סוני בוקר טוב - עשה את הצעד הראשון

זוהרה7

New member
סוני בוקר טוב - עשה את הצעד הראשון

ומחק אותי בשורת המנהלים. אח"כ אפשר להמשיך על מי מנוחות. כפי בתראה אני לא מחרימה את הפורום בתפוז והכנסתי ביממה האחרונה יותר הודעות ממך. ושאלה - מדוע הכניסה שלי לתפוז קשה. אתמול כל הערב לא הצלחתי להיכנס בכלל. גם כעת לקח די זמן עד שהצלחתי להיכנס להודעה חדשה. האם זה רק אצלי או אצל עוד משתתפים???????? יום טוב. זוהרה*

זוהרה7

New member
סוני - אם אתה חושב על הקהילה

אל תסגור את הפורום!!!! ראה כיצד היא פורחת ויש משהו שאני לא מבינה למה תפוז יסכימו לסגור פורום שמתנהל כל כך יפה???? לא כל כך ברור לי יום טוב. זוהרה*

נאן

New member
בוקר טוב עולם....../images/Emo23.gif

בוקר טוב זוהרה וסוני לפעמים יש בעיה בכניסה לפורומים או בכלל לתפוז. אני מקוה שנרויח משתי הפורומים וכמו שאמרת שהחרבות יחזרו למקום. שיהיה לכם בוקר מוצלח אני יוצאת להשתזף ברמב"ם טיה אהבתי מה שכתבת בשני הפורומים. לסוני תשקול שוב את סגירת הפורום לפי דעתי לתפוז ישאיר את הפורום בכל מקרה לפי בקשת קהל וכמו שאמרה דודו וכולם העדפה שאתה תנהל אותו. שוב יום נעים לכולם נאנוש

זוהרה7

New member
נאנוש יקרה. שיהיה לך יום קל../images/Emo24.gif

איך את מרגישה לאחר השיזוף הזה. תרגישי טוב. שולחת המון חיבוקים. זוהרה*

tiaa2

New member
בוקר חדש../images/Emo54.gif../images/Emo50.gif

סוני יקר זוהרה יקרה, בוקר חדש הפציע...אנא עשו שזה יהיה יום חדש ושונה מקודמו, הניחו את ה"חרבות" והסתכלו קדימה יש כ"כ הרבה מה לעשות ולקדם ושנים זה יותר מאחד, אחד מתעייף ,השני קם.... כפי שהצעתי אתמול- סוני יכול לנהל את הפורום בתפוז כאשר זוהרה עוזרת באופן לא פורמלי, ושאינו פוגע במעמדה בוואלה. ואת תרומתו של סוני לפורום בוואלה כולנו מכירים לטובה...אז אי אפשר להמשיך ככה???? שיהיה לכולנו בוקר טוב ויום טוב. אני יוצאת לעבודה,אז תתנהגו יפה זוהרה יקירתי, גם לי קשה להעלות את "תפוז" והעכבר שלי תפס עצמאות כשהחתול נרדם על משמרתו.

daud

New member
טייה

אני גמרתי עם ה"לא פורמאלי". לא תודה!!!

daud

New member
זוהרה על תוסיפי חטא על פשע!!!

את יודעת מה יוביל להרס הקהילה אז אם טובת הקהילה אינה רק מילים אצלך חיסכי מאיתנו את הצביעות המתקתקה שלך.

למעלה