סקר מספר 3

סקר מספר 3

והפעם על המין היפה...אז מי את??? שם: גיל: מקום מגורים: מה עושה בחיים: תחביבים: הערות:

ושוב עונה

שם: אירנה גיל: 19 מקום מגורים: הצפון המופגז...עכו מה עושה בחיים: סטודנטית תחביבים: מוזיקה, מחשב, טלוויזיה, קריאה, סרטים, ועוד ועוד הערות: איך לא חשבו על הפורום הזה קודם???

McBlack

New member
אני חושבת שכדאי שתמתני עם הסקרים,

שלא כל השירשורים ירדו למטה בבת אחת
שם: מאיה גיל: 17.5+ מקום מגורים: בינתיים, מעוז מפונקים ליד עפולה
מה עושה בחיים: תלמידת י"ב בקושי. בקיצור, כלום. אולי קופאית
תחביבים: מוזיקה (והרבה), מחשב, טלוויזיה, סרטים, כתיבה... הערות: תכלס, איך לא חשבו על הפורום הזה קודם?

devilz

New member
נמנמ.. בעדינות עם הסקרים../images/Emo9.gif

מבינה שאתה מנסה להחיות והכל
אבל סהכ... אנחנו לא פורום שאלונים וסקרים
שם: ליז גיל: 18 בעוד קצת פחות מחודש מקום מגורים: אשדוד מה עושה בחיים: נמנמ
שמיניסטית במשרה מלאה
בעיקר הרבה כלום
תחביבים: נמנמ תכשיטנות נקרא לזה? נמנמ
כה... הערות: חח כל כך אין לי חיים שזה עצוב
לא לחשוב על העבר לחשוב על ההווה

lia2sh

New member
ייאיי שוב סקר חח

שם: לי-את גיל: עוד טיפנת 18 מקום מגורים: קרית מוצקין מה עושה בחיים: בית ספר וסוכנת נסיעות (כן...כל מי שרוצה לסוע לאנשהו בקיץ-אצלי יש הנחות חח) תחביבים: לשיר (יש איזה כמה שירים שלי גם ברדיו..), לרקוד, להיות עם החבר, טיולים, לקרוא ו... אהה לנגן בגיטרה!! הערות: אין

McBlack

New member
מממ...

מכירה רעות רוזן? היא אמורה להיות שכבה מעלייך משום מה נזכרתי בה לפני כמה ימים

lia2sh

New member
את לא רצינית! מאיפה את מכירה אותה?!

היא הילדה הכי מושלמת בעולם אני מאוהבת בה ברמות מטורפות!!!!! בזמן האחרון גם כן לא יצא לי להיות איתה בקשר אבל אני די יודעת מה עובר עליה.... יוווו איזה קטע מטורףףףףףף

McBlack

New member
8-"../images/Emo2.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

היינו בקשר לפני שניםםםםםם... 3-5... בשלב מסויים ניתק הקשר (לא יודעת ממש איפה הכרנו, אבל דיברנו באייסיקיו, ואז הפסקנו לדבר, נותק הקשר, עכשיו היא כבר לא מתחברת) אם תוכלי תשלחי לי במסר אייסי/מסן מעודכן שלה, איזה הזוי זה אם היא תזכור אותי... Oo

jenngirl

New member
[:../images/Emo82.gif

שם:הודיה גיל:18 וחצי מקום מגורים:ירושלים מה עושה בחיים:עד לפני שבועיים עבדתי,כרגע אני מחכה לגיוס[עוד חודש].בינתיים יוצאת,הופעות,חברות,בתי קפה,קצת בבית עוזרת... תחביבים:אני הכי הכי אוהבת ללכת להופעות.לשמוע מוזיקה,ללכת לפאבים.דברים שקשורים במוזיקה
הערות:שעון קיץ!

michelle2113

New member
והכי חשוב:)

אני רעות בת 20 גרה בקיבוץ בצפון הרחוק כרגע עובדת כממלאת מקום בפעוטון אני אוהבת מאוד לרקוד, בעיקר אקרובטיקה ומסיבות, מוזיקה, תינוקות, יצירה ועיצוב . צריך לעשות שרשור תמונות כנכיר יותר טוב:)

לוסין

New member
עונה

שם: נועה גיל: עוד חודשיים 18 (נשמע יותר טוב מ17 ו10 חודשים, לא?:)) מקום מגורים: ירושלים והסביבה:) מה עושה בחיים: לומדת קצת, מנסה לעבוד כמה שיותר, מוזיקה, טלוויזיה והמון עם החבר... תחביבים: מוזיקה מכל הסוגים - כמה שיותר יותר טוב. חוצמזה ספרים, טלוויזיה, מחשב, יציאות עם חברים (כמה כיף שאבוגוש קרוב:)) הערות: שמחה שנפתח הפורום:)

osnnat

New member
אני דווקא ממש בעד הסקרים

זה מחייה את הפורום ועושה רק טוב :) גיל: 18 מקום מגורים: באזור השרון מה עושה בחיים: שמיניסטית. אוטוטו זה נגמר!!! תחביבים: לקרוא (מה שלא יצא לי מלא זמן), לבלות בים, סרטים, פאבים, תשחצים ועוד מלאא.. הערות: החבר סוגר 21 (פעם ראשונה- אהההה)

devilz

New member
המנהלת מרשה סקרים....

לא להכניס לי מילים לפה
אני יודעת שיש לך כוונה טובה
גם אני אוהבת סקרים... פשוט.. לא להגזים איתם

Lost Lullaby

New member
פפסט

אני ליבי, בת 17 מנתניה. כרגע מסיימת י"ב וזהו בערך P: תחביבים- המ, בעיקר צילום וכל ההתעסקות עם התמונות אחרי ההלאה למחשב

McBlack

New member
ראיתי את הכינוי שלך היכנשהו ../images/Emo12.gif

מוניקה סקס/ פאוור מטאל/ סקס לנוער?

למעלה