על רייקי והילינג ומה שביניהם....

על רייקי והילינג ומה שביניהם....

מצרפת שירשור שהעלתה יפעת בקומונה...
• אוקי..חוזרים ללימודים...ו yifatushtush ו 18:07 | 11/04 ועם כל מה שלמדנו היום,התעוררו בי שאלות. האם ממש לכל דבר יש אנרגיה כלשהי? מה ההבדל בין הילינג לרייקי? מה באמת עוזרת המאגיה? (אני באמת לא רוצה להתעסק בזה בחיים!) מה זה טארוט? זהו....אשמח אם תענו לי! אגב, למרות שאני בכיתה ה', קיבלתי 97 במבחן של כחתה ו'...(אני ב"תגבור" לכיתות גבוהות..אני קצת יותר מהירת הבנה (מה שהרבה קוראים לזה מחוננת..) משאר הילדים..מה אתם חושבים על זה..?) • קשה לי לקלוט שאת בכיתה ה'..ו angelitush1 ו 18:19 | 11/04 אני מקווה שזה לא מעליב אותך יפעתוש.. את כל כך בוגרת..ומדהימה... שזה לא נתפס לי!!!! ברור שאת מחוננת... אז ככה לשאלותייך... מאגיה- אכן לא כדאי להתעסק בזה..זו מין "תורה" של מעשה כשפים למינהם..למען גרימת תוצאות מסויימות בחיים.. למשל..למשוך זיווג..או פרנסה.. חלילה לקלל מישהו וכוליי..כל מה שנעשה במאגיה..זה בעצם מין "טקס" לרוב עם נרות ולחשים מסויימים..קמעות וכוליי.. רייקי-והילינג= לא מומחית בזה.. יודעת בגדול שרייקי זה סוג של שליחת אנרגייה...עם סמלים מסויימים על ידי התחברות וחניכה לתדר הרייקי. הילינג- זה יותר כוח אנרגייה מהידיים של המטפל אל המטופל.. זה ממש בכללי... טארוט- זה סוג של חפיסת קלפים שיש העושים בהם שימושים שונים.. ייעוץ..הכוונה...ומה שאני לא כל כך אוהבת..ניסוי לחזות את העתיד.... ואם תרצי יש הרבה מידע באתרים כמו .."אמא אדמה" או "אלטרנטיב לי" • וואו יפעתתתתתכל הכבודו קסמי אהבה ו 18:24 | 11/04 היא גדולה היא גדולה היא גדולה!!!! כל הכבוד איזה ציון!!! מזל שביה"ס יכול לתת לך חומר לימוד שמתאים לך, תחשבי שיכול היה להיות מאוווווווד משעמם אם לא היו מתגברים אותך. אז לגבי שאלותייך, כן, לכל דבר יש אנרגיה גם לשולחן, כסא, עץ, חתול ואפילו מדוזה ההבדל בין הילינג לרייקי, ברייקי המטפל לא מעביר אנרגיה ממנו, אלא הוא בעצם צינור שמעביר אנרגיה מהקוסמוס אל האדם המטופל. בהילינג המטפל מעביר גם אנרגיה שלו, וגם יכול לספוח לעצמו אנרגיה מהמטופל. לכן אחרי הילינג המטפל עייף. מאגיה...לא יודעת לא מתעסקת בזה, לא מתקרבת לזה....