פליטות

• פותח הנושא darcp
  • פורסם בתאריך

darcp

New member
פליטות../images/Emo5.gif

בני בן 3 חודשים פולט המון! הוא פולט אפילו שלוש שעות אחרי הארוחה ולפעמים רק רוק ובכמויות. הוא עולה יפה מאד במשקל כך שבעיה גופנית נשללת אך זה מדכא ומתסכל. כל היום אנו עסוקים בהחלפות בגדים שלי ושלו וכביסות.... יש למישהו עיצה איך לעזור לו? הרופאה אמרה לי לשים עוד אבקה מהמטרנה אך אז הפליטות הפכו ל"גביניות" יותר וקשות יותר.

לשים עוד מטרנה?????!!!!

אני ממש לא ממליצה! האם הפליטות הן רוק או אוכל??? אני יודעת שבגיל הזה בלוטות הרוק פועלות יותר ואצל רוי לדוגמא היה הרבה רוק שהלך ונעלם. הרוק מרכך את החניכיים לקראת צאת השיניים. אם הפליטות הן מהפורמולה אני ממליצה בחום לנסות ולתת פורמולה אחרת. נסי אולי את טופ 1 של סימילק... אני קניתי אותה כשהיינו בביקור בארץ ורוי אהב אותה מאד. אבל ממש לא ממליצה לתת עוד מטרנה. על האריזה מצויינות הוראות מפורשות של יחס וכמויות מים ופורמולה ואין לשנות או להוסיף על דעת עצמך מעבר לכמויות. חוץ מזה לפי מה שאני זוכרת הכמויות הניתנו לתינוקות בגיל זה הוא: 150 מ"ל כפול משקל התינוק...התוצאה היא הכמות היומית שהתינוק צריך לאכול ואז את מחלקת זאת למספר הפעמים בו התינוק אוכל (לדוגמא: הסכום הכולל שיצא לך לחלק ל-8 אם התינוק אוכל כל 3 שעות ...כולל האכלת לילה)

darcp

New member
הרעיון של להוסיף מטרנה הוא של

הרופאה שלו, לי זה גם לא נראה ולכן אני לא עושה את זה. הוא פלט הרבה מהתחלה כך שזה לא נראה לי שזה רוק של שיניים והפליטות הן של אוכל או רוק לא משהו קבוע. האמת שהוא אוכל פחות ממה שארו לי בטיפת חלב, וארוחות קטנות (100 מ"ל) ולעיתים יותר מ-8 ארוחות, כך שלפי ההגיון הוא לא אמור לפלוט. בסך הכל הוא מסתדר עם המטרנה כך שלא ממש בא לי לשנות לו.

לילך שי

New member
תנסי לעשות מספר הפסקות בזמן האוכל

ע"מ שיוציא אוויר, להשכיב אותו לאחר האוכל קצת בהגבהה בזווית של 45 מעלות להמנע מטילטולים , ולנסות להפחית את הכמות הניתנת ב10 סמ"ק - ולראות איך זה מסתדר

למעלה