נשים מדברות מיניות - הקבוצה בגליל

נשים מדברות מיניות - הקבוצה בגליל

שלום רב נשים יקרות, בשעה טובה ומוצלחת נפתחת קבוצת נשים מדברות מיניות בגליל.... אני מזמינה אתכן ואת חברותיכן בצפון למסע מופלא ומרתק לזכרונות הילדות, דפוסי המיניות שהושרשו בעבר וקיימים בהווה ובדיקת המרחב ליצור שינוי בעתיד. לפרטים נוספים: נ ש י ם מ ד ב ר ו ת מ י נ י ו ת קבוצת שיחה אינטימית בהנחיית לי ראובני נשים מדברות מיניות הינה קבוצה תהליכית ייחודית הנותנת במה לדיבור פתוח, חופשי ומעצים על מיניות של נשים מנקודת מבט אישית וחווייתית. מיניות היא אנרגיה המעוררת אותנו לבקש חום, אהבה ואינטימיות. המיניות שלנו משתנה לאורך תקופות החיים ומשפיעה על תחומים שונים באישיותנו. מיניות היא אתגר, מקור להנאה, עונג, שמחה כמו גם גורם לתסכול, כעס ועצב. במציאות של מסרים סותרים, מחלישים ושליליים בכל הקשור לגוף, נשיות ומיניות, גדל הצורך במרחב בטוח לשיחה אינטימית וכנה על כל מה שמסקרן, מטריד ומעניין היכול לעזור לנו להשיל מטען כבד שיפנה בעתיד מקום לחוויות טובות, בריאות ומרגשות. דיבור על נושאים מושתקים יכול לחשוף אמת לא ידועה, ולפעמים מפתיעה, שיש בה פוטנציאל משחרר ומעצים. במסגרת הקבוצה ניגע בדימוי גוף, פנטזיות, אינטימיות, אורגזמות, אוננות, אביזרי מין ועוד. נכיר מקרוב את דפוסי התקשורת המינית שלנו, ובדרך ננפץ כמה מיתוסים. שיתוף אישי וגלוי יאפשר לנו לראות את הדמיון בינינו, כמו גם את השוני, להכיר את עצמנו, לקבל את עצמנו ולאהוב את עצמנו. כדי לשמור על אווירה אינטימית מספר המשתתפות מוגבל והקבוצה תהיה סגורה. משך הקבוצה 10 מפגשים בני שעה וחצי. המפגשים יתקיימו בימי שני בשעה 20.00 החל מהתאריך 31.1.11 לי ראובני – MSW , עובדת סוציאלית בעלת תואר שני, מטפלת מינית מוסמכת, מנחת קבוצות תהליכיות לנשים וסדנאות לאנשי מקצוע, הורים ובני נוער בנושא חינוך למיניות פרטים נוספים באתר www.miniyut.co.il לפרטים ולהרשמה: 052-2528020 [email protected] או במזכירות מיט"ב 04-6816367 המפגשים יתקיימו בעמותת מיט"ב ד.נ. גליל עליון מיקוד 12100 מועצה אזורית גליל עליון

למעלה