עניין אישי !!!

• פותח הנושא daud
  • פורסם בתאריך

daud

New member
עניין אישי !!!

לאחרונה לא הייתי כ"כ פעיל בפורום, לפחות לא כ"כ פעיל כמו שהייתי רוצה להיות. אני הולך כבר כמה ימים על הגבול הדק שלפני הנפילה ו אני מקווה שהצלחתי לא לחצות אותו יותר מדיי והנפילות הקטנול לא יובילו לנפילה גדולה.
בכל אופן בתוך כל הבלאגן הזה תפסה אותי ידיעה על עניין אישי שלי, וגם קבלתי שתי שיחות טלפון מגולשי בפורום בהן נשאלתי על הגבול שבין החיים הוירטואליים ובין החיים האמיתיים, ובשיחה אחרת אף נשאלתי על הסכנה של "התמכרות לפורומים". בקיצור, עם כולם שוחחתי חוץ מהחוששת מהתמכרויות שאיתה אנ צריך לסיים את השיחה, ולאור השיחות האלו החלטתי שאמנם נושא שיחתי לא נוגע לנושאי הפורום אבל לא יזיק להזכיר אותו. את מורן עמית היכרתי דרך האינטרנט, למען האמת לעולם לא פגשתי אותה באמת. הכל התחיל כאשר לפני כמה שנים קראתי מאמר שהיא כתבה בזכות היציאה מלבנון. כתבתי לו תגובה שלפי דעתי היציאה מלבנון תגרום ללבנוניזציה של המאבק בפלסטינאים ותגרום להרס תהליך השלום היא ממש התרגזה מהתגובה שלי והתייחסה לתגובה שלי, בתגובה המשכתי את הויכוח ובשלב הזה זה כבר הפך לויכוח אישי באי מיילים ולא בפורום. באיזה שהוא שלב הרגשתי שמיצינו את הויכוח ושאנחנו "דורכים במקום" והצעתי שמאחר ואף אחד מאיתנו לא ישנה את מה שייעשה אז פשוט נחכה ונראה מי צדק (כמובן מתוך תקווה להיות הטועה). בקיצור הזמן עבר וכאשר התחילו "מהומות אוקטובר" חשבתי לכתוב למורן אי-מייל אבל זה לא היה נראה מתאים, כאשר החלו המרגמות חשבתי לכתוב לה אבל עדיין לא היה מתאים, ואותו דבר כאשר החלו התקפות המתאבדים. ו פתאום יום אחד קראתי שהיא נרצחה בירושלים, אח"כ גיליתי שהיא היתה עם מכיר שלי ושהם הותקפו ביחד. ואז הבנתי שלעולם לא נוכל לשוחח וםהבנתי עד כמה לא חשוב מי צדק ומי לא
לפני כמה ימים נתקלתי בידיעה, פסק דין לרוצחים. ואז הבנתי עד כמה לא מדובר בסיום הפרשה, יש דברים שלא מסתיימים.

שריק 7

New member
../images/Emo104.gifדאוד- לאחר קריאת ספורך-

נותרתי זמן מה מהורהרת ובוהה ו- אין מילים בפי. רצח מורן עמית נשאר חקוק בתודעתי, ועכשיו, לאור הספור האישי וכן- היזכרות בתמונת פניה- אלה משאירים בי משקע כבד. הגבול בין הוירטואלי למציאותי- דקיק- כאשר הדוברים הם אנשי-אמת ומציגים רגשות אמיתיים. עד כאן- שרי

vivi49

New member
דאוד../images/Emo140.gif

היי תהיה עסוק בכתיבה ובעשייה ולא תיצטרך לחצות גבולות אלא תישאר ותיגדל קדימה ,, סיפורך עצוב וכואב -על פרח שניקטף בעודו באיבו ומאחלת לך המון כוחות והמשך פורה איתנו
ויוי

מיאה49

New member
מצטערת על מה שקרה דאוד.

