סיפורי זימה

סיפורי זימה

...חשבת פעם לבצוע אפרסק לשניים? חשבת להרטיב את האוזן שלי במיצים החושניים האלה? המממ... החלום הרטוב של מוצאי שבת לאחר שבוע ווסת ובתחילתם של רמות הורמונים מטורפים שכבר בחלומי התחילו להשפיע עליי...חלמתי עליך... כן ארז...נזכרתי איך הכרנו...כשישבת לצידי בבאר תל אביבי...ואני בישיבתי המסורתית לבושה שחורים...מגף עור חוטיני שחודר לחורים המגורים שלי...מכנס עור הדוק וצמוד שמשפיע על איבר מיני המגולח...מעל החוטיני גרביון שעוד רגע מת להיקרע מעליי עם מבט חצי נבזי חצי מחייך וקומץ של זנותיות עם פרץ חושניות...אני בדרינק הראשון שלי לאחר יום שצמתי בו כולי כדי להיות ממש רעבה בציפייה לקבל את מה שאני באמת רוצה הערב...כבר חודש שלא הזדיינתי מעין גמילה אולי המתנה... המתנתי לך ארז... אני כבר שבוע באופן קבוע מגיעה לפאב ובוחנת כל תזוזה של הדלת הכבדה...לדאבוני לא הופעת...למרות שיכולתי להרגיש אותך קורא לי... באותו ערב שהרגשתי שהיום זה הולך לקרות, הופעת מאחוריי...ובמחשוף האחורי של החולצה שלבשתי שלא ממש הסתירה הרבה התחלת להעביר אצבעותיך על גבי...זה כשלעצמו העביר בי רטט...אצבעותיך הבשרניות שיכולתי להרגיש את הצימאון שלי ואת כמה שאני רוצה לחוש אותם בתוכי... ניגשת לשבת לידי כשנטלת קוביית קרח ובמין תזמון התחלת למרוח לי את הקרח על הגב...התחושה היתה של רעד ולהט...ביחד...במחול פראי שכזה אני הייתי חצי שתוייה נכשלחשת באוזני בואי נלך מכאן... לקחת אותי ברכבך ונסיעה שכזו לא חלמת שתהיה לך... כבר בדרך אני החלטתי לגרות אותך בשביל לא לאבד זמן מיותר כשנגיע הביתה... אתה נהגת ואני מצצתי לך את הזין בפראות...זה היה כל כך טוב וכל כך במקום...אכלתי אותך בהנאה והגענו לדירה שלי... השכבת אותי על השולחן בסלון...קורע את הגרביונים ומצמיד אליי את החוטיני עוד ועוד... מלקק את שני פטמותיי ובאותה נשימה משחק עם הדגדגן הרטוב שלי...נתת לי לטעום את עצמי ואני מתערטלת במקצב שאתה מכתיב...פוחדת לא לאבד את הנקודה שכל כך מרגשת אותי...ואתה מתזמן בין הכוס לדגדגן ולפטמותיי שלא יכולות להירגע מהמגע שלך...כל כך גברי וכל כך חושני...אני נמסה ולא יכולה יותר וצועקת מרוב אושר אני גומרתתתתתתת.... אתה בקרעיאות עידוד כן כן כן שרמוטה אחת...את אוהבת את זה...בואי ואני אראה לך... כיוונת אותי להיות על ארבע...וכשאתה מחדיר אליי את כלי זיינך, תפסת את שערותיי כשאתה מזיין אותי ומדי פעם מפליק בי בתחת...כמה שיותר התרגשתי אתה המשכת לזיין אותי יותר ויותר חזק...הביצים שלך שמגעם בכוס שלי פשוט גירו אותי עד מוות...הזיין שלך שעמד כמו טיל והתעקש לחדור אליי שוב ושוב פשוט כיסו על כל אותו חודש שלא הזדיינתי ושכה חשקתי בך...ואז נתת שאגה אני גומר...בואי תסתובבי אליי...והשפרצת עליי את כל נוזל תאוותך על החזה שלי...מרחת את כל הזרע שלך על החזה שלי ונתת לי לטעום אותך ביחד עם הנוזלים שלי...אחחחחחח זה היה כל כך טוב...ואז התעוררתי...היה טלפון מידיד שלי אבישי...שגם עליו יש לי פנטזיה אבל זה כבר בפעם הבאה... ועד אז... אם תהיו ילדים טובים אולי אולי אולי יהיו עוד סיפורים.... אשמח לקבל תגובות

למעלה