עור אוכל את עצמו

Demension

New member
עור אוכל את עצמו

שלום לכולם! רק הצטרפתי לפורום ויש לי שאלה....כמו כולכם כאן גם לי יש אלרגיות ואם אני אתחיל לפרט על מה...זה יקח לי שמונים שנה!!! רק רציתי להגיש שאני שמחה שהצטרפתי, כי כשאני מתחילה לספר לאנשים על האלרגיה שלי הם מתחילים להגיד לי שאני סתם מתלוננת... אז טוב שיש עם מי להזדהות. בכול מקרה יש לי שאלה...אחת האלרגיות שיש לי היא לחומרי ניקוי, כמו סבון כלים,רצפות,חלונות,כלור וכו´... אז ברגע שאני נוגעת באחד מהחומרים האלה, יש לי מין תגובה שמתמשכת כמה ימים, שהעור שלי פשוט אוכל את עצמו מבפנים,ומופיעות לי כל מיני בועות של אוויר ומים...וזה לא מחזה נעים..אז אם יש למישהו פיתרון אני אשמח לשמוע! תודה.

"עור אוכל את עצמו" אפשר שלא עוד.

שלום רב לך, רק הצטרפת לפורום וכבר יש פרון לסבלך !היתכן?אם תעקבי אחר המלצתי -אכן כן! רק מי שמטפל ומביא להחלמתם של אלפי סובלים כדוגמתך ואחרים יכול להבין את פניתך ואת סיבלך(שלא לומר את היאוש והתסכול שלך).. לצערי לרפואה הקונבנציונאלית אין כלים להבין את התופעות האלה ולכן גם חוסר אונים במתן פיתרון לכך. ממליץ לך להתקשר למרפאת שאנן מס´ טל´ 03 6420699 ולהתיעץ עם עדי שאנן אשר טיפל בהצלחה בלא מעט מקרים שכאלה ואחרים. הטיפול בשיטת איפק (I.P.E.C) הוא טיפול אנרגטי המבוסס על טכניקות שונות כולל קינסיולוגיה (לאיבחון) אינו כואב כי אם נעים וללא תרופות. יודע שנשמע חלומי ודמיוני -זו המציאות אמת לאמיתה ! מומלץ בחום ומנסיון. לעניות דעתי זו השיטה היחידה היכולה לפתור את הבעיה ולגאול אותך מכל הכרוך בכך. ב ה צ ל ח ה. אבישי

Demension

New member
תודה

היי! שלום לכולם!!! רק רציתי להגיד תודה רבה רבה רבה, שעניתם על שאלתי,ופניתם אליי. :) אז בכול מקרה הלכתי לרופא, ובדקנו מה הבעיה...ואפילו גיליתי שיש לי אלרגיה לעוד חומרים! אבל זה לא חשוב...בכול מקרה אני עושה כל מיני טיפולים ומשחות מסריחות ודברים כאלה, אבל זה קצת עוזר אז בסדר. ואני מסתדרת וזהו. בייי מריה

חומרי ניקוי

שלום ייתכן וקים חומר אליו את רגישה ממליץ לעבור בדיקה הידועה בשם מטלית בה בודקים רגישות אלרגית בהצלחה, פרופ´ קיויתי

עור וחומרי ניקוי

שלום אן את זקוקה לבדיק מטלית שבודקת רגישות לאחד החומרים עמם את באה במע פרופ´ קויתי

למעלה