פינת השבוע

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

On23

New member
פינת השבוע ../images/Emo69.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם:
שיר השבוע לא של פרל ג'אם:
אלבום השבוע של פרל ג'אם:
אלבום השבוע של פרל ג'אם:
סרט השבוע:
תמונת השבוע:

J92

New member
../images/Emo54.gifאני ראשונה

שיר השבוע של פרל ג'אם:ג'רמי שיר השבוע לא של פרל ג'אם:heaven beside you אלבום השבוע של פרל ג'אם:10 אלבום השבוע של פרל ג'אם:alice in' unplugged סרט השבוע:איזה סרט אימה ביס 4 תמונת השבוע:לילות לבנים היו לי

nothingman1

New member
ואני שני!...

שיר השבוע של פרל ג'אם:state of love and trust שיר השבוע לא של פרל ג'אם:muse-showbiz אלבום השבוע של פרל ג'אם:VS. אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: yes:fragile סרט השבוע:אין... תמונת השבוע:10 מיליון דולר, ידידיי!

kittycatbone

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif

ומדברים על אלבומים^^ קניתי אתמול את hullabalu של מיוז!!! ובכך יש לי את כל הדיסקים של מיוזזזזזזזזזזזזזזז
חוץ מהחדש שרק יצא ככה שמותר לי
[וכמובן בלי להחשיב בי-סיידים וסינגלים כי באמת מאיפה אני אשיג אותם?XP]

Jagged chaos

New member
../images/Emo69.gif../images/Emo83.gif

שיר השבוע פרל: Black שיר השבוע לא פרל: would ו-nutshell של אליס. במיליון ריפיטים. אלבום השבוע פרל: Ten אלבום השבוע לא פרל: alice in chains unplugged סרט השבוע: ראיתי "מהיר ועצבני 3"
חרא של סרט. אפילו עם חברים ובירות וסרטים על מכוניות הסרט הזה מחורבן. אז תשקיעו ת'שעות הורדה שלו. תמונת השבוע:

J92

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo54.gifבאמת דומה,

אבל התמונה שלך מזעזעת..

J92

New member
../images/Emo54.gifחח ושלי זה

HEAVEN BESIDE YOU במיליון ו1 ריפטים :]

למה?התמונה קרעה אותי מצחוק!!!

והאנפלאגד של אליס מדהים אבל קשה לראות את ליין במצבו, באמת עדיף האלבום.

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם:
Last Exit שיר השבוע לא של פרל ג'אם:
The Who - Boris the Spider שיר מצחיק
אלבום השבוע של פרל ג'אם:
לא שמעתי
אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:
My Generation: The Very Best of The Who סרט השבוע:
אמ.... לא יודעת תמונת השבוע:
חמווד כל פעם מחדש

הוד11

New member
שלי

שיר השבוע של פרל ג'אם-PORCHE שיר השבוע לא של פרל ג'אם- DONT FOLLOW של אליס ונורא אל נורא של אורפנד לנד אלבום השבוע - MABOOL של אורפנד לנד סרט השבוע: אלאדין הגרסה העברית החדשה של גל שמש תמונת השבוע אין

cold metal ass

New member
...

שיר השבוע של פרל ג'אם: RATS שיר השבוע לא של פרל ג'אם: אממ הרבה של איפה הילד .. בעיקר מישהו שומע אותי , ובואי ניפרד אלבום השבוע של פרל ג'אם: VS האהוב שלי .. אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: זמן סוכר - איפה הילד סרט השבוע: "מיליון דולר בייבי " בייבי ( מי שמזהה מאיפה זה , מקבל 2 שקל ) סרט פשוט מושלם מכול הבחינות , ובבקשה אל תגידו לי שאני היחידה שבכתה בסצינה שבו קלינט איסטווד ( שכחתי את השם שלו בסרט ) ניתק את הבחורה ממכונת ההנשמה כי אז אני ארגיש מה זה קטנה . תמונת השבוע:

Dead Scene

New member
חוינה

שיר השבוע של פרל ג'אם: Animal שיר השבוע לא של פרל ג'אם: Soundgarden - hands all over אלבום השבוע של פרל ג'אם: Vs. אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: Soundgarden - louder than love סרט השבוע: לא סרט, סדרה: סיפורי עמים תמונת השבוע

למעלה