סכמ"ש

PerfectSP

New member
סכמ"ש../images/Emo152.gif ../images/Emo190.gif

חובת ההתפקדות חלה על כולם!|חיל| שם: גיל: שיר SP השבוע: שיר לא של SP השבוע: זמר/ת השבוע: להקת השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: יציאת השבוע: הדבר הכי מצחיק השבוע: ציטוט השבוע: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: תמונת השבוע: התחדשות השבוע: שאלת השבוע: באים להופעה של 30 סקונדס טו מארס?

רק כי לא נעים לי מיסמין ../images/Emo60.gif|פטריה|

שהשקיעה ואפילו ציוותה עלינו להתפקד וכבר שבוע שאפחד לא נוגע בסכמ"ש שלה XD בכל מקרה - מתפקדתת!
שם: נוי שבאלה ת'אלבום החדש של אוונג'ד >:
שיר SP השבוע: what if חח
שיר לא של SP השבוע: wish you were here - pink floyd
זמר/ת השבוע: נו לאדעת XD
להקת השבוע: כנ"ל
מאכל השבוע: טוסט *-*
(אל תשאלו. חיבה בלתי מוסברת לטוסטים.)
משקה השבוע: מיץ תפוחים חחחחחח
דבר טוב שקרה השבוע: ממ יציאה עם חברה וסליפי הולו עם חברה אחרת [:
דבר רע שקרה השבוע: שומדבר. |שורק|
יציאת השבוע: לאיזה יריד ביה"ס מפוקפק בגני התערוכה חחחחח
הדבר הכי מצחיק השבוע: וברור שאני אזכור XD
ציטוט השבוע: לאדעת
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: לקנות חולצות חחח
תמונת השבוע: NONE
התחדשות השבוע: צמידמידים ^^
שאלת השבוע: באים להופעה של 30 סקונדס טו מארס? לא ^______________________^

FunkyDComeau

New member
סכמ"ש! D:

שם: דורון גיל: 15 וחצי שיר SP השבוע: When I'm Gone שיר לא של SP השבוע: Faithfully-Glee, Alejandro-Lady Gaga זמר/ת השבוע: ליה מישל מגלי וליידי גאגא XD וכמובן שפייר עם הקול המדהים שלו באלבום SP להקת השבוע:SP מאכל השבוע: סושי! D: משקה השבוע: לימונדה! דבר טוב שקרה השבוע: הייתי היום בתל אביב! D: דבר רע שקרה השבוע: סגרו את Dope :'( יציאת השבוע: לחברה שלי שהיינו אצלה יומיים ברצף וראינו סירטי אימה! >< הדבר הכי מצחיק השבוע: לראות תוכניות בישול עם שני חברים שלי ולהגיד על כל דבר שניראה טעים "לייק" XD ציטוט השבוע: "אתם יודעים שיש יום שישי השלוש עשרה הבא הוא במאי?" "אולי זה ביום הולדת שלי!" "נולדת בשלוש עשרה?" "לא ברביעי.." XD משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: מפגש מחנה!!! ניראלי.. >< תמונת השבוע: חח תמונה לפני שנה שניסיתי לחקות את פייר באחת התמונות (היפות) שלו התחדשות השבוע: דישסקים של גלי! D: שאלת השבוע: באים להופעה של 30 סקונדס טו מארס? לא :(

AdiA12

New member
הסחת דעת מהגעגועים זה דבר טוב. ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

שם: צ'יפופו
שיר SP השבוע: לא שמעתי אותם השבוע ><
שיר לא של SP השבוע: שירים של 30STM, ושל Hinder ושל The Maine
זמר/ת השבוע: ג'ארד ליטו *-*
להקת השבוע: 30STM, The Maine
מאכל השבוע: סושי
ועוף חמוץ מתוק
משקה השבוע: אייס קפה *-*
דבר טוב שקרה השבוע: ההי שבוע מעולה
דבר רע שקרה השבוע: געגועים
העולם הזה גנב לי ת'חברים
יציאת השבוע: ראשון - בית של חברה לעשות עבודה באנגלית :S , שלישי - ירושלים , רביעי - עם חברה באזור של הבית לפני שהיא נסעה ללונדון , חמישי - עם חברה ליוגורט פרי ולבית שלה + לתל אביב וסושי
עם ההורים שלי , שישי - ים ולבית של דודים שלי אחרי שעשו שיפוץ , שבת - סושי
עם ההורים..
הדבר הכי מצחיק השבוע: האתר omegle מצחיק אותי XD ובים נכנסתי להתקף צחוק מטורף
ציטוט השבוע: "יו איזה מעפן הים היום.. בא לי פסטה" 2 דברים לא קשורים אחד לשני באותו משפט XD
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: חברה שלי חזרה לארץ היום (וזה נחשב כבר לשבוע שאחרי) אחרי 40 יום שלא ראיתי אותה, חברה אחרת שלי חוזרת מלונדון, ההופעה של
30STM, מימדיון, ת"א, מרום נווה..
תמונת השבוע:
התחדשות השבוע: ממ צמיד מירושלים XD
שאלת השבוע: באים להופעה של 30 סקונדס טו מארס?
כמובן D: ואני אומרת את עוד אחרי שהייתה לי התלבטות אם ללכת לזה או לא..

