נקודת לחיצה בעין ימין

יחזקאל30

New member
נקודת לחיצה בעין ימין

ביום 21.9.09 עברתי ניתוח קטרקט בעין ימין זה יומיים שנוצר לי פצע חתך בנקודת לחיצה עין ימין ברגל ימין שהחלה בגירוד אודה לכם אם תדריכו אותי כיצד ומה לעשות בנדון בברכת שנה טובה גמר חתימה טובה וחג שמח חזי

freearth10

New member
הרגל כראי העיין

מה שקרה לך ברגל - משקף את מה שקרה לך בעיין. זה אך טבעי שכאשר מסלקים כרום ממקומו הטבעי - נוצר שם פצע. מאחר שאני לא רפלקסולוגית אני ממליצה לך לסגור את הפצע בעזרת הדמייה. נשום כמה נשימות עמוקות. תראה את העיין הפצועה שלך ועם כל נשימה ונשימה נקה שם את הדם, או כל זיהום אחר. עשה זאת כמה ימים עד שתראה שהעיין נקייה. אני מניחה שאז גם הפצע שברגל יגליד.
מאיה

לאחר ניתוח

היי!! קודם כל שתהיה החלמה מהירה!! דבר ראשון שמרגיש לי הכי חשוב- אל תתעסק עם האזור יותר מידי ותתן לו להחלים- אחרי הכל אתה אחרי ניתוח. מהן בערך זמן ההתאוששות לאחר ניתוח קטרקט?? הייתי מציעה לך למהול קצת לבנדר בשמן בסיס ולמרוח על האזור, אך לא בלילה, כדי לתת לו לנשום. רק הרגעה ועיסוי קליל קליל מאוד בכף הרגל, אך לא באזור הזה. תעדכן אותנו!! שנה טובה הדר עזרא רפלקסולוגית בכירה ומטפלת בפרחי באך וארומתרפיה ת"א 054-5484721

החלמה

היי!! קודם כל שתהיה החלמה מהירה!! דבר ראשון שמרגיש לי הכי חשוב- אל תתעסק עם האזור יותר מידי ותתן לו להחלים- אחרי הכל אתה אחרי ניתוח. מהן בערך זמן ההתאוששות לאחר ניתוח קטרקט?? הייתי מציעה לך למהול קצת לבנדר בשמן בסיס ולמרוח על האזור, אך לא בלילה, כדי לתת לו לנשום. רק הרגעה ועיסוי קליל קליל מאוד בכף הרגל, אך לא באזור הזה. תעדכן אותנו!! שנה טובה הדר עזרא רפלקסולוגית בכירה ומטפלת בפרחי באך וארומתרפיה ת"א 054-5484721

למעלה