בטח יהיו פה כאלה שיודעים ויוכלו להסביר לך. טארוט אלו קלפים עם ציורים המשמשים לייעוץ אישי. לכל קלף יש "סיפור" שמייחד אותו וכשפורסים לשואל כמה קלפים מצטיירת תמונה שעוזרת לכוון ולייעץ לשואל. פעם ,לפני מאות שנים, השתמשו בטארוט כקלפי משחק. • יפעת , את מרשימה ביותר...ו אני Tamara ו 01:42 | 12/04 אני עובדת עם ילדים ויצרתי כתות רייקי מיוחדות לילדים ולבני נוער. מאד מושך אותי לעבוד עם ילדים ובני נוער ולמצוא דרך לשמר להם את היכולות שאובדות להם מן הסתם.... אני לא בארץ אחרת הייתי מזמינה אותך לכתה שלי.... אבל יש כאלה שמלמדים. אני חושבת שרייקי יכול לעשות לך פלאים. מאד ממליצה לך ללמוד דרגה I. רייקי היא אנרגיה אוניברסלית שבאה ממקור טהור. יש המאמינים שזה מאלוהים ויש המאמינים בכוח עליון. זוהי אנרגיה מיוחדת שעושה רק דברים טובים ולא יכולה להזיק...וכאשר מתחילים לעבוד אתה מתרחשים דברים מופלאים.... יש בארץ כאלה שמלמדים ילדים. יש את משה בש בחדרה (תסתכלי באתר שלו...) ובטח יש עוד. תעשי חיפוש על פי רייקי וילדים. יש לך יכולות . מן הסתם את בטח נשמה גבוהה עם המון ידע....לכי בקצב שלך, סמכי על הלב, האינטואיציות וההדרכה. למדי רק דברים שמרגיש לך נוח אתם, או עם אנשים שנעים לך בחברתם. את מוזמנת לבקר בפורום רייקי של תפוז, היה שם דיון לפני כמה זמן לגבי ההבדל בין רייקי להילינג. בהצלחה! • למדתי הילינג, ועושהו שחרטל13 ו 06:48 | 12/04 מדייי פעם... בהילינג - המטפל הוא צינור לחלוטין. שום דבר לא בא ממנו. מה שכן - אין שימוש בסמלים כמו ברייקי. • יפעת לדעתי הלא ממש מלומדת בענייןו רותי 11 ו 08:32 | 12/04 עדיף יהיה לך להתחבר להילינג - כי ברור לי משום מה שיש לך את זה - ושאת יכולה להתחבר לזה לבד אנרגיית ההילניג מגיעה ממקור גבוה יותר וישירות למטופל בלי צורך בסמלים - בהילינג עד כמה שאני יודעת (וזה קורה גם ברייק אם אינני טועה) יש הדרכות (ישויות) שעוזרות בתהליך. ולגבייך אני פשוט כל פעם נדהמת מחדש כשאני קוראת את מה שאת כותבת. את ילדה מדהימה • קסם אגב לגבי הילדים שלךו רותי 11 ו 08:47 | 12/04 יש להם כלים ויכולות הרבה יותר מתקדמים וחזקים מרייקי וכל זה הם באים עם כלים של עידן חדש, וזה הרבה יותר עוצמתי הם ממש לא צריכים את הרייקי אני אישית בגלל שאני מכירה את אותם כלים אני פשוט מלמדת אותם להשתמש בהם למרות שהבן הקטן שלי לפעמים מנסה לעשות לי הילינג כי הוא היה רואה אותי לפעמים מטפלת באנרגיה אוניברסלית, אז הוא גם מנסה להעביר ידיים מעל המקום הרגיש.

