נעלמים 2-המשך שבוע 2

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2-המשך שבוע 2 אז השאלות שזקוקות לפתרון הן , איך אמה נחטפת האם עומר ותום הם סתם תמימים ? , מה רקפת רוצה ? ומה המטרה של הרעים בעונה הזאת ? ומה הגלאי מתכות של דולב יגללה ?

שקיעה נוגה, הים אובד בערפל
אח, אמה המסכנה. אבל למה היא נחטפה באמצע הרחוב, למה? והאם היא יכולה לעשות מה שדריה לא הצליחה? אולי כן.
&nbsp
אה, ג'וקי, אם אתה כבר מועיל בטובך לדבר, אל תאיים עלינו בסיקי. היא לא באמת קיימת וזה ידוע. איך לא מסתובב עם החבר'ה, אתה במועדון עם דולב. אה, בטח בגלל זה הוא השיג את המצלמה... נראה שהוא בכלל מאוהב באמה ולא בשירה. הגיוני, אמה היא בערך הבחורה היחידה באשמורת שהגיעה בעשר שנים האחרונות...
&nbsp
וחזרנו להתחמק מדולב. דולב, נסה למצוא משהו יותר שימושי. אלון ודולב... מועדון החנונים גרסה 2.0 כי המנהיג עזב להתחיל עם מלא בנות (ונכשל כהוגן בבחירה שלו. שירה נאור וריף נאמן שוות יותר). ידענו שהם יסתדרו ביחד...
&nbsp
נשמע הרבה על המטע הזה. עידו הלא צפוי.
&nbsp
שירה, אני אומר לך, תזרקי אותו! יופי שהוא רץ ל... לילה, לאגם הנסתר. יופי, שיסונן כבר! שיבין שלא כל בחורה בכיס שלו. רגע... מה? מה הוא נתן להם? מי סימן אותם? אז לא רקפת "שמה עליהם עין"... ומה "זה"? לרקפת יש הומור. אז יש יותר צדדים ממה שחשבנו...
&nbsp
עידו צריך להפסיק לפרוץ. היי! לא יפה! אז הוא כן יעמוד ביניהם... היי, עידו, הוא לא "חבר שלך".
&nbsp
אז לאן אמה הגיעה בכלל? חזרה בחזרה? לא... זה מקום אחר.
&nbsp
אוקיי, רק אני התפוצצתי מצחוק מהבחור במסכה? אלון, לחממה אתה בחיים לא תתקבל ככה.
&nbsp
אוי, כרמל קורעת אותי.
&nbsp
רציניים החבר'ה מהרעים... או שאלון באמת מצטרף למוסד? אין מצב. לא. בדיוק מה שמבקשים זה רע. הנה, הנה, זה בטוח הרעים. אלון, מה אתה מתגאה ברשת הסמים שלך?! להשאיל מה?!
&nbsp
עידו עדיין ברדיו! יופי! דולב, יא אידיוט, תבדוק מה צולם שם!!!
&nbsp
בנותת, די עם החבררררר שלכן! כן, ברור שהכול מצוין אצל ליטמן. הכול תמיד מצוין והבנות סובלות. אמה, את יודעת שזה לא יעזור לליטמן...
&nbsp
תריץ קדימה! שיר, אולי צדקת והסמים באמת משפיעים על עידו. היי! אלון ועידו, תרגיעו עם החרא הזה על אמה! בחורה שיכלה לדבר יותר מדולב... אוי. למה אתם מקשיבים לחנון הלא ראשי?! אלון, לא אמרנו מסתורין?
&nbsp
כן, כרמלה אכן קיבלה זר. לגמרי. יש לחגוג את זה בעוגה.
&nbsp
עידו חייב לטפל בנידודי השינה שלו, זה כבר לא טוב. ואת זה אמרתי לפני שהוא התפרץ על אמה. צודקת, אמה, עידו צריך לספר לך! הוא חייב לספר לך! אנחנו בדרך לראות את ההתפרקות שלהם. ואז היא תיחטף. ואז עידו יצא עם מישהי אחרת. כי ככה זה עידו. מי יכול על אמידו?! מי?!
&nbsp
טוב, אולי כמה חוטפים יכולים. רגע... מי הגבר שנחטף? אני משער ש... עידו! הייתי בטוח ג'וקי. אבל זה עידו. וואו.
&nbsp
חזרה לזירת הפשע.
&nbsp
לסיקי לא אכפת מהאגרטל, היא במילא לא קיימת. אוקיי, למה זה היה נחוץ חוץ מזה שלירית קורעת?
&nbsp
מה דריה עשתה שם עם אלון? ומה עידו גילה בכלל?
&nbsp
כרמלה אכן קיבלה זר. וכנראה שליחה של בנט במערכת החינוך, ושל ההדתה.
&nbsp
רגע... זאת העטיפה של הזר? טוב, אמרתי שזה לא סתם זר, אבל על העטיפה? מאיפה אלון השיג את הזר בכלל? אם זה היה מהחבר'ה מהמוסד אז היינו יכולים לקשר.
&nbsp
אז פרק ממש טוב, והשאלה שעולה היום היא: מי לעזאזל הצדדים בכל הסיפור הזה? כי אם עד עכשיו חשבנו שרקפת "שמה עליהם עין", היום התברר שמי ששם עין הוא אדם אחר לגמרי.

