עשיתי פרופיל הורמונלי, אשמח לעזרה בפענוח

עשיתי פרופיל הורמונלי, אשמח לעזרה בפענוח

מישהי יכולה לעזור לי להבין אם תקין? estradiol 134 pmol/L pogesterone 2.3 pmol/L LH 4/9 IU/L FSH 4/1 IU/L PROLACTIN 176.2 mU/L TESTOTERONE- TOTAL 1/3 nmol/L Dhea sulphate 3.56 umol/L אני לא בטוחה ליחידות, זה לא ברור בטופס tsh 2.15 mU/L shbg 73 free androgen index 1.79 אשמח עד מאוד לתשובות ותבוא הברכה על ראשיכן!!

c h i p a

New member
הי רוחלה ../images/Emo13.gif

לא כתבת באיזה יום את למחזור... לגבי הE2 והפרוגסטרון נראה שעוד לא היה ביוץ, לגבי LH וFSH אני לא מכירה את הערכים האלה, אז קשה לי לענות... אם הכוונה ל4.9 ו-4.1 אז נראה לי שזה תקין.... בכל מקרה בטח יבואו יותר מומחיות ממני לענות לך בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה!

ספרייט 7

New member
היי, נעלמת לנו..

לפי הבדיקות, חלקם נראה תקין ובסדר גמור, לפי מה הרופא קבע שאת פוליציסטית?

למה נעלמתי?

אני פה כל הזמן...
לפי אולטראסאונד שנצפו זקיקים רבים, וכמו כן שאני מקבלת מחזור פעם בכחודשיים שלושה. מה זא אומר שחלקן נראות תקינות? יש משהו שלא נראה טוב? או חריג?

ספרייט 7

New member
היי מאמי.. פשוט לא ראיתי אותך כאן..

לפי הבדיקות שאני מתמצאת בהן חלקן אין לי מושג אבל מה שאני מתמצאת נראה תקין..

טוב, נו היה לחוץ בעבודה ובשמחות משפחתיות

בכל מקרה אני לא כל כך מבינה משהו, אם זה תקין= זה לא פוליציסטי? המון המון תודה בכל מקרה!!

ספרייט 7

New member
היי מאמי..

בד`כ כדי לאבחן PCO מאבחנים ע`י פרופיל הורמונלי, וUS לפעמים הפרופיל הורמונלי תקין ומבנה השחלות בUS הוא פוליציסטי, והגוף מתנהג כפוליצסטי, מחזור לא סדיר, עודף משקל, שעירות ייתר, לדעתי זה שהפרופיל הורמונלי תקין זה אור בקצה המנהרה.. שיהיה בהצלחה מאמי..

תודה! ../images/Emo25.gif

אני אקבע לי תור לרופא אחרי שאעשה את המשך הבדיקות [נקווה שעד אז כבר אני אהיה בהריון..
] ונרד לעומקו של העניין. שוב מיליונים של תודות.

היי רוחלה

אף פעם לא שיננתי את הערכים ולכן אני ממש לא זוכרת איך לפענח את התוצאות , מה שכן גם אם כל הערכים בטווח הנורמה , לעתים היחסים ביניהם לא מאוזנים. תחקרי את הרופא..

ספרייט 7

New member
אין בעד מה בכייפ..

והלוואי שכמו שרשמת עוד לפני הביקור אצל הרופא תבשרי על חודש הריוני מנצח אמן!

minimousegi

New member
היי לך! לפי מה שאני יודעת זה שעוד לא בייצת

והשאר אני חושבת שתקין אבל אני לא בטוחה... אצלי גם הפרפ'ההורמונלי תקין וכל השאר לא...

דרך אגב, השבוע יש לי תור לרופא אלטרנטיבי

קבעתי תור למרפאה אלטרנטיבית של הכללית, אני נפגשת שם עם דוקטור שעבר הסמכה לטיפול אלטרנטיבי, ואני אתייעץ איתו בנוגע לדיקור וחוץ מזה אני אקבל גם מסאג'.. איזה כייף!!!

למעלה