נעלמים 2-שבוע 2

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2-שבוע 2 לאחר שבוע מטורף עם חמישה פרקים , שבוע ראשון שהוא נורמל'י .. לאחר הרבה זמן שהפורום היה שקט , מלבד רעשים קטנים של כיפת ברזל ופולמו, אבל הסדרה הרועשת באמת חוזרת לראשון ...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 56
צפייה מהנה ודיון פורה ...
ומתי תמר תבוא כבר ???

Roei152

Well-known member
מנהל
ואו
לא עדין לא צפיתי פשוט להזיז את שרשור הפרק למעלה..

יעקובסון מציץ מתחת לשמלות
אה... מה הקשר עכשיו להתעוררות הזאת? שיט, הם חטפו אותה! את אמה! לא את אמה!
&nbsp
מה לפני חודשיים מה?!
&nbsp
יעקובסון, תפסיק לאחוז בבנות, יא זקן מטורף!
&nbsp
למה להתקשר לשוטר ההזוי הזה. מה?! מת?! מה הקטע הזה?! מה קורה פה?! מה?! גם פיזנטי מת?! מה זה?! למה?! מי?! איך?! מי האדם השלישי שנתן את ההוראה?! כן, גם אני לא בונה על זה שאימא של דריה דואגת לה, היא נתנה לה להסתובב חופשי מדי.
&nbsp
אוי, אמה ועידו עדיין בסדר... או יותר נכון, עידו "משקר" לה. אלון, די עם ההשתפכות על דריה. דר, אני חושב שההודעה שלך מאתמול בלילה בעייתית עכשיו, אתה תתגעגע אליו עכשיו באמת, ועכשיו כשתתפלל אליו, תוכל להגיד רק דבר אחד: "איפה המלאך? בשמיים". טוב, יאניב יעזור להם.
&nbsp
שני הבוגדים. אגב! נזכרתי בקטע מהעונה הראשונה שאלון ואמה רוצים שאריק יגלה להם משהו, אז כשהוא לא מסכים הם מתחילים להגיד שלא היגייני בטוסטר. נו, הם צדקו. החוקר הזה נראה לי כאילו הוא מרחרח כאן. אריק, עידו לא חייב לך כלום, יא בוגד! כן, חוץ מאמה! חוץ מאמה!
&nbsp
אני לא מבין, פלאשבק לעתיד עכשיו? מה קורה בסדרה הזאת? עכשיו אמה נעלמה?
&nbsp
אתה לא איתם בבלגן הזה כי אתה הלכת לכדברא, לאביה שלי. שירה, עזבי אותו. את רואה? עלק מרתון. אספת גרומלים. מדורה ביער. במצוק. ברור. עם עמית וקירקי והבוגד השני. עוד קצת זמן לתכנן לפגוע בלילה, כמובן! ברור שחייב ללכת, אפס... הברקו הזה... באמת מה הוא מסתכל?
&nbsp
לא עצוב בכלל, אמה. לא צריך להבין אותו. לא רוצה. חוץ מיובל, שהיא נהדרת ורק פגעו בה והיא קורבן. כן, נראה לי ששירה תתפוס את הבחור כי הוא יהיה בבית הספר. ודניאלה? מעניין איזה "כיוון אחר", דריה.
&nbsp
התחקיר הגרוע ביותר אי פעם. ויש לו מה להסתיר, כידוע לכולנו, על האבא שלו. "טוסטון"? כרמל קורעת אותי מצחוק. גו דפי! גו דפי!
&nbsp
אל תתנצלי, שירה! אל תתנצלי! הוא אפס! רקפת מלחיצה, המוזיקה מלחיצה, הכול מלחיץ.
&nbsp
רותי מהכלא?! וואו. מה הקטע עם אימא של דריה? מתמקדים בה המון הפרק. למה קר כל כך במשרד של רקפת? חוטפים אנשים ולאף אחד לא אכפת... רקפת, כפי שאת יודעת, הולך לה רע עם איתי. כי לך קר במשרד כי גם את איתו בגרומלים EVIL INCORPORATED, והוא הלך לכבוש את לילה. שירה, די, תיפרדי ממנו! תזרקי אותו! ספר... כל מתנה היא מאוד חשודה. רגע... למה היא הופתעה מהסימן הזה? אה... הנה הוא... הבנתי, היא לא רצתה שהיא תזהה. אבל רק אני לא מבין למה הרעים שומרים חומרים במשרד ציבורי, איפה שכולם יכולים לראות?!
&nbsp
אבל מה קרה לאמה?! זה הבחור מהחבר'ה מהפרק הראשון. איזה משתלה? מה דולב? בטוח נדע יותר מחר...
&nbsp
לפעמים סטרילי הוא סתם סטרילי. חזרת לאשמורת אחרי שליטמן אמר לך. אריק! תמיד בוגד! הרשית לעצמך! יופי! מה זה החיבוק המוזר הזה?! מה הוא מרשה לעצמו משל היה ליטמן?!
&nbsp
איפה הייתם... כלומר, אצל יעקובסון. כלומר, הם מחפשים את הכסף.
&nbsp
ברקו... זה ברקו, בטוח... או רקפת, כמובן.
&nbsp
עידו נרדם? יופי, עידו, חלומות לוקחים אותך.
&nbsp
ברקו... נו, שרת אילם, והוא לא דוד. שירה, צאי על המחליף של אבא. עומר! כמו שחשדתי...
&nbsp
וואו, איזו פתיחה לשבוע! אמה תיחטף עוד חודשיים, עומר וברקו חשודים, רקפת עושה צעד חשוד, ושני, כן, שני הרעים הגדולים מהעונה הקודמת מתים (מה עם בני וחדווה, באמת?). אה, ויש עוד איזה חשוד מוזר...

