשמוע עצות על טיפול ורכיבה.. תודה רבה ליבי, ירח

למעלה