עדכונים

Music Man XD

New member
כריסטינה מבטלת הופעה בדרא"פ עקב התחייבויות ל-TV

אז... כריסטינה הייתה צריכה להופיע באירוע בדרום אפריקה, אירוע שלא הבנתי בדיוק מה טיבו. בכל מקרה, זה לא רלוונטי כי כריסטינה מצלמת את האודישנים של TV באותו הזמן, ועל כן לא תוכל להגיע.

http://i.imgur.com/pKCWPsW.png?1

2Dirrty4U

New member
זאת הסיבה העיקרית לדעתי למה מעריצים רבים

לא סובלים את דה וויס.
&nbsp
כי התוכנית הזאת כבר שנים באה על חשבון הקריירה שלה.
&nbsp
באופן אישי לא התבאסתי במיוחד על הביטול כי גם אין לה שירים חדשים להופיע איתם כרגע והיא בטח הייתה עושה את המחרוזת הרגילה או פשוט מופיעה עם ביוטיפול.. אבל עדיין.. זה טקס מאוד גדול שם והוא משודר בטלוויזיה והכל.. חבל בסופו של דבר, אני בטוחה שהמון מעריצים התאכזבו.

Music Man XD

New member
אירווינג אייזוף: "השיא של כריסטינה עוד לפניה"

אז... לאחר שתיקה מרובת שנים, מנהלה האישי של כריסטינה ואחד האנשים העוצמתיים ב"ביז" מתראיין ומדבר על הטאלנטים שלו. פרק זמן נכבד מהשיחה, כמובן, מוקדש לכריסטינה.

דבריו בנקודות:
1. כריסטינה מסיימת את העבודה על האלבום החדש, אותו הגדיר כ"מדהים"
2. כריסטינה נמצאת במקום מצוין בחיים, שמחה מאי פעם.
3. כריסטינה תתארח שוב ב"נאשוויל"
4. המראיין שואל אותו אם יש להם מחשבה להריץ מופע בווגאס כמו בריטני וג'יי-לו, ואירווינג אומר שזה לא הזמן הנכון לצעד כזה, שכריסטינה עוד לא עברה את השיא בקריירה שלה, ושבמקום ווגאס הם יצאו לסיבוב הופעות בעולם (הערת הכותב: דבר שלא קרה קרוב לעשור
)

2Dirrty4U

New member
עדיין לא שמעתי את הראיון

אז אתייחס לנקודות:
1. דיבורים ממקור כזה תמיד כיף לשמוע, במיוחד החלק של "מסיימת את העבודה". עכשיו רק נשאר לקוות שהאלבום לא יצא באיזה 2017.
2. אוקיי.
3. זה אומר עוד שיר חדש?

4. אף פעם גם לא חשבתי על האופציה של ווגאס עבור כריסטינה, אני אפילו לא יכולה לדמיין את זה בראש. סיבוב הופעות יהיה ליגה אם סוף סוף יצא לפועל. לגבי השיא של הקריירה שלה - אייזוף צריך להתעורר על עצמו ולא רק לדבר, סומכים עליו שיזיז את העיניינים ולא יתן לכריסטינה לשבת עוד 10 שנים על כסא מסתובב בדה וויס.. עם כל הכוח וההשפעה שלו בתעשייה הוא יכול לעשות עם כריסטינה דברים מדהימים ביחד ודיבורים לא מספיק לי.

2Dirrty4U

New member
בלי קשר, שתדע לך שזה פורום של אנטישמים גמורים

הרוב שם מוסלמים/כאלה שמושפעים מהתקשורת ובערך 95% מהפורום שונאי ישראל.
בזמן צוק איתן הייתי מגיבה שם בשרשור על הסכסוך הישראלי-פלסטיני והתגובות שהייתי מקבלת - שלא תדע.
מאז, עברה כבר שנה+, ועדיין כל פוסט שאני מגיבה עליו - גם כזה שלא קשור בכלל לישראל - מגיבים לי בהקשר של ישראל תגובות שנאה ונאצה.
&nbsp
אני לא מתפלאת בכלל שקם מישהו והציע את זה.