...המשך....

• אין ספק שיש להם יכולות רבות יותרו קסמי אהבה ו 08:52 | 12/04 וברור לי שהאנרגיות שלהם מגיעות/נשלחות בדרכים לא קונבנציונליות לנו ואני מתכוונת שהאנרגיות הללו מגיעות דרך הצחוק שלהם דרך העיניים הגדולות והזוהרות שלהם דרך הציורים שלהם אפילו דרך משחקי המחשב עד כמה שזה נשמע תמוהה. במשחקי המחשב הם נכנסים לעולם משלהם וההתמרות נעשות בינם לבין עצמם. גם הילדים שלי כך מדי פעם "מטפלים" ברייקי בעצם, למה במרכאות??? אולי הם כן מטפלים ברייקי.... • קצת על רייקיו אני Tamara ו 19:46 | 12/04 אני יודעת שאנרגיה זו אנרגיה, אבל במקרה של הרייקי, מדובר בסוג מסויים של אנרגיה שמגיע ממקור שונה ויש לו דרך ספציפית לפעול על הגוף. עובדה שלא כל אחד יכול לעשות רייקי במובן של העברת אנרגיית הרייקי לשמה. עובדה שאת היכולת להתחבר לאנרגיית רייקי מקבלים בטקס שנקרא "כוונון" שרק רייקי מאסטר יכול להעביר אותו.... גם אני תהיתי אם אנרגיית הרייקי שונה מאנרגיה שמועברת בטיפולי הילינג. את התשובה לכך מצאתי בספרים של ויליאם לי ראנד שהוא ראש המרכז הבינלאומי ללימודי רייקי ובר סמכות בתחום. הוא מספר שכאשר התחיל ללמד רייקי הזמין כמה הילרים מנוסים ואנשים בעלי יכולות אנרגטיות לכיתות שלו. הם אמרו לו במפורש שהאנרגיה של הרייקי שונה, הרבה יותר עוצמתית. ברייקי יש המון הדרכה. בדרך כלל החל מדרגה שנייה מתחילים לעבוד עם המדריכים. אני אישית מרגישה את הנוכחות שלהם, ומקבלת המון הדרכה. מכירה אנשים שמריחים ריחות מסויימים בזמן הרייקי.... לא תאמינו אבל יש לי מטופלת בת 14 שרואה אנרגיות בצבעים. כבר כמה זמן היא אומרת שכל פעם שאני מתחילה לטפל היא רואה כתם די גדול בצבע כחול מרחף ליד דלת הכניסה של חדר הטיפולים.... היום היא שכבה על המיטה לפני שהתחלנו, סתם בדקתי לה את הצקרות והיא ואמרה שעדיין לא רואה כלום....איך שהתחלתי י להתכוונן לתחילת הטיפול היא אמרה שזה מייד הופיע. גם אמא שלה ראתה אותו במהלך כיתת רייקי.... (רק אני לא רואה כלום ). אין לי ספק שמדובר באיזו ישות מלווה או מסה אנרגטית כלשהי שקשורה לרייקי. אבל זה סתם משהו שרציתי לשתף אתכם. רק שתדעו שהאנרגיה של הרייקי באה ממקור מאד נקי ועוצמתי. זוהי ממש אנרגיה אינטלגנטית....זה מדהים איך היא מנחה את המטפל...זה מדהים איך אפשר לטפל באמצעותה מרחוק. הייתה לי תקופה שהייתי מרגישה כאב מסויים באזורים בגוף בזמן הטיפול. בהתחלה חשבתי שקיבלתי משהו מהמטופל (למרות שאני תמיד עושה הגנות) עד שהבנתי שזו מעין הנחייה שאני צריכה לטפל במקום הזה אצל המטופל, ובאמת ברגע שהייתי מניחה שם ידיים הכאב היה נעלם. כמה פעמים הידים שלי נמשכות למקום ספציפי והמטופל מדווח באמת על בעיה שם.... והכי מדהים זה הסמלים: יש להם יכולות טיפול מגוונות ועצומות. ברייקי קרונה יש אפשרות לשיר את הסמלים. כשאני שרה את הסמלים, הקול שלי משתנה ומקבל עוצמות שאני לא מכירה בעצמי. זה ממש לא אני, זו האנרגיה שעוברת באמצעותי ומשנה לי את כל בית החזה.... יש לי מטופלת רגישה מאד לאנרגיות ופעם אחת שהקרנתי לה סמל בשירה על צ'קרת השורש היא הרגישה איך כל הקונדליני שלה נפתח ובועות אנרגיה עולות לה במעלה עמוד השדרה דרך הצ'קרות. בסמל אחר היא ממש הרגישה איך אנרגיה שלילית עוזבת לה את הגוף. וכל זה בלי מגע, רק בשירה של שם הסמל 3 פעמים לכל סמל.... זה מדהים בעיני הקטע הזה...