פנטזיה במעלית

רב-און

New member
פנטזיה במעלית

אני מגיע למגדלי עזריאלי ניגש לבניין המשולש קומת לובי,מעליות עומד וממתין המעלית מגיעה, אני נכנס לבדי, לוחץ על לחצן קומה 45 משרדי חברת כלל תעשיות בקומה 6 נפתחת הדלת ולמעלית נכנסים גבר ושתי נשים לכולם תג זיהוי על ד"ש חולצתם המצביע שעובדים באותה חברה אחת הנשים שחרחורת,בחצאית עור מיניטורית שחורה רגלים מדהימות עטופות בגרבי ניילון שחורות עם דוגמת פרח לבן,נועלת נעל עקב גבוהה,בעלת ישבן מהמם,חטוב ובנוי לתפארת,לבושה חולצה אדומה בדוגמת מעטפת קשורה עם חוט אחד ושני שדיים מטריפים,גדולים כשפטמותיהם הגדולות משתקפות מבעד לחולצה וגורמות לעוית רצינית במכנסי,ובמעי. והשניה כאילו שוכפלה בנגטיב של הראשונה בלונדה,חצאית לבנבנה,חולצה ורודה ואצלה הפיטמות היו עומדות זקורות בקומה 10 יצא הגבר מהמעלית ונשארנו רק שלושתינו בפנים,קומה 11 ,12 ולפתע חושך המעלית דוממת נעצרה,ואו פחד מה קורה פולטת אחת מהם ,כלום נתקענו עונה השניה זאת בחצאית השחורה ומחייכת אלי לפתע נדלקה תאורת חרום עמומה במעלית,והפכה את המעלית התקועה לחדרון סקסי ,אם אור רומנטי ומראות מסביב אני איילת אמרה השחרחורת כשהיא קרבה אלי כאילו חשה כל מה שעובר בגופי כשאני מסתכל עליה היא התקרבה והושיטה ידיה כשהיא חובקת אותי אחזתי בה בחוזקה הרמתי רגל שמאל שלה על המעקה הדקורטיבי במעלית הזזתי את תחתוניה הצידה וכרעתי על ברכי בין רגליה דוחף את לשוני לכוס מגולח חם ורטוב שחיכה לי והיא צרחה וזזה נעה משתוללת מצד לצד אני רוית אמרה חברתה והתיישבה מולי על הרצפה פורמת במהירות את חגורת מכנסי ומוציא את אברי החם והזקוף לאויר המעלית ,בולעת אותו לתוך פיה שינינו פוזות ,החלפנו מקומות ליקקנו ,דחפנו ידים גנחנו ,הרטבנו וכעבור כ-10 דקות ישבו על רצפת המעלית 3 אנשים מחייכים ומסופקים להפליא כמובן שהחלפנו כרטיסי ביקור וסיכמנו שאולי כדאי לבדוק את מצב המעליות באזור בתדירות גבוהה יותר חולצנו כעבור עוד כ-5 דקות ,עלינו לקומה 28 שם ירדו הבנות ואני המשכתי הלאה,בסוף היום ירדתי למטה והגעת ללובי ניגשתי לשומר החזרתי את תג האורח וביקשתי את תעודת הזהות,השומרת החמודה שעמדה שם אמרה לי את השם אני יודעת תוסיף מס´ טלפון,למה שאלתי? בוא רגע אמרה והובילה אותי לדלפק תוך שהיא מצביעה על השולחן,שם עמד לו מוניטור צבעוני והבחנתי כי כל מה שקורה במעליות נראה פה בלובי הייתה אדיר אמרה גם אני רוצה,.........

נקרעתייייייי מצחוק!

אין כמוך סקסי שלי! יושבת בלהט ותשוקה,קוראת וקוראת.... פתאום צחוק אדיר נשמע מפי לסיום הפנטזיה... אני לא אשאיר לך את פרטיי,כי לך יש אותם... חחח...(זו כמובן לא הסיבה)... אך בהחלט הייתי משאירה,אילו לא הייתה ממקורביי! חולה עלייך! g99...

למעלה