סתם חומר למחשבה

מיאה49

New member
סתם חומר למחשבה../images/Emo20.gif

למה השמש מבהירה את השיער אבל מכהה את העור? למה נשים לא יכולות לשים מסקרה בפה סגור? למה מעולם לא ראינו בעיתון את הכותרת "מיסטיקן זכה בלוטו"? למה כדי לצאת מ"חלונות 98" צריך ללחוץ על "התחל"? למה למיץ לימון יש טעם מלאכותי, אבל לנוזל כלים יש טעם של לימון? למה לאיש שמשקיע את הכסף שלך קוראים "ברוקר"? למה החלק ביום בו התנועה היא איטית נקרא "שעה מהירה"? למה אין אוכל חתולים בטעם עכבר? כאשר מכריזים שאוכל לכלבים הוא "בעל טעם חדש", מי טועם אותו? למה נוח לא נתן לצמד היתושים לטבוע? למה מחטאים את המזרקים של נידוני המוות? אם הקופסה השחורה במטוסים היא בלתי הריסה, למה לא מייצרים את כל המטוס מאותו חומר? למה כבשים לא מתכווצות בחורף? מירה

sayv

New member
אוכל חתולים בטעם עכבר... יייאאאחחחס

לא מספיק בטעם ארנבת? גם זה מזעזע אותי. ומיני כבשים בחורף - אחלה רעיון, אבל חבל על הכבשים- בטח לא נעים... ואם כבר- צמר מתכווץ בכביסה חמה לא- לא במים קרים, או שזה עניין לניקוי יבש... עד כה בקיאותי בכבשים.. מֵממההה...

tiaa2

New member
../images/Emo42.gifמירה וסייב-בעניין חתולים

נתתן לי חומר למחשבה....אני "מתנחמת" במחשבה שהאוכל הוא "רק" בטעם...כמו "חצילים בטעם כבד" של אחלה.... ולגבי הכבשה שלא מתכווצת בחורף בגשם? זה מפני שלא מייבשים אותה במייבש כביסה, ולא סוחטים צמר כי יש סיכון מה בסיבובים....

tiaa2

New member
מיאה, מירה

מצטערת, אני כל הזמן מתבלבלת בשמות אתן שתים או אחת עם שני שמות????

מיאה49

New member
טיה, הכינוי שלי בתפוז היה מיאה

אז השארתי אותו. ובוואלה אני מירה לכן מירה=מיאה.

sayv

New member
הממ... לא, אני לא חושבת שזה רק בטעם

אפשר לבדוק תמיד ברכיבים. לא ברור לי למה חתולים אניני טעם ככל שיהיו צריכים לאכול- כבש עם אורז, או ארנבת עם גזר.. בחיי. בכל מקרה, האוכל חתולים זה הבשר היחיד שאני נוגעת בו. ועל תולו נגזרה שוב דיאטה מיוחדת (הפתיע עם אבנים בשלפוחית השתן) ומותר לו רק סוג אוכל אחד- אז אין לי לבטים מיוחדים. בכל מקרה... פררר....
נ.ב. טיה חשבתי עליך הבוקר- כשהתעוררתי כאובה מיוחד ותולו החליט לטייל עלי... אאוץ´.