איך סמלים (רובם במקום סמלים טיבטים) הם סימנים אנרגטיים ואילו עוצמה טמונה בהם! טוב סתם רציתי לשתף.... ריקיי זה עולם מרתק ודרך נהדרת להתוודע לעולם האנרגיות. וככל שנכנסים עוד יותר עמוק מגלים עוד יותר.... • תודה על השיתוףו שחרטל13 ו 22:52 | 12/04 נהנתי לקרוא! • מדהים ו דגנית ו 23:51 | 12/04 אין ספק שהאנרגיה של הרייקי היא אנרגיה מדהימה, ואכן ישנן יישויות רייקי שמצטרפות לטיפולים. תודה שסיפרת, מעניין לקרוא! • בבקשה....יש לי המון סיפוריםו אני Tamara ו 01:00 | 13/04 אני אכתוב מדי פעם אם יש התעניינות. הסיפור הכי מעניין שהיה לי זה של אשה שמתה מוות קליני וחזרה לחיים. רק בקיצור, הרייקי החזיר אותה לרגע התאונה שהתרחשה 10 שנים קודם והיא חוותה את הכאב מחדש במהלך הטיפול בצד השמאלי של גופה שנפגע בתאונה...היא גם ספרה לי על החוויה של המוות: היא חשה את עצמה מטפסת בעננים לבנים, כמו צמר גפן עם שקט אין סופי.....תחושה של שלווה עצומה. .וברגע שחזרה לגוף שלה היא הרגישה פתאום כאב עצום, כל האידיליה נגמרה. שקוראים על חוויות כאלה בספרים זה דבר אחד, שפוגשים מישהו שמספר לך את זה כחוויה אישית זה כל כך מרשים ומרגש. ולגבי הילינג, אני יודעת שיש שיטות מאד חזקות. למשל כמו טתא הילינג (שלא חוויתי). פשוט אני מכירה רק את הרייקי. אני בטוחה שלהילרים מנוסים יש גם סיפורים מעניינים. הצרה שלאנרגיה אין כתובת אז קצת קשה להתחקות אחרי ההבדלים....זה רק מעדויות של הספרות המקצועית על הרייקי. • קסם הרייקי..ו דגנית ו 01:21 | 13/04 לרייקי אנרגיות מדהימות בפני עצמו לא התנסתי בסוגים אחרים של רייקי.. הסיפור שלך מדהים. בהחלט מעניין.. הרייקי החזיר אותה? את כמטפלת החזרת אותה? עשיתם דמיון מודרך לאותו הרגע? השאלה היא אם מתוך כוונה או הזכרון פשוט צף ועלה? מרתק. -- רייקי, הילינג.. הכל מדבר על ריפוי. הרייקי הוא סוג של הילינג, הוא כלי לריפוי. אני לא חושבת שממש צריך למצוא הגדרות, או שמות, או שלבים של כוח או עוצמה. אני חושבת שכל אחד מתחבר למה שמתאים לו. כל אחד מתחבר לאנרגיה שבעזרתה הוא יכול להיות מטפל הכי טוב. ובעצם.. אולי בכלל אין הבדל. הכל כלים אנרגטיים על מנת להתחבר לאנרגיה. אז בהילינג יש כלים מסוימים וברייקי יש את הסמלים, ובעצם אפשר גם בלי. ועוד יותר.. אפשר ביחד. • תמרה מדהים ביותרתודה רבה.ו נעמי 10 ו 13:19 | 13/04 כייף לא נורמלי לקרוא את ששיתפת. הרגשתי לחץ עצום בצ'אקרת הכתר ובכלל בכל הראש.נהנתי לקרוא ולקבל כלים נוספים ממך לגבי כתם הצבע שהילדה רואה. בתחילת טיפול רייקי לי אישית או כשאני שולחת לרחוק אני רואה באופן קבוע עיגול בתוך עיגול בתוך עיגול בשלל צבעים כל פעם צבעים אחרים הבנתי שזו הדרכה בשבילי כדי לדעת באיזו צ'אקרה לטפל. אשמח לשמוע את דעתך. ושוב המון תודה. • וואו! אני רוצה ללמוד רייקיו yifatushtush ו 15:57 | 13/04 פשוט לראות אנשים מאושרם :)

