ערב טוב, שבת שלום, שבת נהדרת!

droli

New member
ערב טוב, שבת שלום, שבת נהדרת!

חזרנו לא מזמן ממסיבת יום הולדת שעשינו לשחף הקטנה שלנו. היה גדול! היה נהדר, כפי שאתם יכולים לקרוא בהודעה המצ"ב. עכשיו, אנחנו מלאי משחקים חדשים, ללא ארון חדש... ודרור שלנו שפתאום ממש חשוב ודחוף לה לעשות יום הולדת כמה שיותר מהר. שמחתי ששחף התחלקה איתה בפתיחת המתנות. אבל הקנאה ביניהם זה משהו נוראי. איך זה אצלכם? האם יש הבדל בין בתים שיש ילדים ממין אחד, לבין בתים אם ילדים משני המינים? האם גם אצלכם הקנאה היא כזו מרגיזה בין הילדים? אותנו זה פשוט משגע! ואתם מתארים לכם בוודאי שאף אחת מהן לא מקופחת.. תתארו לכם, כשאני עושה סירוק כינים, מאד דחוף לדרור לדעת אם גם לשחף יש. ולמי יש יותר. נו? מה תאמרו על זה? ספרו לי איך זה אצלכם, שבת נהדרת, מיכל צרפתי פה את ההודעה שהשארתי בפורום מתכונים לגבי האירוח של היום, סוף סוף האירוח מאחורי. היה נהדר! פשוט נהדר. ה-כ-ל! היתה מפעילה משגעת, שלדעתי לא נשאר לה טיפת אויר בסוף הערב! והאוכל, חברים, הרי לשם כך אנחנו פה לא? אז מה אכלנו? חטיפי זיתים - כיפאק לאפיבא! מקלוני בצק עלים עם פרמזן ותבלינים פשטידת תרד - נהדרת - ארוחות ערוכות פשטידת תירס - בסדר - בישולה פשטידת גבינות - נהדרת - בישולה סלט עגבניות ושרי סלט חסה = משגע, לא שלי, חברה הכינה לפי מרשם של אורנה דץ. בקרוב יהיה לי את המרשם. אם מישהו רוצה, שיבקש. סלט תפו"א ונקניק - נהדר - המון תפו"א עוגת מוס שוקולד עוגת שוקולד עטירת קרמים שונים עוגה פירות - לא אני הכנתי, ועדיין לא טעמתי. ו-קוגל מתוק. זהו, נשארו פירורים בודדים... היה כיף, הבית מלא משחקים חדשים, מלא סרטים צבעוניים, ואושר בעיניים של הקטנה. בקרוב, סיבוב חוזר אצל הגדולה. באי´

N 1

New member
מזל טוב

מזל טוב לשחף ולמשפחה לרגל יום ההולדת.

droli

New member
תגידו, רק אצלי בבית יש בעיות קנאה?

אצלכם אין שום בעיות כאלו?

ממש ממש לא רק אצלך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ולדוגמא אחת קטנה................... בשעה 8.30 שלחתי את שני הקופים החמודים שלי (להזכירכם - תיכף 11 ותכף 7) "לצחצח שיניים, פיפי ולמיטה!!!!!!!!!!!!" נחשו על מה היתה קינאה וריב?????????רק נחשו!!!!!!! אני פשוט לא מאמינה שזה יכול אפילו להיות (אני מנסה לא לזכור את עצמי ואת אחי בגילאים צעירים כלשהם) הם רבו על מי יצחצח שיניים ראשון והקנאה היתה מהקטן לכוון הגדול - כי אמרתי שהגדול יצחצח ראשון והצעיר ימתין בסבלנות ואח"כ יצחצח בעצמו....... אז....... יש למישהו מה להוסיף?????????

רובנס

New member
ממש לא אבל יש תקוה שזה יחלוף עם

הזמן למרות שלא כל כך בטוח שזה עובר אנחנו רק לומדים להסתיר זאת היטב

yondy

New member
קנאה? אצלנו? מה פתאום....

אצלנו, הקנאה הועלתה לדרגת אמנות. למשל, כשמקבלים מתנות יום הולדת (לשניהם ימי הולדת קרובים מאוד, וחוגגים במסגרת המשפחה יחד), פותחים את המתנות של השני, לפני שלך עצמך, סתם, על מנת לוודא שקיבל משהו פחות שווה משלך. או אולי יותר שווה משלך?
ובכלל, מועדוני "הבלתי מרוצים" מאוד התפתחו והתרחבו עם השנים, דומני שמשהו מזה עובר אליהם בגנים. הרי רק לא מזמן, הייתי חברה במועדון כזה בעצמי...

למעלה