שיר m

Well-known member
"משל היה ליטמן"

הוא באמת מרשה לעצמו יותר מדי הבחור. מי אמר ששחר לא יודע לשחק.
&nbsp
אתה לא יודע שהמחבוא הכי טוב הוא מול העיניים?

Roei152

Well-known member
מנהל
ממשיכים להפתיע ..
אז מתבררים כמה וכמה פרטים ..
יעקבסון ופיזונטי חוסלו ע"י הרעים החדשים .. השאלה היא מי??
אמה תחטף ותחקר ע"י בחור מוזקן נראה לי שלפני הקטע הראשון בעונה הזאת , שאלון רץ אליה והיא מתעלפת .. בחור רוצה לתחקר אותה ...
עומר חשוד בשליחת ההודעות ... השאלה היא למה? ומה הוא רוצה ?
רקפת בודאות קשורה לסימון הילדים , יש לה במשרד את החותמת...
ברקו אב הבית עדין רטדף אחרי שירה..
עניניים איישיים שאולי קשורים ואולי לא :
איתי ממשיך להתתנהג מוזר , ולהתחמק.. ודרך אגב פרוגי אמרו שליטמן לא משתתף בעונה הזאת ושמו אותו בתגיות של ענבל שאכן לא לוקחת חלק בכלל בעונה הזאת .. , זה לא נכון בינתים הוא יותר חזק מדולב שציפינו לו יותר ..
דריה התחילה להתלונן על ההורים שלה .. שהם קרים אליה ...
דניאלה עדיין חושדת בתום , ותום מריח את זה מקליממוטרים , אבל אולי יש לו מה להסתיר?

dar dahan

Member
מלאכי פיזנטי ז"ל
יהיה זכרו ברוך של מלאכי פיזנטי, היה אגדה עוד בחייו, ובמותו אף יותר.
הוא היה ולנצח ישאר פיזנטי שלי!
מלאכי בחייאת מלאכי, תטיל על הרעים קללה.
&nbsp

שיר m

Well-known member
אני עם דניאלה
חושדת בתום.
ולמה דניאלה לא שאלה אותו למה הוא חזר באמת?
&nbsp
ובאמת שירה, עם כל השאלות של היועצת איך את לא חושדת בה?
&nbsp
עידו, למה אתה לא מספר להם על הסיוטים שלך?

