סיבות לחוסר נסיון מיני

• פותח הנושא lb215
  • פורסם בתאריך

goldy

New member
אהם... ת'שמעי

אני בעד קודם פנימיות (את עם מגהפון ואני עם משקפת
).
הכותבים הקבועים בפורום סקס הם בתולים ומי שלא זיינו לפחות עשר שנים
(גם נשים).

דעתך - גבר מחבק כלב:
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=740132&blogcode=12930338
כשהייתי בן 13 היה לי חתול שאהב לחבק את ראשי. אני עדיין מתגעגע אליו.

אני רוצה קודם שנתיים חברות לפני טבעת, אם תהיה.

לא מעשן
, לא שמן
, מתאמן עם לחצן-ידיים שהקפיץ שלו לא נשבר (משהו מיוחד מארה"ב).

אני מקפיד קודם על ערכים תזונתיים גבוהים ולא אכפת לי לשלם יותר בשבילם.

איך האינגליש שלך? you make a man fed you make him yours . למעשה זה תקף לכל הזכרים.
לאפות: laafot או cook?

בניגוד לכל סביבתי לי כן יש יחסי אנוש. הייתי פקיד קבלה לפחות פעמיים והתפטרתי בגלל עם ישראל.

נמאס לי מזה שאני נענש בכל פעם שאני מעז שלא להיות שק איגרוף - בא לי להפוך לאלוהים.

אם נראה לך, אשמח לדעת מהן דרישותייך הבאות.

ובכן

בגלל המקרה שקרה לי בגיל 13, נרתעתי ממגע ונגעלתי בעיקר (בנים ובנות כאחד). אני זוכרת שפעם אחת ידיד שלי חיבק אותי, הייתה בי תחושת בחילה נוראית.

עד היום אני מאוד בררנית במגע. אני לא יוצרת כמעט מגע עם אנשים כי זה מפחיד אותי. מאוד משתדלת גם לא להתחבק באמירת "שלום".

כמה זמן את בטיפול?

goldy

New member
אני רוצה לשלוח לך הודעה,

אבל לא יכול לכתוב לכינוי "אורחים בפורום".
תוכלי לכתוב לי ישירות לתיבת המסרים
סודיות מובטחת

Berethor

New member
מי היה מאמין

פורום סקס בתולים שם
, חתיכת הפרשי גובה יש בניכם..

קריסטה

New member
אתה חייב להפסיק עם הגישה הזאת

לחפש על מה אתה הולך להיפסל.
צריכים להיות כמה דיל ברייקרים בסיסיים ואחריהם זה כבר כימיה נטו.
כלומר - להיפגש!!

lb215

New member
סיבות לחוסר נסיון מיני

שלום לכולם,
מה הסיבות שבגללם נשארתם ללא זוגיות רצינית או ניסיון מיני בגילכם?

goldy

New member
את בטוחה שאת אישה מערבית בת ימינו?!

1. לנשים יש דרישות ראשוניות שהן ייהרג ובל יעבור.
2. אחרי הדרישות לעיל יש דרישות משנה, שהן הרוב.
3. לאחר מכן דרישות "ליתר ביטחון".
4. אם 100% מדרישותיהן מולאו, ויש פגישה כהצעתך; הן עדיין יחפשו על מה ליפסול.
5. תראי לי אחת שיכולה לשחק בביקוש, מתחת ל27, שקוראת לחבר שלה "מר מושלם" ולא מחפשת לסיים את הקשר בכל מקרה?
(אבל הוא מר מושלם שלך קיבינימאט! איך את יכולה להיפרד ממי שאת מכנה מרצונך "מר מושלם"?!)

Light18m

New member
סיבותיי

בזמנו תמיד אמרתי שאני רוצה שהפעם הראשונה שלי תהיה מישהי ממש מיוחדת, ולא כל אחת שרוצה אותי.

