סולר פלקסוס

קרלוס13

New member
סולר פלקסוס

למטופלת שלי יש חריץ עמוק באיזור הסולר.ברגל ימין מודגש יותר מרגל שמאל מה משמעותו? תודה מראש

מה אתה מבקש לדעת? מה זה אומר מבחינה

הוליסטית? פיזיולוגית? מתוך לימודיך מה למדת על הנושא? הרבה פעמים אנחנו נתקלים בשאלות מה אומר====== ואם יש לי אצבע =-==== מה זה אומר? אך האם אנחנו יכולים לקבוע באופן חד משמעי שחריץ עמוק יעיד כך או אחרת על המטופלת שלך? התמונה הרחבה חסרה... גיל, מצב רפואי, השקפת עולם, התנהלות חיים ואולי פשוט ניתן לקשר זאת להתמודדות שלה עם החיים שלה? האם עברה טראומה מסוימת? האם הייתה סיטואציה בחיים שלה שיותר השפיעה עליה?

אסתר84

New member
הי קרלוס

מקלעת השמש חלק מהמערכת הסמפטתית (קשורה במצבי השרדות.. דריכות.. )... אני לא בטוחה שזה אומר לך משהו.. בכל אופן לעיתים כאשר אדם "שוחק את המערכת הזאת" הכוונה חי בסטרס גבוה מאוד לאורך שנים הגוף מאבד מהיכולת לזהות מה מצב השרדות ומה מצב רגיעה. לא בטוח שזה מה שקורה כאן. רגל ימין קשורה לצד הגברי המוחצן הייני. רגל שמאל הצד הנשי המופנם. חריץ עמוק עדות ל"טראומה" שם כולל ולא מדוייק בעליל לכל מיני בעיות (פשוט כי לא מצאתי ניסוח). האמת שבאמת קשה לענות על זה בצורה שתתן לך מידע מדויק ואמין כי צריך עוד מידע.. ובפורום לעיתים זה קצת בעייתי. בכל אופן תנסה לקשר את זה לאלמנטים נוספים שמצויים בכפות הרגליים. כמובן גם לצרף את האיבחון שלך האינטואציה. שבת נפלאה שתיהיה לך אסתר

לאורך או לרוחב

חריץ איננו בהכרח עדות לטראומה. לחריץ יש אמנם משמעות של סימן דרך אבל גם חשוב האם הוא בכיוון ציר האורך של כף הרגל או לרוחבה? בברכה שמוליק

האם???

האם חריץ האורך מקשר בין אזור הגשר - מים, לבין כריות המדרך - אש. משמע האם הוא חוצה את קו הסרעפת ? אני מתשאל אותך מאחר והרגל איננה בידי. בברכה שמוליק

זה לא מסתכם בזה זה זה...

זה קו המאפיין יכולת להגשים דברים שלמענם נעשו תהליכים ומהלכים. ואם מדובר בכף ימין, הרי שזה קשור ליכולת העשיה המעשית. אבל מה שאמרתי דורש תשאול עדין, שאלות שמסביב, שאלות שמופנות למודעות המטופל. קריאת האישיות בכפות הרגליים מורכבת ביותר וכוללת שאלות למודעות של המטופל. זה לא מסתכם בזה זה זה... בברכה שמוליק

למעלה