אוקיי, אז אנשים עלו על איפה אמה... מהאינסטגרם
"היא נמצאת ליד החדר של היועצת כי שמתי לב שיש נעלי עקב ברקע...ונזכרתי ברעש של נעלי העקב כשהיועצת קראה לשירה והם עלו במדרגות והיה את הרעש של נעלי העקב של היועצת ..."

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 57
ממשיכים בחקירה והפעם השאלה המרכזית שמובילה לפרק היא : איך קשור עומר לפרשת האס אם אסים ?
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
מהה קורה פה?
החוטף של אמה מנסה להאכיל אותה בחלב"ז של אלון שמלא בסם אמת וולנסות לשפוך ממנה פרטים...
אלון מתלבט אם ללכת לקורוס של המוסד למחוננים , מזימה נוספת בחשדות
&nbsp

מתחת לסלע צומחת רקפת, רקפת מפחידה מאוד
באמצע הרחוב... אוקיי. מה זה העוגה הזאת?
&nbsp
אין, דורין, ריף שברה לג'וקי את הלב. שירה עדיין יוצאת נגד שרתים אחרים. ככתוב לא יהיה לך שרת אחר על פניי (ספר השרתים של כריסטו). עידו המסכן, רק נרדם וזהו... טימור זה שם של מלך מונגולי. בכל אופן, אמה זוממת מזימות. אין, אמה כזאת חכמה...
&nbsp
אני חושד בדולב. חושד בו קצת. למה דניאלה מפלרטטת עם אחרים?! ומה הוא צריך גלאי מתכות?! זה כמו שאולי שהזמין דברים הזויים וגם אלון שמדבר על דברים לא קשורים... רגע, גלאי מתכות זה דווקא יכול לעזור.
&nbsp
אמה בשיטת דרעי. מי אמר שאריה דרעי לא מסייע לציבור? איזו מוזיקה מצחיקה... לא משהו שחשבתי על אמה.
&nbsp
לא ב-ת'... ב-ט'...
&nbsp
ריח של בצל...
&nbsp
אין, התכניות של אמה נשמעות טוב אבל לפעמים מתפקששות. לגמרי. טוב, אבל על זה יכול להיות שתאבדי את הבית שלך...
&nbsp
מאפה חבל"ז?! אמה חכמה. וואו, זה שאלון עדיין מכין סמים זה נורא. אלרגית? כן בטח...
&nbsp
לא יפה להסתכל על תיקים אישיים של תלמידים מוחרמים. "סידורים". הלך בשמך לליטמן. לי לא היה תיק כזה גדול. אפילו לא עמוד אחד כמו של שירה.
&nbsp
כן, אלון, בטח. אופנוען מאחוריך. לא ראינו אותו כבר, את האופנוען? הם השתכללו... לא רוצים שיעקבו אחריהם...
&nbsp
כן, לא קצת חשוד? אלון, תתקשר למתי ולהוגו ותברר אם זה נכון. חוץ מזה, אתה תורם למדינה... נועז ומחפש אתגרים חדשים?! איזו מסיבה? אה, מאפה חבל"ז... באמת חבל"ז. חלב"ז?! אני לא מאמין שמדברים על זה בכלל... אוי, אגב אקונומיקה, הוא לא קנה.
&nbsp
תודה לאל, אלון, תוותר על החרא הזה.
&nbsp
מסיבה... לא טוב. אוי, עידו, תתעקש. זה גם העסק שלה. אין כולכם! שאולי ויובל לא פה!!!! מי האידיוט שצועק בכלל? טוב, אין לי ציניות על הנאום של הבוגד. תום מקבל פחות מחיאות כפיים ממה שירון קיבל בהקרנה של נעלמים. כי הוא לא היה שם.
&nbsp
דולב, היא לא בעניין. לא ישן טוב בלילה? למה? ביי, דולב, להתראות.
&nbsp
"פשוט נדבר איתו"? ולמה שהוא יגיד את זה?
&nbsp
המבט של דניאלה כשאמרו שתום לא קול...
&nbsp
אל תהיה ספרותי, תום. ואל תתפוס עליה תחת, אתה חושב שהיא פגיעה כמו לילה המסכנה?! אויש, די עם המוזיקה הזאת, גם הוא וגם ליטמן ייפלו בסוף ואנחנו יודעים את זה! אגב, אם אלון בסוף עם דריה בכל זאת... אז תום נדפק. ולא, לא עם דניאלה. תודה.
&nbsp
אוי, אמה ועידו. מה, עידו, עכשיו גם פלאשבקים ולא רק חלומות?
&nbsp
די, שירה ודניאלה, אתן הכי חכמות והכי טובות גם בלי חברררררררר! מי צריך חברררררים כמו ליטמן וירון?
&nbsp
יופי, אלון...
&nbsp
מה שירה ודולב קשורים במונטאז' הזה?
&nbsp
כרמל נתנה פרצוף דפי. כאילו היא הכי רצינית ואין לה מושג מה קארין רוצה מהחיים שלה...
&nbsp
אמה מחבקת את עידו והקעקוע ברור מאוד.
&nbsp
אמה לקחה סכין או כף? לא משנה, כלי בריחה.
&nbsp
נו, אמה, בחייאת. ומה שירה ישר מסכימה, שירה הישרה?! אוקיי, המצלמה של דולב. איזה מלחיץ רוטמן...
&nbsp
אז פרק פחות טוב הפעם (חייבים להרגיע לפעמים, מה יש?) אבל מה, ג'וקי מלחיץ...