Music Man XD

New member
לא נראה לי שהם אנטישמיים.

יש קטע כזה לאחרונה, שישראלים שולפים את המילה הזו כל כך מהר... זה לא עניין של אנטישמיות, זו פשוט בורות.
הם פשוט ניזונים מהתקשורת הממש-לא-אובייקטיבית. אף אחד מהם לא באמת דיבר עם ישראלי או עם פלסטיני פעם, אף אחד מהם לא יודע איך החיים פה נראים (אמריקאים חושבים שאנחנו רוכבים על גמלים, זה אמיתי לגמרי)... הם פשוט ניזונים מפיסות מידע חלקיות וחושבים שהם יודעים איך המזרח התיכון נראה.
&nbsp
המערב לא מבין את המזרח התיכון, פשוט לא. הם חושבים שהם כן, אבל המערב תמיד, לאורך ההיסטוריה, חשב שהוא יודע הכל טוב יותר, וניסה לכפות את עצמו על המזרח. זה קולוניאליזם מחשבתי... הם חושבים שהם קיבלו את מתת המודרנה ומנסים "להאיר" את עיננו. בגלל זה רוב הפעמים שהמערב התערב בעניינים כאן - זה לא עשה שום דבר טוב.
&nbsp
ואני שואל - עכשיו, כשגל פליטים מציף את אירופה - איפה החמלה? איפה קבלת השונה? איפה כל זה? זו צביעות. אני האחרון שישנא את אירופה, כן? זו יבשת מרהיבה עם היסטוריה מפוארת, וכן, הרבה דברים נהדרים נולדו בה. אבל צריך לפעמים צריך להיות הילד שצועק "המלך הוא עירום".
&nbsp
וואו, חפרתי.

2Dirrty4U

New member
לא, לא אני מדברת על אנטישמים - לא על בורות

ושלא תטעה לרגע - אני לא אומרת שאין שם בורות - בהחלט יש שם אנשים שמושפעים מהתקשורת ואין להם למעשה מושג מה באמת קורה אבל הם תופסים צד ולא מוכנים לשמוע יותר דבר ולא חצי דבר.. בטח שלא מיהודיה מישראל.
הם כולם חושבים שהם יודעים טוב יותר תוך כדי שהם יושבים על הכסא הנוח שלהם בצד השני של העולם ושופטים מהצד.
&nbsp
אבל זה עוד מילא, ניחא, אני מדברת על האנטישמיות שהולכת שם.
אני לא יודעת עד כמה אתה מכיר את האנשים שכותבים שם אבל יש שם חלק גדול מאוד של מוסלמים שמודים שחור על גבי לבן שהם אנטישמים והם בכל הזדמנות מנסים להסיט את כל הפורום נגד יהודים וישראל בפרט (על מה שאני תמיד צוחקת כי זה אומר שהם שונאים גם את מקס).
&nbsp

DAN1EL

New member
אנטישמיות, כן.

זו אחת התופעות המדאיגות ביותר בהיסטוריה, והיא לא הולכת לשום מקום.
כשכל העולם מתנהג באופן מחפיר, מבצע פשעי מלחמה ופשעים נגד האנושות על ימין ועל שמאל, ובוחרים לשים את האצבע המאשימה רק עלינו, זה מעלה את השאלה - למה, למען השם, הם בוחרים להסתכל רק עלינו? למה העיניים שלהם כל הזמן עלינו, ודווקא עלינו?
התשובה: אנטישמיות. שנאת יהודים. זה מאוד פשוט.
https://www.youtube.com/watch?v=wF_IPieE5qM

