פסוריזיס לייט

yuvalhar

New member
פסוריזיס לייט

האם דייבנוקס בשפורפרת ירוקה מזיק ? אילו תכשירים יש לפנים שהם בטוחים ? וללא מרשם רופא. מה עושים עם החצ`קונים בגב ? תודה לכולכם אתם עושים עבודת קודש !

KaZaA

New member
דייבונקס קרם ומשחה.

ראשית עלי לציין שאין לפעול לפי המלצות של חולים בפורום אלה אך ורק אחרי שמתייעצים עם רופא עור מוסמך בביקור שהרופא רואה במה מדובר. ולענינו. יש לי כמו לחולים אחרים נסיון מאוד חיובי עם דייבונקס הן כמשחה ליום יום והן כהכנה לירידה לים המלח. במיוחד באזורים שלא חשופים לשמש )כמו למשל מאחורי האזניים(. כמו לכל קרם יש לדייבונקס תופעות לוואי ועל כן יש לבחור במקום מסוים, לנסות שם את התרופה ולא להתכסות בתרופה ואחר כך להחשף לפגיעה חמורה. לגבי עור הפנים. ישנם כאלה שטוענים שאסור לשים דייבונקס על הפנים. אני באופן אישי שם - אבל שוב זו לא המלצה ואני לא אחראי לאחרים. יש כאלה שמשתמשים בפנים במשחות המכילות קורטיזונים במינון נמוך מאוד - צריך לשים לב טוב לתופעות של קורטיזונים והשפעתם על המחלה לטווח הארוך. בכל אופן ישנה הגבלה על גבי התרופה של דייבונקס לכמות משחה מקסימלית לשבוע ויש לשים לב לזה. לגבי חצ`קונים בגב. אין לזה לצערי שום קשר לפסוריאזיס ולכן אני לא יכול לתת תשובה לכך מלבד להגיד שכל החצ`קונים שאי פעם היו לי נעלמו כלא היו לאחר שהות קצרה בים המלח. תודה על המחמאה ונשמח לראותך כמשתתף פעיל בפורום.

yuvalhar

New member
ובכל זאת...

אני מבין מתשובתך שאין אופציה טובה ללא מרשם רופא? אגב, דייבנוקס (ירוק) מכיל קורטיזון בכמות גדולה ?

KaZaA

New member
בדייבונקס אין קורטיזונים!!!

כנראה שלא הבנת נכון - דייבונקס לא מכיל קורטיזונים. כדאי לך להשיג מרשם רופא - התרופה הזו יקרה וממומנת בחלקה על ידי קופת חולים(במקרה שלי מכבי(. כדאי להיוועץ ברופא לפני כל תחילת טיפול.

yuvalhar

New member
תודה אתה גדול, אני כבר רץ...

אבל למה בכל זאת אם כך דרוש מרשם רופא, היא מסוכנת באיזשהוא אופן ?

Espresso

New member
מרשם רופא

כמו כל תרופה עם מינון מוגבל והתוויות נגד צריך להצטייד במרשם רופא. הרופא שירשום לך את הקרם יסביר לך בודאי בנוסף למה שכתוב על גבי התרופה איך להשתמש, כמה ומתי. גם אני משתמש בקרם הזה ומרוצה ממנו מאוד. יום טוב

danistar

New member
דיוונקס

הדיוונקס מכילה ויטמין D3 סינטטי שתפקידו להאיט את קצב גידול תאי העור . יותר על התרופה תמצא באתר שלנו בדף שמוקדש לדיוונקס :

למעלה