tiaa2

New member
סייב, אבוי,"אוכל חתולים זה הבשר

היחידי שאת נוגעת בו"?????עד לאן הגענו? זה מה שנותנים לך לאכול? אני מזוזעעעת!!!! בעניין מרכיבי המזון בקופסאות של "החתולים" לא ברור לי אם כתוב היחס בין הגזר ל"בשר"(היחס הכמותי-למען הסר ספק) יכול להיות שעל כל גזר יש גרם בשר טחון. בעקרון יש גם הרבה פחמימות. לא פלא שהחתולים משמינים מארוחה כזו.... איך גילו אצל תולו את האבנים???ואיזה דיאטה קיבל?אני מתעניינת כי רוני -הגימלאי שלנו מראה אותות צמאון לעתים קרובות...ולא נאה לו לשתות מהכלי שעל הרצפה, הוא פורץ לכיור וכו´ הוא היה רוצה לפרוץ גם לשרותים אבל אני מונעת ממנו. וועד הבית מתלונן כל שני וחמישי על סתימה בביוב....(אפילו התעניין אצל כל השכנות באיזה מוצרים משתמשות"עם כנפים,בלי מוליך"...את יודעת...בכל מקרה אני לא רוצה שרוני ימעד ויסתום את הביוב.... ולבסוף...בעניין כאבים וטיולי חתולים... בשבוע שיעבר היו לי כאבי גב שהקרינו גם לכתף(לכן הסכמתי גם לענות על השאלון של הדסה) גיליתי שאם אני מצליחה להתהפך על הבטן ולקרוא לסתיו היא נהנית,פשוט נהנית ללכת על הגב ואפילו למעוך את כפותיה(בלי צפרניים) על רקמת הגב שלי...זה מסג´ אמיתי...וכדי לשכנעה לבוא אני מחממת את הגב בכרית חשמלית...היא באה לחום...והשאר יסופר ...קשה להאמין איזה סוציאליזציה החתולה הזו עברה, מחשדנית גונבת חולצות כחולות, למיבשת הדמעות הלאומית ועד למסג´סטית מהשורה הראשונה. ד"ש לתולו,ותרגישי טוב

sayv

New member
עברו בי מחשבות על ל"צמחן" את תולו..

אחרי ששלחתי לך את ההודעה הקודמת- אבל אני לא בטוחה שיש לי את האנרגיה להתעסק בזה... או שאני מספיק פסיכית לשם כך. תולו התחיל להתנהג שלא כהרגלו, להשאיר שלוליות אדומות בבית ולבכות כל פעם שניסה ללכת לשירותים. הלכנו ולטרינר שמישש מה שמישש, אמר דברים מבהילים- נתן תרופות ואוכל מיוחד לבעיה הזו- מסתבר שזה די נפוץ אצל חתולים זכרים. אבל אם הוא היה סובל אני בטוחה שהיית שמה לב- ריצות תכופות לחול, יללות של כאבים, לא היה שותה כלל. גם פיצי שלנו אוהבת את הכיור, ותולו אוהב לשלוף דברים מהשירותים- ככה שבלילה אם אני הולכת לשירותים אפילו בלוקי מצטרפת (כי אולי אחרי זה נלך למטבח והיא לא רוצה לפספס את זה) אז זה אני והשיירה, והשירותים די קטנים... אני ממש מתרשמת מהשימוש הפורה בסתיו- זה מה שנקרא לנצל משאבים. זה מה שהיא היתה גונבת חולצות? תולו משתדל שניצלים- אבל בעקרון כל מה שסגור בשקית הוא חוטף לבדוק מתחת לספה. אולי אני אשלח את תולו לאיזה סדרת חינוך אצלכם- יחזור מסז´יסט, מה רע?..

sayv

New member
ראיתי היום את הסרט

לנשק את ג´סיקה סטיין, יש שם איזה דיון קטן על להשתמש בפועל marinade שלא בהקשר אוכל- אלא לתת לדברים "לבעבע", לשקוע.. הזכיר לי..

tiaa2

New member
../images/Emo105.gifאני עדיין מודאגת מסוג המזון

שאת צורחת(צורכת)....

sayv

New member
אל תדאגי! ../images/Emo25.gif

להיפך. אני דואגת לעצמי טוב מאוד, כולל ויטמינים וכו´. פשוט עשיתי שינוי (חיובי) בתפריט וטוב לי כך. (כאלה-
אני כבר לא צורכת...)