AdiA12

New member
נהא. אומרים ג'ארד. ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

זה ja - red א' זה ל-a ובאמת שאף פעם לא ידעתי אם אומרים ליטו או לטו. אוחח כבר התחרפנתי ><

העילגים\צרפתים אומרים ליטו

זה לטו. גם יש כמה מעריצים שאומרים ליטו..(כגון צרפתיים\מעריצים בשנקל ששומעים רק דה קיל)

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif ><

אני מעריצה שלהם 4 שנים ובשנתיים הראשונות הייתי בטוחה שזה ליטו.. זה אומר שאני מעריצה בשנקל? ותאמיני לי אני שומעת כל שיר שהם שרו, מכל הדיסקים, קאברים, יש לי מלא פוסטרים שלהם, חח, לא הייתי אומרת שזה שבטעות חשבתי שזה ליטו אני מעריצה בשנקלP:

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif וואי, בכלל לא התעצבנתי../images/Emo6.gif

אולי קראת את זה בטון כזה..

AdiA12

New member
חח אז אני מניחה שזה לטו.. ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

תודה שחידשת לי ^^

Dana SP

New member
רק כי פייר הוא הדבר הכי סקסי בעולם הזה

שם: דנה גיל: 17 וחצי שיר SP השבוע: When i'm gone -acoustic שיר לא של SP השבוע: אין כזה דבר. XD זמר/ת השבוע: אין להקת השבוע: סימפל כמו תמיד *-* מאכל השבוע: סללללללט! סופסוף אוכל נורמלי! למה באמריקה הם אוכלים רק פאסט פוד?! -.- משקה השבוע: דיאט קולה? ם.ם דבר טוב שקרה השבוע: זה לא ממש השבוע, זה יותר לפני 8 ימים XD, אבל ההופעה של סימפל *____________* דבר רע שקרה השבוע: חזרתי הביתה >.>" אוף רציתי להישאר בקנדה לתמיד T_T יציאת השבוע: ממ יציאה להופעה של סימפל!D::: הדבר הכי מצחיק השבוע: אמ..אמ..לא יודעת יש הרבה *_* ציטוט השבוע: שאמרתי לפייר "you suck in camers" ואז הוא אמר "hey! did u just say i suck?!" משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: כלום? XD תמונת השבוע: התמונה שלי עם סימפל מהמיט אנד גריטטט *_* [אני יודעת שזה חרא איכות, תתמודדו]. התחדשות השבוע: מלאמלאמלאמלא בגדים ונעלים ומלא דברים שקניתי בחו"לXDD שאלת השבוע: באים להופעה של 30 סקונדס טו מארס? לע.

dafnashz

New member
ממ סכמ"ש

שם: דפנה גיל: 16 שיר SP השבוע: crazy שיר לא של SP השבוע: all time low- damned if i do ya זמר/ת השבוע: אין להקת השבוע: 30 seconds to mars מאכל השבוע: פיצה משקה השבוע: קולה דבר טוב שקרה השבוע: זה יותר כל השבועיים האחרונים: ארצות הברית דבר רע שקרה השבוע: שחזרתי הביתה אתמול יציאת השבוע: ניו יורק הדבר הכי מצחיק השבוע: שהעבירו אותנו את כל התור בכניסה לחנות ואפילו לא רצינו להיכנס ציטוט השבוע: לא עולה לי כרגע אחד..... :| משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: אין משהו תמונת השבוע: התחדשות השבוע: מלא מלא דברים שקניתי בארצות הברית D: שאלת השבוע: באים להופעה של 30 סקונדס טו מארס? כן D: זה מחר! אושר

למעלה