פינת הדמויות 6- קים אור אזולאי!

YossihNew

Well-known member
אנחנו שוב בפינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירג דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר.

אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר דירגנו עבורי את דמויותיה של הילה סעדה, הפעם זה היה התור של רועי לבחור שחקן (אבל הוא לא בחר אלא סמך עליי שאבחר בשבילו משהו יפה). לכבוד יום הולדתו שחל השבוע ולכבוד מחר, בחרתי בשחקנית אהובה עליו...

1703944869419.png

קים אור אזולאי! שחקנית שרק בגיל 21 שיחקה מלא דמויות, ומחר חוזרת אל חיינו במקיף מילאנו. הדירוג של הדמויות שלה יהיה מעניין.​

YossihNew

Well-known member
1703948163593.png

מקום עשירי: קים ביטון (יש לה את זה)

נכון, כשחושבים על אבנר ברנהיימר, אקי אבני כרפאל אוזן וקים חושבים בעיקר על מקיף מילאנו. אבל ביקום של אבנר ברנהיימר קיימת עוד דמות של קים וזאת קים ביטון. קים היא בלוגרית האופנה הכי נחשבת בישראל, ובת של בעלי קניון שמקיים את תחרות מעצב השנה. היא זאת שמחליטה מי משתתף, מי מנצח ומחליטה. בניגוד למה שחושבים- הדמות לא נבנתה עבורה, למרות שזאת ממש היא. זאת דמות משנית יחסית ולא הדמות הראשונה שחושבים עליה כשמדברים על קים, אז כנראה שהדמות הזאת צריכה לתפוס את המקום העשירי והאחרון ברשימת הדמויות של קים.​

YossihNew

Well-known member
1703948311113.png

מקום תשיעי: דנה אבקסיס (בצפר)

בחידוש של בצפר, קים לוהקה לתפקיד של דנה אבקסיס. דנה היא תלמידה בבית הספר, כוכבת רשת באינסטגרם, יורשת של לירון מלכת הכיתה המקורית וחברה של שחר (עומר חזן). יש לה חבורה עם ליאם (עדי חבשוש) ומיקי (רועי רביב בתפקיד גיי מפתיע). הסדרה אמנם הייתה מצחיקה אבל לא המשיכה מעבר לכך, ולכן גם אם הדמות של קים הייתה ראשית יחסית, היא לא הותירה חותם. חבל. למרות זאת, הדמות די נתפרה למידות של קים עם הפרסומים והכובעים, למרות שבסוף הסדרה, כשאילן מעלה בפניה את הרעיון, דנה די מתנגדת לרעיון שקים תשחק אותה ושואלת אם אין אחרות.​

YossihNew

Well-known member
1703948365274.png

מקום שמיני: לי-פס לזר (מחנה אבא)

סדרה קצת נשכחת שעלתה בתקופת הקורונה ואפשרה לקים להדגיש קצת יכולות קומיות. לי-פס היא הבת של שיפי לזר, הסגנית של מפקד הבסיס. כמו אימא שלה, לי-פס מסורה לבסיס שבו היא גרה כל חייה והוא כל עולמה. זה קצת מסתבך שניתאי (עמית הכטר) מגיע לבסיס מבחוץ, ולא מסתדר בכלל עם אורח החיים הצבאי. לי-פס, שאורח חיים צבאי זה כל החיים שלה, לא מסתדרת איתו אבל לאט לאט נפתחת אליו ומתאהבת בו. היא הופכת מרובוט די אכזרי וחסר רגשות לדמות חמודה. סדרה קצת נשכחת אבל מצחיקה, חבל שעמית הכטר וקים אור אזולאי כזוג זה משהו מטריד בדיעבד. אבל בסדר...​

YossihNew

Well-known member
1703948534310.png

מקום שביעי: נועה שגב (פול ספיד)

הדמות החדשה ביותר של קים תופסת את המקום השביעי. נועה היא הבת של אדי, רוכב האופנועים והמאמן האגדי, והיא אפילו לא קוראת לו אבא. היא קשוחה ותקיפה בניהול נבחרת המירוצים הישראלית, אבל מתחבבת על כולם, עוזרת להם כשצריך ובעיקר- מתחברת עם עומר פרנקו, ומטפחת אותה במסגרת ברית נשים חזקות במיוחד. בסוף העונה נועה הופכת לפתוחה יותר, נחמדה יותר, ואף סופסוף קוראת לאדי בתור אבא שלה. דמות חמודה, אבל משנית יחסית מבין כל הרוכבים. למרות זאת היו לה רגעים מרגשים והיא אפשרה לקים להחליף בין כל מיני עלילות שונות.​