שיר m

Well-known member
עדי אלון
מכל התפקידים עד עכשיו, כיפת ברזל ומטומטמת, זה התפקיד הכי טוב שלו. בנעלמים.

dar dahan

Member
הייצור עם הזקן התגייס למוסד?
וואו הייצור עם הזקן במוסד?
אני יודע שהוא לא ושהוא עובד על אלון אבל נמאס לי מהייצור המזוקן הזה שגם חטף את עידו האפס הזה.
וממש אהבתי את הפלאשפוורוורדים הללו ירון ארזי שיחק אותה.
&nbsp
והם רוצים את הכסף? למה הם חושבים שזה אצל הילדים לעזאזל?

dar dahan

Member
לא יודע
ומה מוזר?
הוא ייצור והוא מזוקן.
לפחות לפיזנטי היה זקן עם סטייל
ולא ברור לי עדיין מה ההיררכיה של הרעים החדשים.

Roei152

Well-known member
מנהל
למה יש לי הרגשה שעידו ואמה
לא בשלב טוב ביחסיים שלהם שהם נחטפו?
אוקיי אז מי מפעיל את רקפת וברקו?
ומי הבחור המוזקן
ומי הסוכן מוסד שאלון נבחן איתו ?

dar dahan

Member
הסוכן מוסד זה הבחור המזוקן
יש לו את אותו גוון קול כמו של המזוקן.

שיר m

Well-known member

dar dahan

Member
פרק 59
מה יעלה בגורלם של עידו ושל אמה בעתיד?
מה יגלו החבורה שלנו בהווה?
ואיך קוראים לייצור המזוקן?
&nbsp
כל התשובות לשאלות הללו ולעוד שאלות בעוד פרק של נעלמים!

dar dahan

Member
ייצור מזוקן
עכשיו הוא מסתכל על אנשים שנענקים מכאבים ונופלים אל בורות?
איש מגעיל, וכן אתה מלצר, אתה בחיים לא תהיה כמו פיזנטי!
&nbsp
עומר המסכן, בא לי להביא לו חיבוק ולהיות חבר שלו בלי תוויות.
&nbsp
ומעניין מה קרה בין אמה לעידו שהוביל להפסקה ביניהם.
&nbsp
ואלון צריך להפנים שאין לו סיכוי עם דריה ולעבור הלאה.
&nbsp
ד"א נראה לי שההפתעה של איתי זאת פרידה

ההפתעה שלו היא
"היי, שירה, תכירי את לילה... בדיוק הייתי איתה באגם הנסתר בקיבוץ כנען!".
&nbsp
"אהמ..."
&nbsp
"רגע, יובל וללי, אני... היי, רק ר... אאו! רגע! לא! מה אלו מהחולמים קשורות עכשיו?! איה, לא גם יובל השנייה! לא דר זוזובסקי!!!!!!!!! לא!!!!!!!!!!!"
&nbsp
...
&nbsp
"עכשיו איפה החרא הזה שזרק אותי והלך לאשמורת, איפה?"

למעלה