מעציבה לא פחות תופעת האוטו-אנטישמיות - יהודים ששונאים את עצמם ושונאים את היהדות (סמולנים, בקיצור).
דיברת על צביעות?
אולי נדבר על זהבה גלאון, ההו-כה-נאורה, שתומכת בחרם על מתנחלים ("מתנחלים"...עוד מילה מטופשת שהשמאל, שהמציא את ההתנחלויות, המציא אותה כמילת גנאי. אבל לקיבוצניקים הם בחיים לא יקראו מתנחלים. מישהו בדק פעם על איזה אדמות יושבים הקיבוצים?), ואמרה לחנוך דאום שהיא לא תשתה יין שיוצר ביקב שממוקם בהתנחלות. בזמנו היא אמרה את זה גם על אדמות של רמת הגולן.
וואו. להחרים אנשים. להחרים שטחים שלמים. להחרים קהילות שלמות. איזה רעיון נאור ומקסים!
תסלחו לי, איתי טיראן (שלא מוכן להופיע באריאל) וזהבה גלאון (שלא תשתה יין של מתנחלים) - אבל אני לא רואה איך זה שונה משריפת הספרים בגרמניה הנאצית.

זה חרם תרבותי וזה חרם תרבותי.

האלימות השמאלנית אוהבת להסוות את עצמה כנאורה, אבל זה לא אומר שהיא פחות אלימה.
כשביבי אומר אמירה (אומללה, אני מסכים) על הערבים שנוהרים לקלפיות - השמאל מתחלחל.
אבל כשזהבה גלאון מחרימה מוצרים מהתנחלויות זה בסדר. וכשהיא אומרת שצריך לטפל ברבנים (קהילה שלמה שמושמצת על ידה!) רגע אחרי הרצח במצעד הגאווה בירושלים זה בסדר. אז מה אם היא משמיצה קהילה שלמה על בסיס רצח של אדם אחד? זה בסדר. זה נאור. זה מקסים. זה בכלל לא מהדהד את פרשת דרייפוס. הרי חובשי כיפה הם לא בני אדם, מותר להיות גזעניים וסטיגמטיים כלפיהם.

כשימני תוקף את יונתן גפן זה מזעזע.
אבל כשאחינועם ניני קוראת להחרים אירוע שבו יקבל פרס אריאל זילבר, מגאוני המוזיקה בישראל, שבמקרה חושב אחרת ממנה, ולכן היא קוראת לבטל את הלגטימיות שלו כמוזיקאי (וכאדם), זה בסדר גמור. זה לא אלים בכלל.
ו"עדר של בהמות מלחכות קש וגבב" של קוטלר זה בסדר. זו לא אלימות מילולית.
"קברי הצדיקים" של גרבוז (שהוא משווה לאנסים ולעברייני מין) - זה בסדר. זו לא אלימות מילולית.

כן, היה לי עצוב מאוד כשהייתה לא מזמן תקופה מרוכזת של אירועים אלימים בישראל שכביכול בוצעו ע"י חובשי כיפות.
אבל היה לי עוד יותר עצוב שככה האירועים האלה תויגו - כאלימות של דתיים. כאלימות ימנית (מצחיק. הרבה אנשים, שאין להם מושג וחצי מושג בזרמים דתיים, יגידו לך שהחרדים הם "ציוניים" ויבלבלו אותם עם הציונות הדתית ועם היהדות המסורתית - "כי כולם אותו דבר - ימנים אלימים").

זה כמו משהו שדיפלו העלה לא מזמן לאינסטגרם שלו על היחס של התקשורת ושל הציבור לאלימות - ובזאת אסכם את דברי על צביעות להיום:
כשאדם שחור מבצע פשע - כל השחורים אשמים.
כשמוסלמי מבצע פשע - כל המוסלמים (והדת בכלל) אשמים.
כשנוצרי לבן מבצע פשע - מדובר באדם בודד שהשתגע, ירד מהפסים, ולא מייצג אף אחד מלבד עצמו.

מעניין, לא?

צביעות, אמרת?
השמאל הוא הראשון שצריך לבדוק את עצמו בנושא הזה.
הראשון.

הוא המציא את הצביעות.

למעלה