על הבוקר
ציוץ ציפורים

Ofra le

New member
על הבוקר
ציוץ ציפורים

בוקר טוב ויום נפלא לכולנו

בוקר טוב עפרה'לה וכולם

שיהיה יום טוב כאן לכולם,
מקווה לעבור את היום מבלי לשבור את הראש או את הרגליים,
ואם למישהו כאן יש מתכון זריז לארוחת הצהריים,
אני אודה לו מהלב והקרביים

Aronsona

New member
צפרא טבא עופרה יחפה וכל מי שכבר ער.

מעניין איך היו הגופות החצי עירומים בים של דאג אתמול.
אצלי האסוציאציה הזו לא משהו.

Jake Speed

New member
אולי כי כשאתה חושב על גוף חצי עירום

אתה חושב על שומן ושרירים רופסים?

אני חושב על כוסיות בביגוד מינימלי.

אבל היי, אני סתם גבר

כן, ומשני המינים.

השבתי לך ארוכות בנושא מעט יותר למטה,
בהודעת הבוקר שלי.
:)
אני צריכה להתעשת מהנימנום שלא מרפה,
נוסעת לזכרון יעקב.
יום טוב שיהיה, נתראה

poseidon111

Active member
הוא בדיוק דיבר על הנקודה הזו אתמול. יש

חופים שהוא היה בהם, שכדי לראות כוסית אחת, אתה נאלץ לצפות ב100 נשים שהמדוזות המזדמנות הן הרבה יותר סקסיות.
צריך לדעת לאיזה חופים ללכת. כמו למשל חוף "סולאריום" בים המלח.

ת'אמת?

מעניין אותי לדעת באמת, מהפן הגברי, למה לראות כוסיות בעירום על חוף הים, מהנה או מעורר יותר מאשר כוסיות בעירום מלא בדף האמצעי של פלייבוי או בגירסה העדינה שלו 'בלייזר'?
באמת אני שואלת, כי אני כאישה, כשאני רואה תמונה של איזה דוגמן עם גוף מרהיב ביופיו, אני נהנית מהצפיה לא פחות מאשר אם הייתי רואה אותו על חוף הים. אבל יכול להיות שאני מבלבלת את המוח כי אף פם לא יצא לי לראות דוגמן מרהיב ביופיו על חוף הים

רק בעלי כרסים רופסים עם רגלי קפיסים

רינתי77

Active member
ההבדל הוא בממשות, כמובן.

לראות את הדבר האמיתי, כשלצורך העניין זה יכול להיות כל דבר,
זאת החוויה הגדולה ביותר. גם התמונה הטובה ביותר לא תשווה לציור
המקורי, למשל.

אבל במציאות הממשית

בדרך כלל זה לא תואם את מה שאנחנו רואים בתמונה או בטלויזיה.
גם הדוגמנית היפה ביותר, לפעמים כשאתה רואה אותה במציאות גם אם זה בבגד ים מינימלי, אתה אומר לעצמך: וואיי היא רזה מדיי או משהו כזה למרות שבז'ורנלים אתה מזיל ריר למראיה.
אין להשוות זאת לציור אורגינלי מול רפרודוקציה. בצילום אפשר לעגל פינות ולמחוק חצקונים ופצעונים, מה שבמציאות אי אפשר להסתיר מהעיניים.
עכשיו אני לא מדברת על מפגש אינטימי בין גבר לאישה כאשר שם לממשות יש ערך מוסף. אני מדברת סתם על צפיה באישה ערומה בחוף נודיסטים כלשהו. כאילו מה מגרה בזה יותר מאשר בטלויזיה?

רינתי77

Active member
מה שמגרה בזה היא האפשרות, גם אם היא

תיאורתית בלבד, לגעת. לגעת בגוף חי ומגיב. החושים שמעורבים
בכך הם יותר מחוש הראיה שהוא היחיד שאנו משתמשים בו כשמביטים
בתמונה. כלומר, החוויה היא שלמה יותר.

אבל נצא מתוך הנחה

שאת לא יכולה לגעת אלא לראותה בלבד, ואפילו לא להתקרב, עדיין אני חושבת שזה מרגש יותר בקטע של המציצנות הטבועה בנו משחר ילדותנו...

רינתי77

Active member
אז את חוזרת לשאלה המקורית שלך מפני שגם

לצפות בתמונות מספק את המציצנות. אז למה יותר מרגש להציץ
בלייב?

זה מה שאני לא מבינה

לצפות בתמונות לא מספק את יצר המציצנות כי התמונות גלויות לעין כל. את יכולה לדפדף בחוברת ולצפות בתמונות כמה שאת רוצה. לעומת זאת, במקרה של ילדים, לעלות על כיסא ולהציץ מהחלון לשכנה שמחליפה בגדים, זה אכן יצר המציצנות שכנראה מספק יותר מסתם לבהות באיזו תמונה יפה ככל שתהיה.
הרי אותו הגבר שרואה בחורה עירומה משתזפת על החול, הרי הוא לא ייגע בה ולא יריח אותה ומקסימום הוא יצפה בה מרחוק, ועדיין הוא יהיה מרוגש יותר מאשר דפדוף בז'ורנל הכי איכותי שיש. הרי אין כאן פעולה של חוש המישוש הריח או הטעם, אלא אך ורק הידיעה שאתה מסתכל על משהו שהוא אסור לצפיה כי מגיל הילדות אסור היה להציץ לבנות בשירותים או במקלחת. לדעתי זאת הסיבה האמיתית ולא הקטע של הממשות.
כשאת מסתכלת על תמונות מטוסקנה, את לא מריחה את האויר הבשום ולא נושמת את האויר הצלול ורואה את העלים נעים ברוח. לכן במציאות היא תמיד תהיה יפה יותר מאשר בתמונה. לא כך עם אישה ערומה, אלא אם כן אתה בקטע אינטימי וזה כבר משהו אחר.

Aronsona

New member
אני מוכרח לומר לך יחפה,

שעירום מלא כמעט אף פעם לא היה יותר סקסי בעיני מעירום חלקי\מרומז. כך שבפוטנציאל, חוף הים יותר סקסי מעמוד האמצע של פלייבוי. ברור כמובן שהבנות הנבחרות לעמוד האמצע, נראות כנראה טוב יותר מהממוצע לגבר ממוצע.
לי אישית יש בעיה עם כל מה שמלאכותי, ואני לא מתקוון לפגוע באף אחד.

למעלה