פינת הדמויות 4- יום הולדת לשיר- חנן סביון!

YossihNew

Well-known member
מזל טוב שיר! תמשיכי להפיץ אור על הפורום, להתעניין במה שאני ורועי עושים, להיות חברה טובה ולצחוק מבדיחות.

במיוחד בשבילך- פינה מיוחדת של פינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירג דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר.

אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר דירגנו עבור רועי את דמויותיו של דניאל ליטמן, שיר בחרה שחקן וליום ההולדת שלה אנחנו ניתן לה את הדירוג של הדמויות שלו.

1702729414515.png

חנן סביון, שחקן ותיק ומוערך שכולנו אוהבים, והצחיק וריגש בסדרות רבות. בנוסף שחקן ששיר אוהבת ובחרה במפורש אז נקווה שהיא תיהנה מהפינה.

YossihNew

Well-known member
1702730855347.png

מקום עשירי: יניב (יניב)

במקום האחרון ממוקמת הדמות החדשה ביותר של חנן, יניב. יניב הוא איש משפחה שפרש מהצבא והחליט להקים מסעדה מיוחדת בתוך הבית שלו, תוך כדי שהוא מתמודד עם השיגעונות של משפחתו, ילדיו, אימא שלו ואחותו. הסדרה לא ממש התרוממה גם לפני שכל הדברים יצאו להקפאה. בנוסף, הסיטקום מעט "חינוכי" מדי ועם כבר, הכוכבת האמיתית בסדרה היא שני קליין (השותפה מאילת) שמשחקת את אשתו של יניב. לא דמות שנזכור מחנן.​

YossihNew

Well-known member
1702730898757.png

מקום תשיעי: אלדד (שאטו עין כרם)

אלדד הוא אח של פיפו (גיא עמיר, כמובן), ומנהל איתו מלון בוטיק בירושלים בשם שאטו עין כרם. בעוד שאלדד מנסה לנהל את המלון בצורה מכובדת עם סטנדרטים גבוהים, פיפו, האסיר לשעבר, רק רוצה לרדוף אחרי נשים. ההבדלים מביאים לסיטואציות מצחיקות. למרות זאת, הסדרה לא עוררה דיבור כמו סדרות אחרות של השניים, ולמרות שכיף כשהם ביחד, זאת לא מהדמויות החשובות של חנן.​

YossihNew

Well-known member
1702730977811.png

מקום שמיני: לילי נקש (4:20)

לילי היה דמות מעניינת שהשתתפה ב-4:20, הסדרה של יוצרי גאליס ואילת. לילי הוא ברון סמים שמנסה בתוכנית מסובכת להרוויח כסף מקנאביס וממזימות להכשרת קרקעות, אבל בתכל'ס הדמות לא בולטת מדי בסדרה. דמויות כמו צחי וקומה הסטלנים, ואפילו העוזרים של לילי, היו בולטים יותר ממנו. הוא לא משחק תפקיד ראשי ובסוף הוא אפילו לא הרע. למרות זאת, בגלל הניסיון של עידו דרור ודוד דהן לחזור לטלוויזיה לאחר אילת שבוטלה באופן עצוב, אפשר קצת להעריך את המשחק שחנן הביא לדמות הזאת, למרות שהיא לא בלטה כל כך וגם הסדרה קצת עברה מתחת לרדאר.​

YossihNew

Well-known member
1702731031232.png

מקום שביעי: נצח (מה בכריש)

מפתיע כמה סדרות חנן וגיא כתבו לילדים, בג'טיקס ז"ל ואפילו בערוץ הילדים. נצח היה חלק מצוות הבידור המופרע של אוניית מה בכריש, אחיו התאום הלא זהה של אחיהו, שבטוח שהוא כוכב מצליח. הוא בטוח שהוא יכול לעשות דברים כמו להיות כוכב בהצגת יחיד בה הוא עושה את כיפה אדומה, הסבתא, הזאב והצייד. אחיהו סגד לו, והשירים שלהם ביחד היו קרועים והזויים. כולם זוכרים את המשפט "נהייתי כבר חולה" שנצח תקע בסוף כל שיר שלו. לא דמות מורכבת יותר מדי, אבל היא הייתה חלק מסדרה מאוד מצחיקה ששודרה בערוץ הילדים בין הלהיטים הגדולים, ממש לפני גאליס.​

YossihNew

Well-known member
1702731122998.png

מקום שישי: משה רומנו (שלי הכובשת)

עוד דמות טרייה יחסית של חנן. משה הוא האבא של שלי רומנו, והבן של שמואל "צ'צה" רומנו, שחקן הכדורגל האגדי. כנראה שהכישרון דילג בדור כי משה ניסה להיות שחקן כדורגל מצליח אבל נכשל. בעקבות זאת הוא מעדיף את חוג הטכנולוגיה של הבן שלו דורי, ופחות מעודד את מה ששלי עושה, בגלל מפח הנפש שלו. דמות שקצת מוזר שחנן משחק, הוא עצמו מעריץ כדורגל מושבע ולשחק דמות של שחקן שנכשל בטח כואב לו. אבל היו לו רגעים מרגשים מאוד עם המשפחה שלו, בעיקר בעונה השנייה בה הוא מפוטר מעבודתו ונכנס למשבר. מעניין מה יקרה לו בעונה השלישית.​

YossihNew

Well-known member
1702731220305.png

מקום חמישי: אלברט "בז'ה" בז'רנו (אילת)

