על הקשר המשפחתי הכללי והחיים בארון/מחוצה לו.

זה נשמע פשוט ומיושן אולי, אבל אתמול הבנתי שהקשר הכללי שלי עם אחותי משפיע על הנוחות/אי נוחות שלי איתה בשיחות.
אז כמו שלא נוח לי לדבר איתה על פוליטיקה (כי אין הסכמה, היא מפגינה נגד ביבי, אני תומכת בו במובן מסויים. וזו רק דוגמא). כמובן שלא נוח לי לספר לה על אהבתי לנשים ספציפיות או בכלל. באופן כללי לידה אני חשה צנזורה. שלא כמו ליד השנייה. אומנם גם היא לא קרובה אלי, אבל אני יכולה לחיות עם קשר הביזנס הזה.
בסופו של דבר, עם קשר הביזנס יצא לי להעלות את אהבתי לנשים, בשיחה קצרה, על הדרך. משהו דומה קרה עם אבא.
אבל עצוב משהו שדווקא אחותי שחשבתי לצאת בפניה מהארון דבר ראשון והגדרתי אותה כאשת סודי, כל השנים, עושה הכל כדי להסתכסך איתי גם מבחינה כללית כמו פוליטית וכמו מה שקורה בצלחת (היא טבעונית ואני לא וזה כל הזמן באוויר). אני בכנונות/נרתעת מהטונים שלה למרות שגוערים בי.
זה מורכב ועצוב.
איך זה אצלכן?

נערך לאחרונה ב:
אצלי זה אחרת דוקא מקבלים באהבה. והמון בדיחות על זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
אצלי זה אחרת דוקא מקבלים באהבה.והמון בדיחות על זה
איך היא תקבל אני די מהמרת שחיובי. זו לא הבעייה. שיערתי תמיד שכן.
הבעייה שהיא גורמת לי לחוסר נוחות והתרחקות כללית ממנה. שזה עצוב ובעייתי מהמון סיבות שלא יכולה לפרט כאן. מי שחשבתי שיש לה קשר טוב איתי הופכת אותו לקר משהו וביזנס בפני עצמו. אחרי 120 של ההורים מאמינה שיהיה קשר משפחתי של ביזנס בין שלושתינו.

נערך לאחרונה ב:
גם אצלי הקשרים הם חמים קרים.תני לה לחיות את החיים שלה כרצונה ואת תחיי את שלך פשוט פחות חשיבה עליה.ואם היא תגיד משהו שלילי אפשר תמיד ליישב סוג שיח או להגיד פה עובר הקו

גם אצלי הקשרים הם חמים קרים.תני לה לחיות את החיים שלה כרצונה ואת תחיי את שלך פשוט פחות חשיבה עליה.ואם היא תגיד משהו שלילי אפשר תמיד ליישב סוג שיח או להגיד פה עובר הקו
זה מאתגר אחרי ילדות קשה ובודדה משהו ללא חברים מחבקים אלא מציקים. צלקת מאוד טחונה וכואבת שלא מצליחה להשתחרר ממנה. המשפחה המחבקת/תומכת משהו בבית נתנה לי חמצן בילדות.

את יודעת בטבע שלנו לחפש אהבה אצל משפחתנו ואז חברינו. בכל מיקרה אם תרצי אוזן קשבת אני תמיד פה בשביל הפריקות שלנו
נ.ב, זה המשפחה שיש לך take it or בצורה מסויימת לא

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

רjה

Active member
אני בקשר תכוף רק עם אמא שלי. כל המשפחה של אבא שלי התרחקה מאיתנו. אחי בא לעזור לאמא שלי לקנות אוכל אבל איתי הוא כמעט ולא מדבר בטלפון, לא בווטצאפ, לא שולח הודעות. הוא גר עם אישתו. מצד שני אם אנחנו מתראים זה רק אצל אמא שלי ואז הוא מדבר איתי אבל תאכלס יש לי רק את אמא שלי. אבא שלי נפטר. אני היחידה שיודעת על האהבה שלה. רק בפניי יצאה מהארון. השבוע יצאתי בפניה מהארון כא.מינית וא.רומנטית. יש לי אמא ליברלית ומקבלת אפילו שהכרתי טרנסית שלא עברה ניתוח לא הייתה טרנספובית. גם יש ידיד משפחה ביסקסואל שלפני הקורונה היינו מתארחים אצל המשפחה שלו(סבתא שלו חברה טובה של אמא שלי) כל חג והכרנו את הבן זוג שלו לשעבר. אגב אמא שלי מקבלת את עצמה ואת הנטייה המינית שלה אבל עדיין בארון.