YossihNew

Well-known member
1703948622276.png

מקום שישי: רעות "תותי" שדה (כפולה: ההתחלה)

עם החידוש של כפולה לעונת פריקוול אחרונה, קיבלנו את המחליפים של פוקי וקוקי- תותי וחוטי. צמד ראפרים, או ליתר דיוק ראפר והבסטית שלו. לתותי יש סיפור עצוב בו היא מנסה כל העונה לגרום לחוטי לשים לב שהיא שם ומאוהבת בו. היא שולחת לעצמה הודעות חיזור (לא להמציא דמות פיקטיבית, זה מוסר ההשכל שלמדנו משם) ואף מגלה את הנשיות שלה לאחר שהוא מעליב אותה בנושא. היא גם פורצת בלעדיו כשהיא מבצעת שיר עם גאיה סבן. אמנם תותי לא הייתה חלק גדול מהיקום של כפולה אלא רק בסוף, אבל ללא ספק הדמות של קים סיפקה בעונות האלו עלילות די נחמדות, והיא הייתה תוספת מאוד טובה לעונה הזאת בין כל התוספות שהוסיפו לה. אוקיי, גם בר ואגם הוסיפו המון, אבל קים מיד אחריהם...​

YossihNew

Well-known member
1703948740724.png

מקום חמישי: ניקי פישר (ספיידרז)

את החמישייה הפותחת מתחילה אחת מהדמויות החשובות של קים, הפעם הראשונה שהיא באמת סחבה על עצמה סדרה. ניקי, האחות האמצעית של משפחת פישר, וזאת שמנהיגה את האחים שלה כדי לעזור להורים שלהם במשימות הריגול שלהם. ניקי היא טום בוי וספורטיבית, מתאהבת בשון במהלך המשימה ורוב הזמן היא המנהיגה של המשפחה כשההורים שלה חטופים או מפוטרים, והאחים שלה עסוקים בדברים אחרים. הסיבה ששמתי אותה כאחרונה מבין הדמויות החשובות של קים היא בגלל שלפעמים הדמויות בספיידרז התנהגו בצורה קצת מטומטמת וניקי לא ממש הצליחה להלהיב את כולנו. זאת בניגוד לדניאל שהיו לו יחסים חמודים עם בנות כמו סופי ומיה. אבל ניקי נמצאת שם כאחת מהדמויות החשובות של קים, הפעם הראשונה שלה בתפקיד ממש ראשי...​

YossihNew

Well-known member
1703948793974.png

מקום רביעי: עמליה (מלכת היופי של ירושלים 2)

הבת של טוביה החולב. לא, לא הדמות המוזרה הזאת מהספרות, אני מדבר על גיא אריאלי. עמליה היא תפקיד מאוד מאתגר של קים, בת יחידה לאבא אלמן מצפת. שלוימל'ה (שאולי יהיה לו רומן עם קים גם בספין!) ורוחל בורחים מירושלים כדי שמשפחת ארמוזה לא תגלה על הבן הממזר של גבריאל, ועמליה ושלוימל'ה מתאהבים. זאת כמובן בעיה- ממזרים אסורים בקהל ישראל. השניים מתארסים ושלוימל'ה שמח לגלות שלא עלו עליו בכלל, אבל הוא נוטש אותה במהלך החתונה כי הוא לא יכול לעמוד בכל הלחץ. עמליה בורחת מצפת לירושלים כדי לנסות לגלות מה קרה ואף נמצאת ברגעיה האחרונים של רוחל. דמות רצינית של קים, שהביאה אותה גם לקהל בוגר יחסית ולכל העולם. עוברת מסכת ייסורים גדולה ורומן מרגש במיוחד, שכולל אהבה בלתי אפשרית באותם זמנים.​

YossihNew

Well-known member
1703948868387.png

מקום שלישי: זיו כ"ץ (מקיף מילאנו)