שיר m

Well-known member
סכין אני חושבת
שירה ודניאלה לגמרי הכי הכי

&nbsp
וגם אני חשבתי איך שירה ישר מסכימה לחטט...

rubmwue1234

New member
צמרמורת של פרק
לא יודע מה קרה לי בפרק, אבל נהייתה לי מין צמרמורת במהלכה.
יש משהו נורא קריפי בסצנות המרתף של גאיה היא שחקנית פשוט מצויינת.
מה שנראה זה שפשוט העניינים הסתבכו בצורה בלתי רגילה אם זה הגיע למצב שכזה שהיא נחטפת באמצע היום ועם כל המידע שהיא זורקת שם..
חייב לאמר שאני גם חושד לגבי טום...
אני חושב שעומר זה הבן של רקפת.
אגב, כמובן שכל התרחשויות שקורות והולכות לקרות זה הרבה מעבר לרמה של הרשעים של העונה הקודמת.
אפשר להבין זאת מהמוות של פיזנטי ושל יעקובסון, זה בטוח מישהו שמעליהם שחזק מהם שלא קשור אליהם ככל הנראה.
אם לחשוב שמדובר בכסף המדובר, זה יצא משהו קלישאתי, אז זה די ברור שזה משהו מעבר..או לפחות אני מקווה.
בכל מקרה, כל פרק יותר מעניין מקודמו, ואני כל כך מת על זה ומת על הסדרה הזאת.
&nbsp

שיר m

Well-known member
פרק נחמד
קצת מעצבן כל ה"לפני חדשיים" הזה. שונאת את הקטעים האלה בסדרות באופן כללי...
&nbsp
אמה קרעה אותי מצחוק עם הבצל... דריה מעצבנת כרגיל... דניאלה חושדת בצדק לדעתי... ומעניין מה דולב יגלה עם הגלאי מתכות החדש שלו.

למעלה