עידו דרור ודוד דהן התחילו לכתוב בעספור וגם כתבו למה בכריש, ולכן גם חנן נמצא ברשימת השחקנים שהם אוהבים. באילת, חנן שיחק את בז'ה- הקב"ט של המלון, שחי בסרט שהוא גיבור גדול ומצד שני מאוהב באורנה, פקידת הקבלה איתה הוא מנהל שיחות נפש עמוקות. בז'ה, אורנה והמנהלת רווית וינקר היו על תקן האתנחתא הקומית בסדרה, נאיביים ונמצאים בעולם שלהם, עם סצנות שאף אחד לא יכול להשלים מרוב צחוק. זה היה נחוץ באילת שיהיו גם כאלו, בין האקשן הרב שהיה בסדרה. בסוף הסדרה בז'ה משיג את כל מה שהוא רצה- הוא יוצא עם אורנה, ולבסוף הוא אפילו מצליח לירות ביעל פרנקל, מה שמציל את הגיבורים שלנו. אכן גיבור. מבין כל הדמויות- הדמות הכי מצחיקה של חנן.​

YossihNew

Well-known member
1702731272785.png

מקום רביעי: מירון מורונובסקי (ראש גדול)

לאחר העונה הראשונה של ראש גדול, מצטרף לסדרה מירון. מירון הוא מוכר בקפיטריה של בית הספר, ובדרך כלל תלמידים באים אליו כדי להתייעץ. כמו בכל בית ספר או סדרה, מי שבאים אליו כדי לאכול הופך לסוג של פסיכולוג של כולם. מירון הוסיף המון הומור לסדרה, ובעונה החמישית הוא אף הוסיף ריגוש מסוים- אחותו דיקלה יוצאת עם שחר, דבר שהוא מאוד לא אוהב. בעונה החמישית הוא גם בפתיח בתור מי שמתעלל באלחנן המנהל. הדמות אף חזרה לעונת האיחוד, כחלק מהוותיקים שבאו לקשר בין החדש לישן, וגם שם הוא היה פסיכולוג של שמר וגילי במשולש שלהם עם אמילי.​

YossihNew

Well-known member
1702731323817.png

מקום שלישי: אבי רומנו (בעלת החלומות)

גם אותי זה מפתיע שאבי הגיע למקום כל כך גבוה, אבל כן. אבי הוא האח הקטן של מאיר רומנו, שעבד בעבר ברשת המלונות אבל לאחר סכסוך גורש מהרשת ופרש למדבר סיני. בתחילת הסדרה הוא מגדל שם את נור (שהיא רוז רומנו, לא?), לירן וכפיר, וגם את ליקי שהוא מוצא אצל הבדואים. החלום של אבי הוא לרשת את אימפריית המלונות, והוא שולח את נור לפתור למאיר את החלום כדי להוביל לזה שהוא יהיה זה שיירש את המלונות. המזימה משתבשת, ובעונה השנייה אבי חוזר לצד של המשפחה, ומנסה לעזור להם מול האיום שהם חווים בו ישתלטו להם על רשת המלונות המשפחתית. דמות שחנן הוציא ממנה המון.​

YossihNew

Well-known member
1702731450952.png

מקום שני: יעקב "יקי" משעלי (פצועים בראש)

דמות שחנן כתב לעצמו, לצד גיא כמובן. יקי היה לוחם ביחידת דובדבן שאיבד את חברתו לסער, חברו הטוב. לאחר שירה במפקד המושחת שלו, יקי נאלץ לעבור לתל אביב ולראות את סער, חברו לשעבר, הופך למתנקש רצחני. הוא בעל חוש צדק חזק וצריך לעמוד מול הדילמה של פגיעה בחברו הטוב שמנסה להשיג צדק בדרכים קצת פחות מקובלות, בניגוד לדמות של יקי, שרואה בדרך החוקית את חזות הכל. מין הסתם, אחת הדמויות הכי טובות שהייתה לחנן היא דמות שצריכה את גיא איתה, באופן לא מפתיע. וזה בדיוק מה שמוביל אותנו אל הדמות במקום הראשון של חנן...​

YossihNew

Well-known member
1702731505917.png

מקום ראשון: מורלי "ניוטון" אביטל (עספור)

ברור לחלוטין שזאת הייתה התוצאה הצפויה בפסגה. עוד דמות שחנן כתב לעצמו כשגיא כתב לעצמו דמות אחרת. ניוטון וקצר הם בני דודים, שמתגוררים עם מוטי ואיציק בחוות שלדי אוטובוסים בירושלים, ונלחמים על ביתם. ניוטון, בניגוד לשמו, לא הכי חכם בעולם. הוא בחור טוב שדואג לחבריו, וגם מספק המון צחוקים. הדמויות של קצר וניוטון הפכו לדמויות המזוהות ביותר עם חנן וגיא, כזוג חברים קצת טיפשים ומצחיקים. בעיני רבים עספור היא פסגת היצירה של חנן וגיא, וללא ספק, מבחינת הדמויות זה נכון. מה, לא ככה?

כאן הסתיימה פינת דמויות מיוחדת לשיר שלנו, שאנחנו מאוד אוהבים ומקווים שהיא נהנתה. בפינה הבאה אני אבחר בשחקן ואדרג את הדמויות שלו, מעניין במי אני אבחר. עד אז- יום הולדת שמח, שיר!​

שיר m

Well-known member
תודה יוסי!!!
בחירות טובות|כן|
אכן נהנתי מאוד|טמבל|
תודה על האיחולים והצחוקים|4U|

למעלה