tiaa2

New member
סייב מי זה בלוקי? על פיצי שמעתי

אנא במתוטא ממך עדכני אותי במס´ הולכי על 4 אצלך.... על החולצות הכחולות, ועל רוני שידע לפתוח את המקרר ולגנוב שניצלים...בפעם אחרת. הולכת לישון,לפני שלא יהיה לי מקום במיטה, אני יודעת שזה נשמע רע... ואגב אם תשלחי את תולו, אני לא אחראית סתיו תעשה לו מסאד´ קטלני, מיקה תכנס לשכנים ורוני לדכאון. האזרח ישן אז לא שאלתי אותו. להעיר???? לילה טוב

sayv

New member
3 במספר. כן סיפרתי על בלוקי../images/Emo54.gif

על שתי החתולות של ההורים. פיצי חתולת הרחוב הכסחנית ובלוקי פרסיית הספה (אבל פייטרית לא קטנה כשמעצבנים אותה- תולו/פיצי). תולו ידע לפתוח את הפריזר, אבל בגלל שהצטבר בו קרח... וגם ארונות- עד שנעלנו הכל. אבל חולצות זה לא הטעם שלו. אלא אם כן את מחשיבה את חצי הארון שהוא שופך לי החוצה אם אני נעדרת יותר מדי זמן מהבית.. לילה מתוק!

מיאה49

New member
סייב, סיפורי החתולים שלך גם

כל כך מקסימים. בינך ובין טייה אני ממש מהופנטת. יכולה לראות כל אחת בעיני רוחי עם החתולים שלה. טייה והחתול שמטייל לה הגב. ואת עם השיירה הפרוותית הולכת לשרותים. חמוד ביותר. יום טוב ותכתובנה עוד עלילות, כייף לקרוא אותן... מירה

מיאה49

New member
טייה, סיפורי החתולים שלך כל כך

מקסימים ומדברים אלי. פשוט כייף לקרוא מה שאת כותבת. מירה

מיאה49

New member
פעם היה לי חתול זכר בשם ג´יג´י

שנולד לאמו אהרון מס´ 2 כי אהרון מספר 1 שהייתה גם חתולה הלכה לעולמה בתאונה. שתי החתולות בשם אהרון היו שייכות לילד מהכתה. קבלתי ממנו את ג´יג´י כשהיה גור. גרנו בבית עם חצר גדולה, כך שג´יג´י היה למעשה חתול רחוב גם בבית. כיאה לזכר אמיתי, כל בוקר היה מסמן את הבית והחצר בשתן. טריטוריה די רחבה עבור זכר אחד. לא חוכמה כי מודי עזר לו. אף חתול זכר לא העיז להכנס לחצר. רק נקבות היו מורשות לאחר שעברו את מיון הריח של ג´יג´י. והיו מתחזים לא מעטים. במשך, החתול האמיץ של השכנים פולש לחצר של ג´יג´י, וכיצד מודי הכלב עוזר להביס את האויב. בפעם הבאה,, יום טוב מירה

tia2

New member
מירה, תשמעי סיפור...

את רוני, החתול הגימלאי שלנו(בן 12)קיבלנו כגור צעיר ונמרץ.לחברה טובה שלנו היה חתול בשם סאשה,שיער אפור ארוך ,עינים ירוקות, הוא בא מהפחים אבל ראו עליו שהוא בן לשושלת מיוחסת...היה בא והולך בבית החברים. פתאום יום אחד סשה מתחפר בארון כביסה...והופ....סאשה המליט/ה 4 גורים...מסתבר כמובן שסשה זו גברת...מאז הביאה לעולם עוד סדרות של חתולים. 3 אחיו של רוני חכמים כמוהו והמיוחד בהם שיש להם יכולת קומוניקציה ממש מיוחדת. רוני לא רק מבין מה אומרים לו הוא גם "מדבר" כשהוא רוצה שאני אדבר איתו הוא טופח קלות על הלחי שלי...כשהוא רוצה שאלטף אותו הוא טופח על כף ידי השמאלית(אני שמאלית)וכשאני נחה הוא מתישב לי על הכתף ומשחק עם העגיל... על רוני והדגים אספר בלילה.

tia2

New member
מירה תודה...בללילה בלילה

כשאני לא נרדמת והחתולים מארחים לי חברה, שורה עלי המוזה....

למעלה