פורום מענייןןןןן

פורום מענייןןןןן

ראיתי את השם של הפורום ומיד נכנסתי....עד עכשיו התייחסתי לזה כמו אל עוד תסמונת שלמדתי עליה ב-5 יחידות ביולוגיה בתיכון....אבל התחלתי לקרוא עוד מתוך סקרנות והפורום שלכם ממש מעניין ואני מעריצה את האופטימיות של כל הבנות!!!! ושל האם שלא ויתרה על הבת שלה. ובצדק. אתן מדהימות! מיטל

תודה רבה../images/Emo39.gif

תודה רבה על העידוד והתמיכה וכיף לנו שמתעניינים ומסתקרנים לדעת אז תמשיכי לכתוב ולשאול ולהגיב וסתם אני מסוקרנת מה לימדו אתכם על התסמונת בביולוגיה?

ברוכה הבאה

נשמח בהחלט לענות על כל שאלה שלך . אני בהחלט מסכימה איתך שיש אופטימיות מה סיבה שהיום יש טיפולים ועזרה תודה דרומית

:)))

לימדו אותנו מאוד בכלליות על התסמונת בלי להרחיב מאוד, אבל עברתי וקראתי את כל מה שכתבתן בפורום והרחבתן לי על הנושא. :) תודה ומתה עליכן! יש לי רק משהו אחד שלא הבנתי לחלוטין. מי שחולה בזה השחלות שלה לא מתפקדות בכלל? או שיש דרגות? מה עושים המקרה כזה? מצטערת, אבל הסקרנות הביולוגית משתלטת עליי... מיטל

nuritco

New member
שחלות

היי מיטל זה אידיבידואלי לכל אחת, כמו כל דבר בתסמונת הזו. אני מניחה שכל אחת מאיתנו עוברת אולטרסאונד של חלל הבטן פעם אחת לפחות בחייה כדי לראות מה המצב שם בפנים. אלה שיש להן מוזאיקה ומבייצות, מובן שיש להן לפחות שחלה אחת בסדר... נורית

שוב שלום לך ../images/Emo6.gif

אשמח מאוד לענות לך. אז ככה ...ברוב המקרים אין שחלות. זה הפגם הגנטי. יש אחוז מסויים שנקרא מוזאיקה כלומר שיש תפקוד מסויים של שחלות ואפשר להרות. מה שעושים במקרה כזה זה שאנחנו לוקחות הורמונים כדי לקבל ווסת וגם להתפתחות נשית. מעבר לזה, בשביל להגיע להריון או תרומת ביצית או אימוץ. אבל שוב, יש דרגות לתסמונת. כל אחת ובעיותיה. אישית, החיים תקינים אין שום מגבלות מיוחדות בכלל, אנחנו נשים כמו כולן. רציתי להגיד לך שמאוד התרשמתי ממך ושמחה מאוד שהרחבנו לך על תסמונת. אני אשמח מאוד לענות לך על כל שאלה נוספת ואם לא ברור לך משהו רק תגידי אין לי שום בעיה לענות לך. אגב, היום יש קצת טיפולים קצת שונים. יש הורמון גדילה שנותנים וגם עוזרים לבנות שיש להן יותר בעיות. יום טוב

:))))))

תודה על התשובה המפורטת!!! עכשיו אני בהחלט יכולה להגיד שאני יודעת יותר... מזל שהיום הטכנולוגיה מפותחת מספיק כדי לעזור לטשטש את התופעות עד כמה שאפשר... הכיוון שלי בחיים כרגע לא ידוע לי..חוץ מצבא עוד כמה חודשים, אבל אני כנראה אנסה ללמוד משהו מתחום הביולוגיה...הפורום הזה רק נותן לי יותר חשק! כנראה נדבקתי מאבא הדוקטור לביולוגיה ומאשתו הדוקטורית ומאמא שיש לה תואר שני בביולוגיה מולקולרית!! :) זה עובר במשפחה...זה הדבר היחיד שאהבתי ללמוד. ואיכשהו לא שנאתי... תודה על המידע ועל המחמאה! אני אמשיך לקרוא את הפורום שלכן ותמשיכו לעזור לבנות כי זה ממש חשוב ובטוח עוזר לדעת שיש להן למי לפנות, לנשים שעוברות מה שהן עוברות. מיטל

אנחנו פה בשביל זה

הפורום באמת בשביל כל הנשים שרוצות לשתף ולספר את סיפורן. שוב כמו שאמרתי אני אשמח לענות על כל שאלה נוספת שאת רוצה. אולי , תספרי קצת על עצמך ..? כתבת שאת לפני צבא? בת 17 ? המשך יום טוב
דרומית

תודה!

האמת....שקראתי את כל הפורום ולכן אין לי כ"כ שאלות...ועל אלו שהיו לי כבר ענית לי:))) אני עוד מעט בת 18 וסיימתי תיכון...ואני אתגייס בסוף השנה כנראה.. הצבא עשה לי בעיות בגלל עודף משקל...אין לי את התסמונת אבל יש לי בעיות בבלוטת התריס...לא נורא...חיים עם זה. מיטל

ישששששששששששששש!!!!

מואהאהאהאהאהאה!!!! הצלחתי!!!! הורדתי 25 ק"ג!!! יפ.....הצבא הדפוק שלח לי זימון!!! מצטערת על חוסר הקשר....בא לי להשוויץ! מיטל :))))))))))))))))))

מאוד שמחה בשבילך ../images/Emo9.gif

מאחלת לך גיוס נעים וקל. אני סיימתי את הצבא לפני 11 שנים
אבל תאמיני לי שזה חוויה. דרומית

barbushi

New member
היי מיטל!

וברוכה הבאה! אני לא בטוחה שההצבא זה דבר שכל כך צריך לשמוח בגללו
אבל...מאחלת לך הצלחה וכל הכבוד על הרצון ועל ההורדה המדהימה במשקל!

כל הכבוד../images/Emo13.gif

כל הכבוד שהורדת עשרים וחמש קילו תמשיכי לשמור על המשקל אני דרך אגב ירדתי חמש עשרה קילו.שיהיה לך בהצלחה בצבא ושיתנו לך תפקיד שאת רוצה ותמשיכי לכתוב ולהיות בקשר

תודה!!!!!

ואני אמשיך לקרוא את הפורום! גם אני לא בטוחה שהצבא יהיה כזה מדהים אבל זאת חוויה, ולפחות נפגוש אנשים!!! מיטל

זהבית 1

New member
היי

גם אני כמוך שמחה שמצאתי את הפורום הזה עם אנשים שיכולים להבין אותי כי לא נעים לי לדבר על זה עם כל אחד ואמא שלי תמיד תמכה והסבירה לי שלב שלב מה זה התסמונת הזאת עד היום אני שואלת אותה אמא אני יוכל להביא ילדים פעם? כי אם לא אז איזה בן ירצה אותי אבל לפי מה שאני יודעת כן יש אפשרות להביא ילדים

זהבית 1

New member
באמת

פורום מעניין אוני כל כך שמחה שיש אותו כל הכבוד על היוזמה להקים אותו

למעלה