נשירת שיער

• פותח הנושא ל3
  • פורסם בתאריך

ל3

New member
נשירת שיער

שלום לצערי בשבועות האחרונים הוחרפה נשירת השיער אצלי ולמרות ששערי לא נושר בחתיכות המצב גרוע- ביעקר אחרי מקלחת . הומלץ לי על תכשיר רוטס HR ע"י משתתפי הפורום אך כשאמא שלי ניגשה לקנות אותו היום נאמר לה כי יתכן וזה יתנגש בתרופות האחרות שלי ומומלץ להתייעץ עם רופא קודם. שאלתי היא האם כדאי לי להישתמש בתכשיר זה או שיש משהו אחר שאת יכולה להמליץ עליו? אני לוקחת פלקוואניל 400 מ"ג, קונברטין, דיזותיאזיד ודילאטם.. תודה מראש, שירי

נשירת שער

יש סיבות רבות לנשירת שער - היא יכולה להיות על רקע המחלה הבסיסית ( אני מניחה שאת סובלת מSLE ) אך כדאי לבדוק אפשרויות נוספות כגון חסר ויטמינים וכוי. גם פלקניל עלול להחמיר נשירת שער אך זו לא סיבה להפסיק את התרופה - אולי אפשר לשקול ירידה במינון בלבד עצות אלו אני לא יכולה להציע תכשיר ספציפי

ל3

New member
נשירת שיער - המשך

תודה על תשובתך. לא ידעתי שפלאקווניל מחמיר נשירת שיער כי כשהייתי אצל הראומטולוג ושאלתי אותו מה לעשות עם הנשירה הוא אמר שהפלקוואניל צריך לעזור - כלומר הוא אמר את הדבר ההפוך. מה עלי לעשות?

פלקניל ונשירת שער

הראומטולוג לא אמר בדיוק את הדבר ההפוך- כוונתו היתה שאם נשירת השער הנה על רקע לופוס אזי פלקניל עשוי לעזור- אך אם נשירת השער התפתחה תחת פלקניל, אין לשלול קשר אפשרי .

למעלה