כיום אני יודע שהסיבה האמיתית שבגללה לא מצאתי מישהי מיוחדת היא חוסר הביטחון העצמי שהיה לי.
בסופו של דבר הייתי צריך פשוט שמישהי תלמד אותי קצת, ואז הניסיון ההתחלתי שקיבלתי ממנה כבר עזר בכל מה שצריך.

BlacKitten

New member
זהירות חפירה

זאת באמת שאלה טובה...

זה אולי ישמע כמו תירוץ עלוב....אבל אני חושבת שזה בעיקר המשקל.
אני בעודף משקל לא קטן, אני לא חושבת שאני נראית טוב בכלל, ואני לגמרי יכולה להבין למה גברים לא מתחילים איתי.

תמיד הייתי ילדה שמנה, ובגיל ההתבגרות גם נראיתי באופן כללי די רע.

בגיל 12 שהתחילו להיווצר חברויות בכיתה אני ידעתי שאין לי סיכוי שמישהו יסתכל עליי בכלל.

בגיל 13 התחלתי את הדיאטה הראשונה, ירדתי קצת, נראיתי בסדר, אבל הביטחון אף פעם לא עלה.
מה שכן עלה חזרה זה המשקל. בסביבות גיל 15 התחילו לי הפרעות אכילה, שהולכות יד ביד עם דיכאונות. המשקל שלי מאז כמו יו-יו, עולה ויורד כל הזמן....
בתקופת התיכון הייתי הרבה יותר עסוקה בעצמי ובבעיות שלי עם עצמי מאשר בלמצוא זוגיות. כבר ידעתי שאני בפער מכולם אבל זה עדיין לא מאוד הטריד אותי, עדיין האמנתי שיום אחד אני ארזה ותהיה לי זוגיות.

בגיל 19 וחצי, כשהייתי בצבא, בשיא המשקל שלי, הכרתי את החבר הראשון (והאחרון) שלי. הייתי בלחץ היסטרי לפני הדייט הראשון איתו בגלל החוסר ניסיון שלי ובגלל המראה.
עד אז בחיים לא יצאתי לדייט, ובאופן כללי היה לי אפס נסיון. ממש כלום. אבל הכל הלך כמו שצריך ונהיינו חברים.
בשלב הזה בחיים באמת האמנתי שביום שיהיה לי חבר כל הבעיות שלי עם עצמי יפתרו. שאני אפסיק לשנוא את עצמי כל כך, שהביטחון קצת יעלה. חשבתי שאם אני ארגיש נאהבת ונחשקת מצד המין השני אני ארגיש ככה גם כלפי עצמי.
אבל הבועה הזאת לגמרי התפוצצה לי בפנים.
בהתחלה "קפצתי למים" איתו. הייתי כל כך בשוק מהנס הזה שקרה לי שלא עצרתי לשאול שאלות. הוא היה הנשיקה הראשונה שלי והניסיון המיני הראשון שלי. אבל ככל שהתקדמנו התחלתי להבין שיש לי בעיה.
לא נהנתי מהנשיקות איתו, מהמגע. בהתחלה חשבתי שזה פשוט בגלל שזה חדש ואני צריכה להתרגל,
אבל ככל שעבר הזמן הבנתי שאני באמת בבעיה. לא הרגשתי נוח בתוך הגוף שלי, לא רציתי שיראה אותי בלי בגדים, לא רציתי שיגע בי. גם לא רציתי לגעת בו יותר מדיי. כל העניין הפיזי היה לי נורא נורא קשה.
גם מה שכן התנסנו בו מבחינה מינית(לא שכבנו) לא בא ממני, זה הוא שיזם וקצת לחץ(ואני לא מצטערת על זה היום, שמחה על כל "וי" שהצלחתי לסמן גם אם לא נהניתי מזה במיוחד)
ככה עברה חצי שנה......ובסוף סיימתי את זה. גם כי לא הייתה שם איזו אהבה גדולה אבל גם כי פשוט לא יכולתי להתמודד עם זה יותר.