אני בקשר תכוף רק עם אמא שלי. כל המשפחה של אבא שלי התרחקה מאיתנו. אחי בא לעזור לאמא שלי לקנות אוכל אבל איתי הוא כמעט ולא מדבר בטלפון, לא בווטצאפ, לא שולח הודעות. הוא גר עם אישתו. מצד שני אם אנחנו מתראים זה רק אצל אמא שלי ואז הוא מדבר איתי אבל תאכלס יש לי רק את אמא שלי. אבא שלי נפטר. אני היחידה שיודעת על האהבה שלה. רק בפניי יצאה מהארון. השבוע יצאתי בפניה מהארון כא.מינית וא.רומנטית. יש לי אמא ליברלית ומקבלת אפילו שהכרתי טרנסית שלא עברה ניתוח לא הייתה טרנספובית. גם יש ידיד משפחה ביסקסואל שלפני הקורונה היינו מתארחים אצל המשפחה שלו(סבתא שלו חברה טובה של אמא שלי) כל חג והכרנו את הבן זוג שלו לשעבר. אגב אמא שלי מקבלת את עצמה ואת הנטייה המינית שלה אבל עדיין בארון.
אכן מורכב אצלך... הצינית שבי תענה לך: ממש טלנובלה. חח, אבל הרצינית/רגישה שבי תגיד: בעייתי ואמן ייפתר.

in bal1

Well-known member
הי, אמנם אני סטרייטית בעלת משפחה, אבל לדעתי חלק מהדברים שאת כותבת פה מתאימים לכולם. למשל אחיך. אני לא חושבת שהוא לא רוצה לדבר איתך. פשוט יש לו כבר משפחה משלו והוא יותר איתם שזה אך טבעי. ולגבי הנטייה המינית שלך, יכול להיות שהמשפחה שלך כבר לוקחת את זה באופן טבעי ונורמלי והם לא חשים צורך לדבר על זה יותר מדי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
הי .אמנם אני סטרייטית בעלת משפחה אבל לדעתי חלק מהדברים שאת כותבת פה מתאימים לכולם.למשל אחיך.אני לא חושבת שהוא לא רוצה לדבר איתך.פשוט יש לו כבר משפחה משלו והוא יותר איתם שזה אך טבעי.ולגבי הנטייה המינית שלך,יכול להיות שהמשפחה שלך כבר לוקחת את זה באופן טבעי ונורמלי והם לא חשים צורך לדבר על זה יותר מדי.
את לא חושבת שאפשר לשמור טוב על קשר אחים?
שוב מביאה ממני:
2 האחיות שלי מסוכסכות ביניהן שנים. אימי הסתכסכה תכל"ס עם אחיה והעובדה שחי בחו"ל תורמת לזה.
מצד שני בין אבי ומשפחתו יש קשר לא רע כל השנים (גם בחו"ל) כמו למשל שיחת טלפון שבועית או whatsapp די יומי.
לגבי הנטייה/קבלה מינית-אמן שזה די מובן מאליו ומקובל.

in bal1

Well-known member
הי.שוב סיכסוכים משפחתיים יש בהרבה משפחות.רק זה נראה שאת לוקחת את זה על עצמך ואת ישר מקשרת את זה לנטיה המינית שלך.עובדה שמה שאת כותבת פה אנשים במשפחתך כבר מסוכסכים ללא קשר אלייך כלל.

הי.שוב סיכסוכים משפחתיים יש בהרבה משפחות.רק זה נראה שאת לוקחת את זה על עצמך ואת ישר מקשרת את זה לנטיה המינית שלך.עובדה שמה שאת כותבת פה אנשים במשפחתך כבר מסוכסכים ללא קשר אלייך כלל.
זה מקשה עלי מאוד בתהליך היציאה מהארון מולה או לדבר איתה כללית. וזה כואב, משמעותי ומאכזב...

in bal1

Well-known member
נסי אולי לדובב אותה ע"י זכרונות ילדות משותפים,דברים שנהנתם,שהצחיקו אתכן שהייתן צעירות.כמו את זוכרת איזה צחוק היה ש...אולי כך קודם כל יישבר הקרח.ואז אולי לאט,לאט תשאלי אותה בעדינות אם לה יש זוגיות תקשיבי לטון דיבור שלה.אם משתפת פעולה בצורה נחמדה או פחות.ואז תחליטי איך להמשיך.