אני Tamara

New member
תשובות לדגנית ולנעמי

זה קצת יצא מעורבב שהדיון הועתק אז אענה לשתיכן: דגנית לגבי האשה ההיא, בחווית המוות והשיבה היא נזכרה אחרי התאונה אבל אף אחד לא ידע להסביר לה מה קרה. רק שנה אחרי היא פגשה רופא שהסביר לה במה מדובר. אבל מאז התאונה החיים שלה השתנו כליל והנשמה שלה נותרה בחלקה למעלה... בחיים לא נתקלתי בכזה דבר, נשמה שכלואה בגוף הפיזי שלה. אני אכתוב בהזדמנות את הסיפור המלא כי זה מרתק. אבל בגדול זה היה מאד עצוב....לחשוב שנשמה לא באמת רוצה להיות כאן....בחיי יום יום זה מתבטא אצלה בדכאון תמידי, חוסר יכולת להיות עם הרבה אנשים או לסבול יותר מדי גירויים. היא ישנה המון והזמן היחידי שטוב לה זה כאשר היא עושה מדיטציה במשך שעות, ואז הנשמה מרחפת לה בעולמות רחוקים... ולנעמי - לגבי הצבעים. אני אישית רואה רק סגול וירוק , גם מעורבבים אחד בתוך השני ונעים בתור מעגלים. חשבתי שזה בגלל שאלו הצ'קרות הדומיננטיות שלי שקשורות לרייקי, עד שקראתי כאן הסבר של רותי (נדמה לי) שמדובר בצבעים של ההילה. גם מטופלים רואים את הצבעים האלה בשעת טיפול לפעמים ויש כאלה שרואים גם את צבעי הצ'קרות התחתונות. אני לא בטוחה שזה מעיד על צ'קרות שזקוקות לטיפול , אבל ראיית צבעים היא דבר מאד אישי, הבנתי שגם אנשים רואים צבעים שונים לאותה תופעה, אז את צריכה לנסות ולראות אם זה באמת עובד אצלך בטיפולים בתור אינדיקציה לאופי הטיפול.

דגנית

New member
יש דבר כזה, נשמה שכלואה למעלה?

הרי אם הנשמה למעלה.. הגוף לא מחובר אליה, ולכן יש מוות אני חושבת שיש פה עבודה על האמונה שהנשמה שלנו היא אנחנו, עבודה על תחושת החיבור בין הנשמה-הגוף-והנפש שלנו עבודה על כל שהכל שלם אחד מושלם קשה לי להאמין שהנשמה שלנו יכולה להישאר במקום אחר, אחרת היא לא היתה חוזרת לחיים.. אלא נשארת שם והגוף הפיזי היה מת. אני חושבת שמשהו בתפיסה פה לא נכון, אבל יכול להיות שאני טועה. מאוד ממולץ לקרוא את הספרים .. של שורשים בזמן, וגלגול נשמות כדי להבין. הספרים שלי כלואים כרגע בתוך ארגזים.. ואני לא זוכרת את השמות המלאים. אבל כדאי להפנות אותה לספרים של אנשים שחוו מסעות דומים. כי לפעמים מה שקורה, הוא לא שהנשמה כלואה שם למעלה ולא חוזרת אלא.. שהגוף שלנו, הנשמה שלנו נזכרה בטוב שהיה שם, באור באהבה האינסופיים ולכן קשה לה לחזור לכאן ועכשיו למציאות שלנו. אבל.. זה סוג של שיעור שצריך להתמודד איתו איך לנתב את האנרגיות והאהבה האינסופית שספגה שם לעומת המצב שלה כאן.

