סגירת הפורום

NoWords

New member
סגירת הפורום ../images/Emo10.gif ../images/Emo124.gif

ראינו את זה קורה, ידענו שזה יבוא. לא נורא, ניסינו להפעיל אותו ולהביא אנשים אבל כנראה שזה פשוט לא הזמן המתאים. אלישיה מתמקדת כרגע בסרטים, שבכלל עוד לא הגיעו לארץ (אבל תלכו לראות אותם, הם באמת נראים סרטים מצויינים ומעניינים, עם קאסט שחקנים מעולה כמו סקרלט ג'והנסון ובן אפלק!) אז... שיהיה לכם חג פסח שמח וחופשה נעימה
תמשיכו לשמוע אלישיה :) ומי יודע, אולי הפורום עוד יחזור לחיים כשאלישיה תחזור עם אלבום חדש... נחיה ונראה. אוהבת
נעמה.

mc lyte

New member
לאאאאאאא../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

אוףףףףףףף כל-כך חבל ועצוב !!! אולי בכל זאת נחכה עוד קצת? בקרוב יוצא לה אלבום

NoWords

New member
בקרוב= בהמשך השנה,

ואין לו שמץ מתי זה. זה יכול להיות גם בדצמבר 2007. עצוב לי לראות את הפורום ככה גוסס, ניתן לו זמן החלמה
ומקסימום נחזור מתישהו...

Good 2b Me

New member
דאט איז סו סד ../images/Emo7.gif ../images/Emo188.gif

אני אוהבת את הפורום הזה
אני אוהבת את אלישיה
אני אוהבת אתכן בנות ואני מאודד מאודד מקווה ומאמינה שהוא וויל בי באק און טרק סומדיי
כמובן שבעז"ה נלך לראות ת'סרטים שבטח יהיו מעולים וכשהיא תוציא אלבום מדהים כמו שרק היא יודעת לעשות את עוד תצטרכי לטפל [בעזרתינו] בשרשור הודעות ובעומס פראי
[
] אז עצוב
, אבל שמרו על קשר במסנג'
וברגע שאלישיה חוזרת אלינו עם אלבום/סינגל/כל דבר אחר אתן מודיעות לי על כך a.s.a.p חג פסח שמח לכן וחופשה נעימה

Good 2b Me

New member
ושכחתי מש'ו ../images/Emo188.gif

הציטוט בחתימה שלך [נעמה] מהסרט ליאון
איזה סרט שולטט

סגירת הפורום

אנו מודים לNoWords על הקמת הפורום וניהולו עד כה ומאחלים לה בהצלחה בהמשך. בשלב זה, עקב מיעוט פעילות, הפורום הסגר. אנו מזמינים את הגולשים לגלוש ביתר הפורומים בתפוז
אנשים

למעלה