נסי אולי לדובב אותה ע"י זכרונות ילדות משותפים,דברים שנהנתם,שהצחיקו אתכן שהייתן צעירות.כמו את זוכרת איזה צחוק היה ש...אולי כך קודם כל יישבר הקרח.ואז אולי לאט,לאט תשאלי אותה בעדינות אם לה יש זוגיות תקשיבי לטון דיבור שלה.אם משתפת פעולה בצורה נחמדה או פחות.ואז תחליטי איך להמשיך.
היו שנים יותר טובות, שנים שהיינו ממש קרובות לדעתי. אפילו שהייתה אובססיבית משהו אלי וראתה בי (לטעמי) הילד שאין לה והיא רוצה. אבל מאז שהפכה לשמאלנית, טבעונית וכך מגדלת את בנה, לא מוכנה לדעתי שיחשף לגישה אחרת נוצרה הבעייה. הצלחת והפוליטיקה אלה נושאים מאוד משמעותיים אצלי והיא נחשבת לטבחית במשפחה בבית וכל מפגש משפחתי. ונפגשים המון. אני בת 34 והיא מבוגרת ממני בכ4-5 שנים. לא בטוחה שעם אב הילד יש באמת זוגיות בגלל המרחק, אבל אולי טועה. אמן שימצא הפתרון... שבת מזל דלי כמוני תמצא את הנוחות והיכולת להתמודד עם כך.

נערך לאחרונה ב:

in bal1

Well-known member
הי גם אני מזל דלי.רק לא הבנתי מה הקשר לזה שהיא טבעונית,שמאלנית מגדלת את הילד שלה כפי שהיא חושבת לנכון לחשיפה שלך לפניה?

היא לא מוכנה שיראה אותי למשל אוכלת מן החי (ואני אוכלת הרבה מן החי) לא נוח לי לדבר איתה על פוליטיקה, על דברים אישיים/אינטימיים כמו למשל אהבתי לנשים, הנשים שאהבתי. אני מצנזרת את עצמי לידה כל הזמן. בתחושה שהטון שלה יעלה, אבל ליד הורי, אחותי השניה וחברים הרבה יותר קל לי. ממה שאני יודעת פשוט מזל דלי לא אוהב פוצי מוצי ואינטימיות. וזה הכי טבעי אצלי-לא אוהבת את הפוצי מוצי הזה. היא מזל אריה והכי אוהבת מגע ופוצי מוצי וזה מקשה.

in bal1

Well-known member
אוקי אז אולי לידו לא תוכלי בשר.הרי אתם לא חיים באותו בית נכון? על פוליטקה אכן עדיף לא לדבר.וכפי שאמרתי על אחותך היא כרגע עסוקה עם הילד.מה שאני מציעה שתחיי את חייך,היא תחייה את חייה תפגשו אצל אמא שלכן.ואולי את השיחה תעשי לא ליד הילד.
זה נראה שאת מאד מחפשת את האישור שלה.באמת אין צורך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
אוקי אז אולי לידו לא תוכלי בשר.הרי אתם לא חיים באותו בית נכון? על פוליטקה אכן עדיף לא לדבר.וכפי שאמרתי על אחותך היא כרגע עסוקה עם הילד.מה שאני מציעה שתחיי את חייך,היא תחייה את חייה תפגשו אצל אמא שלכן.ואולי את השיחה תעשי לא ליד הילד.
זה נראה שאת מאד מחפשת את האישור שלה.באמת אין צורך.
זה מאתגר ומבאס מאוד לצערי... בכל זאת היסטוריה של חיים לא קלים בלי הרבה הנאות...
לגבי הלחפש את האישור שלה, לא חשבתי שמחפשת אותו. עצוב שאולי זו הפרשנות ההגיונית הזו עלתה.

in bal1

Well-known member
הילד ידע מתישהו שיש לאנשים העדפות מיניות בכל מיני צורות

למעלה