מרתק../images/Emo24.gif

אני אשתדל להעתיק לכאן דיונים מעניינים מהקומונה בצורה יותר מסודרת

אני Tamara

New member
דגנית, שאמרתי כלואה

התכוונתי בעצם שהנשמה לא השתחררה מהעולמות הגבוהים בצורה טובה...יש לה בעיה עם החיבור עם הגוף הפיזי... תמיד היא לא הרגישה בנוח עם הגוף שלה, גם כילדה... אני חושבת שהנשמה שלה זימנה את התאונה הזו כדי להסתלק מהעולם והיא אכן הודתה שלא רצתה לחזור אבל עשתה זאת רק בגלל הבת התינוקת שלה, אחרי שראתה את העגלה של התינוקת זרוקה מחוץ למכונית בזמן שריחפה למעלה... ומאז הנשמה שלה חצוייה בין שני העולמות. והיא באמת ברחה בסוף מהטיפול כשהגענו לשלבים של הקרקוע והשינוי....ומעניין שאיך שהייתי מתחילה לעשות לה רייקי, ישר היא הייתה מרגישה איך הנשמה עוזבת את הגוף.

דגנית

New member
יכול להיות שהיא זמנה לעצמה תאונה

כדי לסיים את התפקיד שלה בעולם הזה, ואז שינתה את דעתה.. ואכן הבקשה לחזור התקבלה. נשמע מעניין. תודה
יש לך מושג מה היא עושה היום? יכול להיות שהכדאי לה להתחבר בעצמה לאנרגיה של הרייקי, להתקרקע ולטפל בעצמה, וזה יעזור לה לחבר בין המציאות של כאן ושם.

אני Tamara

New member
דגנית, לשאלתך

פגשתי אותה בקיץ האחרון באיזו חנות...היא מאד שמחה לראות אותי ואמרה לי שמאז הטיפול האחרון שבו חוותה שוב את הכאב של התאונה, יש לה כאבים בגוף . כנראה שנותרה שם אנרגיה כלואה. היא לא הייתה מוכנה לבוא יותר לטיפולים....(כלומר אמרה באותו רגע שתבוא אבל לא התקשרה יותר כמובן...) ואני כמובן לא יכולה לעשות כלום....ברור לי שהנשמה שלה התנגדה כי היינו בשלב של שחרור הטראומה וקרקוע.... והנשמה שלה הרי לא רוצה להיות כאן.... היא גם לא רצתה ללמוד רייקי למרות שהיו לה כוחות הילינג. במסגרת הנסיונות שלי לעורר בה כוחות רדומים הזמנתי אותה פעם לבוא לעשות רייקי לאמא שלי שבדיוק היתה כאן עם רגל נקועה. היא כמובן בטלה ברגע האחרון.... מבחינתי זה היה שיעור חשוב שאני רק אמצעי וכלי, יש דברים שאינם בשליטתי. אם מטופל בורח מטיפול אין לי מה לעשות. יש דברים יותר חזקים ואי אפשר להציל את כל העולם....קודם כל צריך רצון בסיסי של מטופל להיות שם....

דגנית

New member
אי אפשר לטפל.. במי שלא מעוניין

לטפל בעצמו. עשית את מה שהיה צריך, ומכאן.. זה כבר ההמשך שלה אי אפשר לדעת מה מניע אותה. אולי.. היא חיה מרגישה את החיים מתוך הכאב לא ממש בריא.. אבל מי יודע.. * לא ממש מבינה את העניין שהנשמה לא רוצה להיות כאן, יש חובה להיות כאן? אם היא חזרה אחרי התאונה כנראה שהיא בסופו של עניין בחרה להיות כאן. ואם היא סיימה תפקידה.. מן הסתם היתה ממשיכה הלאה. לא ממש ברור לי העניין הזה של נשמה שלא רוצה להיות כאן, הרי רוב הנשמות ישמחו לחזור לבית החם והמואר 'שם למעלה', או שאני טועה? תודה

למעלה