פסוריאזיס מה עושים?

estia

New member
פסוריאזיס מה עושים?

יש לי פסוריאזיס מיזה 9 שנים אני בת 37 כעט אני בתקופת משבר ושוב פרצה לי המחלה מה ניתן לעשות? לרקע כללי המחלה רדומה ומדי פעם מתעוררת זה קורה אחת לשנתיים והפעם זה ממש קשה מי יכול לתת לי חוות דעת?

פסוריאזיס ניתנת לטיפול אלטרנטיבי

שלום רב פסוריאזיס ניתנת לטיפול אלטרנטיבי נוגד דלקת המושתת על צמחי מרפא המפחיתים את התהליך הדלקתי. חובה לציין : הטיפול יעיל ודראמטי רק בחלק מהמקרים - ולא בכולם. מאידך : הטיפול מגיב בכל המקרים המסווגים כפסוריאזיס מסוג guttate בו מעורבות סטפטוקוקים בשפעול המחלה. אוכל לשלוח לך חומר עיון על הטיפול באם תפרסמי אי מייל. עד אז קראי חוות דעתו של רופא עור מפרגן המצורפת לתיבת המסרים שלך עבודתי אשר עוררה את סקרנותו. בברכה רמי מור הומאופט אי מייל לשאלות : [email protected]

פסוריאזיס

שלום, פסוריאזיס הנה מחלת עור שלא על רקע אלרגי אני ממליץ לפנות לרופאי העור העוסקים בתחום זה ולא להעזר בכאלה המודיעים ללא כל בושה כי יש להם פתרונות לכל הבעיות הרפואיות ואף יותר. בהצלחה, פרופ´ קיויתי

לפרופ´ הנכבד קבל חוות דעת.

שלום רב אין לי כל פתרונות קסם - אלא טיפול משלים ויעיל. זו מטרת החולים בבואם אל הפורומים- לקבל מידע. רק לצורך המחשה אודיעך כי בטיפול באורטיקריה כרונית יש חולים החייבים לי את חייהםעל אשר חילצתי אותם מקללת הסטירואידים - ותוך חודשיים שחררתי אותם מאורטיקריה ממנה סבלו 10- 12 שנה. לא מזמן הצלתי חולה אורטיקריה אשר פרופ´ מפורסם העוסק באימונולוגיה קלינית גיחך למשמע אפשרות הטיפול באורטיקריה כרונית ממנה סבל. אך החולה בחר בטיפול אלטרנטיבי וניצל !!! ולבסוף הנני מצרף כאן חוות דעת של רופא מומחה המכיר את עבודתי והוא יהודי מפרגן. ****************************************************************** 29/5/2001 דר´ קרמר משה - רופא מומחה למחלות עור פסוריאזיס - אורטיקריה - אטופיק דרמטיטיס - סבוריאה – ויטיליגו – אקנה. עדות אישית על טיפוליו של רמי מור. אני דר´ קרמר משה - מומחה למחלות עור, מכיר היטב את רמי מור (הומאופט) מתוך היכרות אישית ורפואית. מתוך מעקב אישי,שיחה ותצפיות בחולים שעברו אצלו טיפולים במחלות שצויינו לעי"ל, יכול אני להעיד על שיפור משמעותי במצבם של החולים, על אף שטיפול קונבנציונלי לא היטיב עמם. ניתן לומר שהישגיו יכולים לעניין את קהילת הרופאים שאינם מצליחים לרפא בדרך הקונבנציונלית את המחלות שצויינו לעי"ל, ויש להכיר במגבלות הרפואיות של הרופאים במצבים מסויימים. אני אישית הפניתי אליו מספר חולים אשר זכו ליחס אישי מכובד ולנסיגת הנגעים בעור במחלות אלה לשימחתם . בברכה. דר´ קרמר משה.

התרברבות

צר לי אך פורום זה אינו מיועד למתרברבים. פרסומות מעין אלה שאתה מצרף לא מביא כבוד לעוסקים ברפואה. מכתבי תמיכה לא יסיעו לנו להבין טוב יותר או לקבל את השיטות שלך. ברפואה אנו מאמינים בעבודות מבוקרות ולא בהצלחות בודדות. לכן אבקשך לרדת מהבמה הזו. פרופ´ קיויתי

אם זו התרברבות אזיי להעמיד לדין..

פרופ´ נכבד כיצד אתה רוצה להבין שיטות טיפול בלתי קונבנציונליות - במשקפיי המדע ? כיצד ? האפ אתה באמת מאמין כי לצמחי מרפא אין תכונות מרפא/ או אינם נוגדי דלקת או נוגדי וירוסים, או נוגדי בקטריות. לא חידשתי מאומה בעניין זה. אני רק עוסק בפיתוח הנושא בחלוציות הישגית - זה כל " חטאי ". אם זו התרברבות אזיי להעמיד לדין את הרופא שכתב את המכתב. כל מקרה מתועד בוידיאו ( בסרט חיי ). בסרט מתועדעם כ 90 מקרי פסוריאזיס. הסרט הוצג בפני רופאים אשר גילו פתיחות ועניין בו. ואלה הם : 1.פרופ´ מיכאל דוד - בילינסון 2.דר´ זיו - ביהח העמק 3.דר קרמר - ביהח´ כרמל 4.דר זאב פם - ביהח´ ברזילי 25 חולי אורטיקריה אשר נטלו סטירואידים נושמים לרווחה בזכות טיפולו של רמי מור -חלקם הם מטופלי איכילוב .מאיר ,ושיבא. זו התרברבות ? אחת החולות הינה תושבת ארה"ב - רופאה האמריקאי ( נעים הליכות ) יצר קשר עימי וזימן אותי לארה"ב לשם נסיון טיפול בחולים קשים. יש קושי עם רשיון עבודה ועוד כמה מגבלות אישיות שלי. זו התרברבות ? אדאג לשלוח לך קלטת בקרוב עם כמה מקרים קשים,ואם תאמר לי לא -אז לא אשלח אחר כך נדבר. בברכה רמי מור

למעלה