כשהקשר הזה נגמר בעיקר הרגשתי הקלה, ובכלל לא יכולתי לחשוב על קשר חדש.
אבל הזמן עבר והבנתי שזה פשוט לא היה הניסיון הכי מוצלח, אבל אולי אני כן אוכל למצוא זוגיות שאהיה מאושרת בה.....אולי...

שנה שעברה ירדתי 20 קילו ולרגע קטן התחלתי להרגיש טיפ-טיפה יותר טוב עם עצמי.
התחלתי לצאת עם מישהו שהוא ידיד ילדות שלי וחיזר אחרי.
יצאנו חודשיים.....והפעם הבנתי שבאמת אני בבעיה. שוב כל הנשיקות והנגיעות היו לי קשות מדיי. פשוט לא נהניתי מזה.....ובסוף סיימתי גם את הקשר הזה.
לא הרבה זמן אחר כך החברה הכי טובה שלי נשארה בבית שלי לשמור לי על הכלבה ושתי החתולות ואני נסעתי לחופשה משפחתית לאילת.
היא נשארה אצלי עם חבר שלה, שאז היו ביחד חודש. היא ביקשה רשות לשכב איתו (זאת הייתה הפעם הראשונה שלהם) במיטה שלי, בחדר שלי....אמרתי לה במפורש לא.
בשלב הזה חוסר הניסיון שלי מבחינה זוגית ומינית כבר שיגע אותי לגמרי, זה כבר נהיה "אישיו". אבל היא שמה עליי זין ענק (סליחה על השפה) ועשתה את זה בכל מקרה.
זה שבר אותי ממש, עד היום אני לא לגמרי מצליחה לסלוח לה. אני יודעת שזה ילדותי......אבל פשוט קשה לי כל כך המחשבה שחברה שלי עשתה סקס על המיטה שלי ואפילו אני עדיין לא. זה אבסורד לדעתי, אני מרגישה כמו בדיחה.
אז זה ריסק אותי, והחלטתי לפנות לאותו בחור שיצאתי איתו חודשיים, שידעתי שעדיין רוצה אותי. וקצת ניצלתי אותו. התבכיינתי לו בכוונה על מה שקרה ואמרתי שאני רוצה לעשות על העניין הזה וי כבר....והוא התנדב.
אז באתי אליו.....וניסינו.....אבל הרסתי את ההזדמנות היחידה שהייתה לי. פשוט לא הצלחתי להשתחרר ולהרגע.....לא הצלחתי לאפשר את זה.

מאז עליתי חזרה 10 קילו, הביטחון העצמי בריצפה, אני שונאת כל חלק בגוף שלי. ומצד שני החוסר ניסיון משגע אותי, מטריף אותי.
אני מתה להיפטר מכותרת הבתולה. ותקועה באמצע בין זה שאני לא רוצה שמישהו יראה אותי, יגע בי....לבין זה שאני רוצה כל כך להרגיש נורמלית כבר.
ובכל מקרה זה לא שיש פה תור של מחזרים(שוב, אני נראית רע, אפשר להבין.....) אז זה גם לא ממש תלוי רק בי.

אז זהו, ככה הגעתי לגיל 22 בתולה ועם ניסיון של ילדה בת 14.

מתנצלת על החפירה....וכל הכבוד למי שהגיע עד פה....

ואוו כמעט כמוני

רק שלי לא היה אפילו האומץ לנסות משהו...כלום.נאדה.

בערך בגילך ועם ניסיון של ילדה בת 12 חחח

דינדש

New member
מבינה אותך.

אני אפילו לא העלתי בדעתי שמישהו בכלל ירצה אותי.

Light18m

New member
איזה סיפור

כל הכבוד על הפתיחות.

הלוואי שהייתי שומע את הסיפורים כאן בתקופה שהייתי בדיכאון בגלל חוסר הניסיון שלי.
מאחל הצלחה בתחום. אולי אפילו תכירי מישהו נחמד בפורום הזה -(

למעלה