רק להזכיר שמאחורי הניק עומד/עומדת אדם אמיתי. ורק יד המקרה הפגיש אותך עם הנערה הנרצחת. באותה מידה גם חבריה ללימודים פגשו אותה, וגם זה היה מיקרי מן הסתם. המדינה שלנו קטנה, וקשה להמנע מלפגוש אנשים שנפגעו מהטרור. היום זה חלק מחיינו לצערינו. ולא נשכח גם את הנהרגים בתאונות דרכים? מוות הוא מוות בכל צורה, אין הבדל. נצטער על אלה שכבר לא איתנו, ונמשיך לחיות כי ככה זה. החיים חזקים מכל דבר גם עבורינו עם כל הסבל. למרות הכל, יום טוב מירה

daud

New member
את ממש צודקת מייה

אכן עולם קטן מדהים שכאשר ראיתי את ההודע על הרצח האסימון אצלי לא ירד ו גם כאשר נודע לי שחבר שלי היה איתה בעת הרצח עדיין לא ירד האסימון רק כאשר ראיתי אותה ברשימת הדואר שלי הבנתי במה מדובר ו אז נכנס הגורם הטראגי שמבדילך את המוות הזה ממוות בתאונה, היא הייתה מאוד אינטליגנטית אבל מאוד נאיבית, הבנתי שהיא הצליחה לנוס מהרודפים שרדפו אחרי החבר שלי דווקא ו מצאו אותה בין השיחים אחרי שהיא נדקרה ודיממה למוות אחרי שהם חזרו ודקרו אותה ו אני שואל את עצמי כמה באמת היא הייתה תמימה!!! האם היא ראתה שמחפשים אותה ויצאה לקראתם כדי לומר שהיא פעילת שלום ותומכת בדו קיום וביציאה מהשטחים או שפשוט מצאו אותה ודקרו אותה ו איך המציאות האכזרית ממחישה דברים לפעמים בדרך כזו קשה.

מיאה49

New member
אפילו אם זה וירטואלי זה עדיין חי../images/Emo20.gif

העניין הוא שלפעמים אנחנו מכירים פה אנשים הרבה יותר לעומק דוקא משום שהפורום הוא וירטואלי. כאילו יותר קל לאנשים להפתח ולהיות הם עצמם. הרבה יותר מאשר בחיים. פה רק המילים משחקות תפקיד. אין הפרעות משפת הגוף. אני יכולה להכיר בני אדם מהפורום, את אופיים רק מהשיחות. לפיכך הנערה הזאת הייתה דמות מאוד חיה עבורך למרות שמעולם נפגשתם, כך הבנתי. הצלחת לזהות את המאפיינים הנאיבים בה, שאולי סיכנו את חייה. לפיכך נראה לי שאכן יש מקום להרגיש מידה מסויימת של אבל. בעיקר אם יש תכתובת משותפת. היא הייתה חברה וירטואלית לכל דבר. אני כבר איבדתי מספר חברים וחברות לכל מיני מחלות, וגם במלחמות. ועדיין זה מרגיש כואב. זה כואב כי חבל על חיים צעירים שהלכו. יום טוב מירה

daud

New member
את צודקת וקראתי מאמר על כך לאחרונה

קראתי מאמר שאומר שייחסים שהתחילו באינטרנט הם יותר עמוקים בד"כ וכאשר הם מסתיימים בנישואים אז נישואים אלו מחזיקים יותר כי אנשים נוטים להיפתח יותר בנט.
טוב אולי כאן זה לא תופס כי זה היה מחקר על אנגלים
)

מיאה49

New member
../images/Emo19.gif../images/Emo19.gifתופס, תופס. ../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif

בת של חברה מתחתנת בגלל שיחות של חצי שנה באינטרנט. אומנם היא ישראלית והבחור הולנדי. אבל השיחות המקדימות מאוד עזרו לחברות ביניהם.

daud

New member
כן שמעתי על מקרים כאלו ../images/Emo13.gif

לכן אני משתדל לא להיות נחמד מדיי בנט
)

למעלה