סתם סקרנות שלי

• פותח הנושא 5halo
  • פורסם בתאריך

5halo

New member
סתם סקרנות שלי

איזה חומר אתם אוהבים לעבוד ברפלקסולוגיה? אני גיליתי שזה ממש משתנה אצלי, למשל היה לי תקופה של רק קרם רפלקסולוגיה (שאני עושה אם מישהו רוצה את הסוד אני יספר לו במסרים אישיים
) אחר כך עברתי לשמן זית ופעם אחת שלא היה לי כלום חוץ משמן אבוקדו עבדתי איתו והיה לי תוצאות נפלאות!!! ועוד שאלה, האם אתם מוצאים זמן לטפל בעצמכם ברפלקסולוגיה??? אני יודעת שאני התחלתי ללמוד את זה אמרתי לעצמי שאיזה כיף סוף סוף משהו שאני יכולה לטפל בעצמי, אבל אצלי לא רק שהסנדלר יחף אין לו רגליים!!!!!!!!!

efrat791

New member
מאוד משתנה

כעקרון משתדלת לעבוד עם שמן נייטרלי (כמו שקדים) גם מחשש לרגישויות אצל אנשים וגם כי לא לכולם נעים ריח של קרם. כמובן שאם אנשים מגיעים עם פטריה אז אין פה בכלל שאלה- ברור ששמן. ואני מחזיקה גם קרם של "ניחוח טבע" ממצפה רמון, יש להם קרמים אורגניים עם ריחות מאוד עדינים. והאמת היא שיש פעמים שאני בכלל לא משתמשת בקרם/ שמן. תלוי במטופל, תלוי בהרגשה שלי...

באופן אישי אני התחברתי לשמן שקדים בעיקר

עם תמצית עץ התה ומעט לבנדר. בלימודי הרפלקסולוגיה כך למדתי ומאז אני כמעט ולא מחליפה. ישנם מקרים שאשתמש בקרם, זה תלוי כמובן גם ברצון המטופל. יש מטופלים שמבקשים רק קרם ולהיפך. לגבי השאלה השניה שלך... לצערי, גם אני לאחרונה לא מצליחה למצוא לעצמי זמן כדי לקבל טיפולים רפלקסולוגים... מקווה שזה ישתפר בהמשך

0 אור 0

New member
קרם

התחושה שלי היא שהיד מחליקה עם השמן, אז כשאני עובדת ברצינות ולא סתם עושה עיסוי אני אשתמש בקרם. קניתי פעם קרם מיוחד לרפלקסלוגיה, וגם יש לי קרמים תוצרת בית משהו משהו, אבל בסוף אני תמיד חוזרת לקרם הכי פושטי של גינקו סאי, שאיכשהו המרקם שלו בדיוק בדיוק בשביל העבודה על כף הרגל.

אסתר84

New member
קרם או שמן..

אפשר גם בלי. שימוש בשמן (במיוחד אם משתמשים בשמנים אתרים) לדעתי לא מעיד על "סתם עיסוי" כמו ששימוש בקרם לא מעיד על מקצועיות. כל אחד ואיך שהוא מרגיש. באופן כללי לדעתי כל "עזר" מהווה חסם אנרגטי במיוחד אם משלבים הילינג בנוסף לרפלקסולוגיה. ממה שאני מרגישה זה לא נתחם בחוקים. שנה טובה אסתר

למעלה