פגישה

פגישה

אני מאוד רוצה להיפגש, עם מי שתרצה כמבו, ולהביא גם את רוני למפגש. יש מתנדבות?

דלית0408

New member
היי אוריתי

אני מאוד מאוד אשמח להיפגש אפילו אם לא תהיה הענות אני מוכנה לקבוע איתך כשיהיה לי קצת חופש מהלימודים.

קדימה בנות ! בוא נארגן מפגש

זה יכול להיות ממש נחמד וככה נוכל להכיר אחת את השניה. תשרשרו כאן מי תגיעה ונקבע מקום ושעה סופשבוע מקסים לכולן דרומית

nuritco

New member
גם אני אשמח לבוא

יהיה כיף לצאת קצת משגרת העבודה. אולי ביום העצמאות? נראה לי יש אוטובוסים חינם בכל הארץ (אבל צריך לבדוק כמובן!) ולא עובדים... אלטרנטיבה אחרת היא לקבוע איזה יום שישי מתישהו... נורית

nuritco

New member
מפגש

נעים להכיר :) אני לא כותבת פה הרבה אבל מדי פעם. רוב הבנות פה מכירות כבר הרבה זמן ואת חלק הכרנו ממפגשים שנערכו בשנה האחרונה. בכל מקרה, נראה לי קשה מאוד להגיע בערב אחרי העבודה במיוחד לצפוניות שבינינו ולדרומיות, לכן הצעתי את יום העצמאות. כרגע בדקתי את האתרים של אגד והרכבת ועוד אין עדכונים לגבי יום העצמאות. ברגע שיהיה אני אכתוב. לדעתי כדי להפגש בעזריאלי כרגיל ואם יאתן חושבות שיהיה צפוף מדי אז בפארק הירקון איפה שהוא (אבל אותו אני לא מכירה בכלל!) נחשוב כבר על משהו :) נורית

לצערי הרב

יום העצמאות הוא לא אופציה אפשרית עבורי כי רוני מבלה עם החברות שלה והיא לא תוכל להצטרף. אפשר שישי בבוקר אם אפשרי לכן

barbushi

New member
הי אורית (וגם רוני!) וברוכות הבאות!

קודם כל--אני כל כך שמחה שכתבתן. אורית- את מקסימה ,מלאת אהבה, ואני בטוחה לגמרי שרוני ירשה את הלבביות והחוכמה ותהיה על הכיפק. (כבר על הכיפק בעצם). יש לי כל כך הרבה מה להגיד..נתחיל לאט לאט- זה מצוין שבגיל הזה רוני תכיר עוד בנות וזה נראה לי כאילו זה לא היה מזמן שהייתי בת 15..יו אני נשמעת זקנה. גם לי גילו את התסמונת בערך בגיל 12. אני בת 32 ,רווקה, נראית כמובן קטנה לגילי ומרגישה קצת כך.. לגבי המפגש- כל מי שרוצה מוזמנת. רק נקבע מתי ואיפה. לי אין בעיה באמצע השבוע בכל מקום ואם יהיה קשה לבנות שלא במרכז להגיע באמצע השבוע אז נמצא זמן שיתאים לכולן. קניון עזריאלי זאת אפשרות וגם פארק הירקון כמו שנורית הציעה. חלקנו פה מכירות באופן אישי -אני מניחה שדלית אמרה לך.. ובטח שאפשר גם לארגן פגישות "לא רשמיות" מתי שרק תרצי! המון אהבה לכן ולכולן בנתיים .

בוקר טוב

תודה על המילים החמות. אני אשמח להיפגש אם נצליח להתארגן. שיהיה לך שבוע נפלא

דלית0408

New member
טוב אז ככה

יום שישי הבא אחרי יום העצמאות מתאים לכם. אם לא אז אפשר כל יום אחר שבוע לאחר מכן אז תשרשרו פה עם נוח לכם

nuritco

New member
יום שישי27.04

דלית, את מדברת על יום שישי ה-27 לחודש? לדעתי כמקום עזריאלי הכי טוב כי אפשר להגיע לשם ברכבת או אוטובוס, זה מרחק הליכה ממסוף 2000 (ארלוזורוב). מקסימום יש גם מסופון אוטובוסים מעבר לקניון ובטוח נוכל ליסוע לכל מקום שנרצה. נורית

shirly8881

New member
אני גם רוצה לבוא...

אבל למה יום שישי??? אוף אני מאוד מאוד הייתי רוצה לבוא אבל ביגלל שאני שומרת שבת זה מיתנכש לי יש מצב לשינוי?

למעלה