סחרחורת והפחד מהם

סחרחורת והפחד מהם

אני בת 44 סובלת מיתר לחץ דם ומטופלת בתרופות. לפני מספר חודשים, החלטתי להירשם למכון כושר הן כדי לטפל בלחץ הדם והן על מנת להוריד במשקל. עליתי על ההליכון(שנים לא התעמלתי) והלכתי במשך 35 דקות. כל מי שהיה בסביבתי סיים את ההליכה ועבר למכשיר אחר, ואילו אני חטפתי סחרחורת קשה ואיבדתי שיווי משקל לחלוטין. לקח לי כ 40 דקות להתאפס על עצמי. הדבר חזר על עצמו באימון השני אך באימון השךישי התווספו לסחרחורות הקשות בחילות קשות. בתחילה לא קישרתי בין הספורט לבין הסחרחורות ועד היום איני יודעת אם יש קשר ביניהם, אך עברתי תקופה קשה מאז כי היו לי סחרחורות יום יום במהלך שעות רבות, ונכנסתי למצב של חרדה ודאגה, שמא יש לי משהו מסוכן בראש. נוירולוג שלח אותי לבדיקת עיניים ואוזניים, אוזניים לא עשיתי ועיניים בבי"ח בדקו זמן קצר לפני כן עקב לחץ דם. לאחר כחודשיים וככל שהזמן חלף זמן הסחרחורות הולך ומתקצר, אינו יומיומי, וגם כאשר מופיע נשאר שעה או חצי שעה. שאלותי האם יש קשר לספורט? האם עלי לדאוג שיש לי משהו אחר? אציין כי תיאבוני, והתנלות פחזיולוגית אחרת הינה רגילה לבד מזמן הסחרחורות או מן הזמן שיש לי מחשבות של דאגה מן הסחרחורות. אנא ענו לי מהר זה חשוב לי

zs1957

New member
פחד מפני סחרחורת תשובה לשוהם היחידה

האם קבלת תוכנית אימונים ממאמן כושר במכון? האם דווחת לו על הסחרחורת? אין ללכת על הליכון בעת סחרחורת ואובדן שיוי משקל זה מסוכן את עלולה ליפול ולגרום לעצמך נזק נוסף. תמשיכי את הטיפול אצל הנוירולוג ותעשי את כל הבדיקות שנתן לך. . התייעצי עמו בקשר לפעילות במכון הכושר. בעת סחרחורת יש לשמור על מנוחה עד להעלמות הסחרחורת. פעילות במכון כושר .היא מצויינת במקרה שלך, צריכה להעשות בפיקוח רפואי של הרופא המטפל + התייעצות עם המאמן שיכין לך תוכנית אמונים בהתאם. תרגישי טוב, זהבה שחם

למעלה