גברת מיס כ"ץ החוזרת לטובה. זיו היא הבת של אלונה כ"ץ המעצבת בעלת האופי הנפלא, חביבה במיוחד על רפאל מנהל המגמה וסוג של מנהיגה של מגמת אופנה של בית ספר אגם. זיו עוברת דברים קשים בעונות, בעונה הראשונה נייטרו הזמר המפורסם מנצל אותה, ובעונה השנייה היא מפתחת הפרעות אכילה בגלל כל זה. בעונה השלישית, זיו מתאהבת ברועי- האקס של החברה הכי טובה שלה, מלי, והיא מפחדת מהעניין ומזה שמלי תגלה את זה ותעזוב אותה. האהבה הבלתי אפשרית בין זיו ורועי הייתה סיפור מרגש ושנייה רק למבורך וגיא בסדרה, וסחבה מאוד את הדמות. העונה זיו תצטרך להתמודד עם חזרת חבריה הוותיקים ממגמת אופנה לתיכון מקיף מילאנו המאוחד. איך יהיה לה עם החברים שלה? האם הזוגיות שלה ושל רועי תצליח לעבור את כל הקשיים?​

YossihNew

Well-known member
1703949094119.png

מקום שני: הודיה חדד (מנגן ושר)

סדרה שאמנם נמשכה מעט, אבל במהלכה קים הפגינה בפעם הראשונה יכולות מרשימות לקהל מבוגר. הסדרה עוסקת בגילי חדד, שאביו הזמר מת והשאיר למשפחתו חובות, אותן הוא מנסה להחזיר בתור זמר. קים משחקת את הודיה- האחות הקטנה במשפחה, אבל בעלת יכולות גדולות להסתבך. הודיה (או הודי כפי שמכנים אותה) לא מהססת לחקור על החובות של אבא שלהם למאפיונר יחי, ואף מגייסת את החייל שלו, נאור, איתו היא מנהלת רומן קטן. הסדרה הייתה קשה יחסית בנושאים שלה וקים עשתה דברים שרבים מאיתנו לא חשבנו שבכלל אפשריים שהיא תעשה. הודיה היא דמות מסדרה שאמנם קצת נשכחה, אבל ללא ספק מגיע לה המקום השני, כי קים עשתה בסדרה הזאת דברים מדהימים עם הדמות. ללא ספק אחת הדמויות החשובות בקריירה שלה.​

YossihNew

Well-known member
1703949195025.png

מקום ראשון: נועה בן שושן (אילת)

כן, מקומות ראשונים לפעמים ברורים, והדמות שהכניסה את קים למשחק היא החשובה כאן. נועה, הבת של נרי מנהל המלון, אושיית אופנה שרק רוצה למכור את מותג המשקפיים שלה ומסתבכת בגזענות כלפי משקיע. אבל מתחת לתדמית העשירה נועה מסתירה כעס גדול על הימים בהם היא עצמה הייתה ענייה, וחשש עמוק ליפול לעוני שוב. ככל שהסדרה מתקדמת נועה מאבדת כל עכבות בדמות שלה ויורדת לתהומות אכזריים כדי שהיא תוכל למכור את המותג שלה למשקיע ריץ' פורצ'ן, ולשכנע אותו שעדן הוא בן זוגה השחור, גם אם זה אומר לדרוך על בת זוגו נתי בדרך. נועה הייתה מפלצתית כל העונה, קים שיחקה בסצנות קשות ורציניות עם הדמות הזאת והצליחה לגרום לכולם לשנוא אותה- ואז לסלוח לה בסוף. דמות קשה, מסדרה מצליחה שלצערנו לא המשיכה. מעניין מה היה קורה איתה בעונה 2. אבל בינתיים היא ומיקה צור ממשיכות לסדרה אחרת...

בשבוע הבא- תורה של שיר לבחור! מעניין במה היא תבחר. עד אז, שלום ושנה טובה!​

שיר m

Well-known member
מעולה. נהנתי ממש. הספקתי לשכוח חלק מהדמויות...כיף להיזכר

תורי? אממ... אממ... אוקיי, יעקב זדה דניאל

אם לא מתאים לך תחליף

Roei152

Well-known member
מנהל
הנה יש שתי פינות לפניך יוסי...
פינה ליעקוב לשיר ופינה לגאיה ליונתן

YossihNew

Well-known member
הנה יש שתי פינות לפניך יוסי...
פינה ליעקוב לשיר ופינה לגאיה ליונתן
גאיה תהיה על חשבון הפינה "שלי", אחרי הפינה על יעקב בשבוע הבא.

יש לה, אני חושב, מספיק דמויות כבר כדי לדרג. כמו אביב!

למעלה