עוד צעד בדרך לתרומות ביציות חוקיות בישראל

• פותח הנושא elitp
  • פורסם בתאריך

elitp

New member
עוד צעד בדרך לתרומות ביציות חוקיות בישראל

אושר בקריאה ראשונה: השתלת ביציות מחו"ל יום רביעי, 9 במאי 2007, 8:46 מאת: צבי זרחיה, הארץ עוד אושר: תרומת ביציות למטרות מחקר, הולדה או הקפאה בתשלום, בדומה לתרומת זרע הכנסת אישרה אתמול בקריאה ראשונה הצעת חוק המאפשרת להשתיל בארץ ביציות מופרות מחו"ל. קבלת ביציות תתאפשר גם מתורמת מיועדת ומאישה נשואה. http://news.walla.co.il/?w=//1104060

הי דרומית יקרה ושאר הבנות../images/Emo13.gif

מה שלומכן? זוכרות שלפני כמה ימים ספרתי לכן שאני עוברת טיפולי הפריה כבר 3 שנים, מזכירה לכן אני חברה של אנגל היחידה לצערי הטיפול האחרון שוב נכשל והיה לי קשה מאד ועצוב אני מאד חזקה ולא מתכוונת לוותר עד שאהיה אמא זהו, זה ממש לא קל אך נתגבר בטוח אל ייאוש בנות, אנחנו ננצח בכל מה שנרצה הרגשתי צורך לשתף אתכן, כי אני מרגישה בכן חברות טובות שלי, הרי אני מכירה באופן אישי חלק גדול מכן שיהיה לכולנו יום נפלא ובשורות טובות בעתיד ריקי

elitp

New member
../images/Emo201.gifעצוב לשמוע

הלוואי והיה לי את כוח הרצון האדיר שיש לך.

barbushi

New member
ריקי יקרה

אני מצטערת לשמוע ומאחלת לך שזה יגיע בקרוב קרוב! ומחזקת אותך ושולחת נשיקות! אנחנו איתך. אני באמת מעריצה אותך על הגישה החיובית.אוהבת!

חלי 29

New member
ריקי ?

ריקי היי , הצטערתי לשמוע , את אישה חזקה, עם כל הכאב את היא זו שעוד מחזקת אחרים ? אל תתיאשי ואל תרפי בסוף זה יבוא !!!! סבלנות.... אני בטוחה שתיהי אמא נפלאה .. מחזקת אותך מפה !!!!

הי בננות יקרות

תודה על העידוד אני מוצאת בכן חברות אמתיות אתן פשוט מקסימות וכיף לי לשתף אתכן בכל מה שאני עוברת שתדעו לכן שאתן לא לבד בסיפור הזה של כמה קשה יהיה להביא ילדים לעולם גם נשים רבות כמוני ללא התסמונת, עוברות מאבק לא קל על מנת להרות ובזה שאני משתפת את מה שאני עוברת ומרגישה בקשר לזה, יש בי רצון לתת כח לאחרות לא להתייאש, כי בסוף כולנו נצליח ונהיה אמהות הטכנולוגיה מתפתחת והיום הכל אפשרי אוהבת אתכן ריקי

חלי 29

New member
לפעמים קשה להקלט להריון לא רק בגלל תסמונת

יש לי המון מכרים, ולחלקם היה קושי רב להקלט להריון. אני יכולה לספר לכם כל מיני מקרים אבל סיפור אחד קרוב קרוב לדעתי יותר ימחיש את עניין הסובלנות שכולנו דיברנו עליה. דודים שלי בשנות ה-40 לחייהם התחתנו בנות ה- 20 ניסו ניסו וניסו הכל מהכל הזרעות הפריות לאחר 7 או 8 שנות נישואים שלא הצליחו הם די התייאשו לדעתי למרות שהם אומרים שלא, הם אימצו ילד מגווטאמלה הביאו אותו לארץ בן פחות מיום, עשו ברית גידלו ואהבו אותו והשוססססס חבר'ה..... יש להם 2 בנות תאומות בנות 3 בלי טיפולים באופן ספונטני לחלוטין, אז תגידו לי אתם מה זה ???????!!!!!

אני לא ממש מבינה

כאשר דיברתי עם רופא נשים על תרומת ביצית, הוא אמר לי שיש שתי אופציות: האחת לנסוע לחו"ל ולבצע את ההחזרה שם, והשניה להביא לארץ עובר מוקפא ולעשות את זה כאן. אז מה בדיוק חידשו?

barbushi

New member
כן- חדשות טובות

מה שחידשו הוא שעכשיו כל אחת (עם הגבלות) תוכל לתרום. לא מובן לי למה מדובר פה על הבאת התרומה מח"ול כי החוק מדבר על מאגר שכל אחת (כמעט) תוכל לתרום.השאלה כמה יתרמו זה כבר נושא אחר. אני קראתי בעבר שיהיה על זה איזשהו תשלום. אבל אלה חדשות טובות! זה נראה שהחוק באמת יחוקק סוף סוף.

היי ענבר, מה שלומך?

נכון שאמרת שגם לך (כמו לבתנו) יש מסתם דו עלי בלב? היום היינו בבדיקה עם הילדה שלנו והרופא ראה שהעורק הראשי גדל בחצי סנטימטר ממה שהיה בפעם הקודמת, לפני חצי שנה. רצינו לשאול אותך אם גם אצלך זה גדל מפעם לפעם ובכמה, ובכלל כל מה שאת יודעת בנושא זה. אנחנו מודאגים כי הרופא אמר שחצי סנטימטר בחצי שנה זה הרבה. נודה לך מאוד אם תעני לנו בהקדם. תודה חמודה, ההורים של מתוקה

למעלה